Szukasz dla siebie idealnego RPGa? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
REGULAMIN DZIAŁU "REKLAMY"
  1. Zakładanie tematów oraz publikowanie w dziale REKLAMY możliwe jest tylko dla Kont RPG.
  2. Dział REKLAM powinien być wykorzystywany do reklamowania forum, przekazywania aktualności i ważnych ogłoszeń.
  3. Po założeniu swojego działu opiekunowie danego Konta RPG zobowiązani są do wyboru tematycznej ikonki z podanego działu (basic rounded flat), która trafi do działu odznak oraz do profili Edeńczyków grających na danym RPGu.
  4. Poza działem reklam na Edenie istnieją dwie inne możliwości reklamowania swoich RPGów: i) "karuzela" - dotyczy tylko nowo otwarty RPGów; ii) "Nowości z RPGów" w ogłoszeniu na stronie głównej - dotyczy wszystkich RPGów ze stażem większym niż 1 miesiąc.
  5. Aby korzystać z powyższych rozwiązań konieczne jest spełnienie 3 warunków: i) utowrzenie tematu w dziale reklam; ii) przesłanie na konto administracyjne grafiki o wymiarach 200x250px reklamującą dany twór; iii) aktualizowanie tematu reklamy z użyciem kodu [*reklama] tu wpisz co nowego czeka na użytkowników na Twoim RPGu - max. 120 znaków[/*reklama] umieszczając w nim treść, która trafi na stronę główną Edenu (treść widoczna jest jedynie dla administracji Edenu).
  6. Administracja zastrzega sobie możliwość skrócenia umieszczonego przez twórców opisu, jeśli ten przekroczy maksymalną ilość znaków.
  7. Reklama na "karuzeli" przysługuje jedynie nowym RPGom. Reklama będzie tam umieszczona tylko i wyłącznie, jeśli użytkownik prześle grafikę o wymiarach 200x250px reklamującą dany twór do jednego z Administratorów.
  8. Aby móc się reklamować na Edenie, należy umieścić banner w widocznym miejscu na forum (np. w temacie partnerstwa, bądź na stronie głównej)
Szukasz dla siebie idealnego RPGa? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
NOWY TEMAT ]

Na tym forum nie ma żadnych tematów ani postów.