.help

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
at least i’m pretty and i get that good dick
Moje fora
moduję morsmordre - vane&lupin

chubbydumpling#8363

#51233 23 gru 2019, 21:49

REMIND KIDS THEY ARE WONDERFUL

i need you
Obrazek

nanny
CHAPTER I

To nic nowego, gdy kolejny rodzic opowiada o zmartwieniach związanych z opieką nad dziećmi. Od początku jednak wiesz, że będzie to wyzwanie przekraczające wszelkie domysły - mam trójkę dzieci, które w połowie października skończą dopiero trzy miesiące. Cassian, Arden, Samuel są teraz moim centrum, jednak w pojedynkę nie jestem w stanie się wszystkim zająć, dlatego z niemałym trudem podjąłem decyzję, by szukać pomocy. Nie oszukuję Cię w żadnym aspekcie; chcę wierzyć, że Ty mnie również. Powierzam Ci w końcu najważniejszą część mojego życia i jeśli Cię nie znam, zamierzam szybko poznać, by mieć pewność, kim jesteś i komu powierzam synów. Nie oczekuj więc momentalnej sympatii. Twoje zadanie będzie w teorii proste - opieka nad trojaczkami, gdy nie będzie mnie w domu. Oznacza to pracę mniej więcej cztery razy w tygodniu, a dokładniej chodzi o wieczory i noce - w ciągu dnia poradzę sobie sam. Nie oszukujmy się; wiem, czego wymagam, ale jestem w końcu astronomem. Jeśli uważasz, że podołasz, gratuluję. Pierwszy krok chaosu za Tobą. Jeszcze milion następnych.

☆☆☆

info: Kobieta w wieku dowolnym. Znana mi lub nieznana postać. Poszukiwania będą obowiązywały od przyszłego okresu fabularnego. To właśnie wtedy chcę rozejrzeć się na fabu za opcją opiekunki. Dokładny przebieg ustalimy już między sobą. Nie szukam dram. Nie będzie to też wolontariat, dlatego jeśli Twoja postać szuka stabilnego źródła utrzymania w tych niepewnych czasach, jakie mamy - śmiało. Mimo że byłaby to relacja poboczna, widziałabym ją z regularnymi wątkami - nie chcę kogoś, dla kogo będzie to jedynie dupny dopisek do historii PM. Wszelkie większe i mniejsze szczegóły dogadamy już na prywacie. Męski kwartet Vane'ów zaprasza odważną nianię. KP Jaya.

Ostatnio zmieniony 20 sty 2021, 0:08 przez stoned, łącznie zmieniany 16 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

chubbydumpling#8363

#51333 12 sty 2020, 6:13

Up
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
Morsmordre
 Grosia#5445

#51336 12 sty 2020, 16:10

:loff: Pisanie ze @stoned to sama przyjemność! Polecam bardzo, autorka tworzy intrygujące postacie i ma wspaniałe pióro! *.*

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

chubbydumpling#8363

#53174 29 sie 2020, 17:13

Ogłoszenie zaktualizowane. Poszukuję kanonicznego wroga Lupina, Fenrira Greybacka. Zabawmy się.
Obrazek

#53178 29 sie 2020, 21:22

POLECAM :omg:
Lyall jest cudowny i cudownie nieprzewidywalny, pisze przepięknie i życzę każdemu takiego wroga *.* mojego wilkołaka też ściga, ale mniej zawzięcie niż Twojego krewnego, więc jeśli zdecydujesz się na te poszukiwania to ze swojej strony oferuję w komplecie potencjał na fabularny sojusz :backhug:

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

chubbydumpling#8363

#54122 09 lis 2020, 22:23

aktualne x3
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
bloody noses are just like roses
 martini#4320

#54123 09 lis 2020, 23:06

Serdecznie polecam użytkowniczkę @stoned! Niesamowity poziom, świetna osóbka i szereg ciekawych fabuł, którymi sypie jak z rękawa! :cookie:

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

chubbydumpling#8363

#54895 wczoraj, 0:08

wilkołak nieaktualny, niania jak najbardziej
Obrazek

ODPOWIEDZ ]