Ogłoszenia

Dział, w którym znajdują się najważniejsze informacje związane z funkcjonowaniem forum. Znajdziesz tutaj ogłoszenia, regulamin, przewodnik po Edenie oraz spis odznak.
  

#164 10 mar 2015, 23:41

Ogłoszenia
W tym temacie znajdują się wszystkie ogłoszenia, które były zamieszczane na forum.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2018, 12:49 przez Anonymous, łącznie zmieniany 4 razy.

#1822 17 mar 2015, 20:26

Ogłoszenie #1
» Na początek chciałybyśmy Was wszystkich serdecznie przywitać na Edenie. Dziękujemy za wybranie nas i mamy nadzieję, że wspólnie zbudujemy portal, na którym będziemy długo istnieć.

» Prosimy o zaglądanie do poradników, w których znajdują się informacje dotyczące poszczególnych działów. Przypominamy, że reklamy służą jedynie do reklamowania forów i informowania o newsach, natomiast dział oceny służy do komentowania przez użytkowników.

» Dodając temat z avatarami sprawdzajmy, czy uprzednio już takowy nie powstał i pamiętajmy o tym by zaczynać od wpisywania pierw nazwiska.

» Na waszą prośbę dział z gotowcami został podzielony na odpowiednie kategorie.

» Jeszcze dziś dział z tutorialami kodów zostanie podzielony na działy dla odpowiednich serwerów.

» Doszły nas słuchy, że nie wszystkim działają czcionki. Dlatego prosimy o upominanie się w wiadomości prywatnej do cariret, podając przy tym gdzie dokładnie wywala czcionki, oraz z jakiej przeglądarki korzystacie.

»Rzucono pomysł założenia specjalnego tumblr’a z wizerunkami oraz odnośnikami do awatarów znajdujących się na Edenie. Chciałybyśmy prosić, abyście zabrali głos odnośnie tej sprawy tutaj
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:20 przez murawa, łącznie zmieniany 5 razy.

#3242 06 kwie 2015, 18:06

Ogłoszenie #2
Obrazek
Serdecznie dziękujemy bardzo wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie! Każdy z Was otrzymał kolorek, który wyróżni Was spośród tłumu, ale przede wszystkim jest to nagroda za Wasze starania i chęci.

Spośród zgłoszonych osób, wybraliście jedną, której profil urzekł Was najbardziej.
Osobą tą jest zgrozo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody głównej - podpisu dla Twojej postaci wykonany specjalnie dla Ciebie!

Wyniki z głosowania do wglądu w tym temacie:
KLIK

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy Wam wszystkim!
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:21 przez cariret, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
na forach cos okolo 15 lat, albo moze nawet wiecej, jak mnie najdzie ochota to robie avatary
Moje RPGi
-
Pomógł(a) : 1 raz

 natalia#3319
 5712974

#4103 02 maja 2015, 8:30

Ogłoszenie #3
Witam! Jest mi bardzo przykro to robić, ale musiałam podziękować dziewczynom za współpracę, chociaż to dwie z nich wyszły z inicjatywa Edenu. Nie wiem co sie działo, bo nie dostałam żadnej odpowiedzi - mówię to bo chce być z wami szczera. Nie będę ukrywać prawdy, ani tego jak jest. Sama nie pociągnie tego dalej a wiem, ze wielu z was jest tutaj dobrze i nie chce by to miejsce padło, dlatego musiałam podjąć takie a nie inne kroki po tym jak dziewczyny przestały troszczyć sie o to miejsce. Chciałabym znaleźć kogoś kto mi pomoże utrzymać Eden przy życiu i go rozwijać. Jeśli wiecie, ze możecie poświecić czas i nie rzucacie tego po chwili, to serdecznie zapraszam. Chce od razu powiedzieć, ze będę widzieć obok siebie osoby, z którymi wiem, ze dam radę współpracować, ale tez z takimi, które maja głowę pełna pomysłów! No i oczywiście miło jakby był ktoś to ogarnie ta wszystko od strony graficznej i htmlowej :) Przepraszam, ze to musi sie dziać tutaj. Jednak mam nadzieje, ze damy radę!
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:22 przez monroe, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
na forach cos okolo 15 lat, albo moze nawet wiecej, jak mnie najdzie ochota to robie avatary
Moje RPGi
-
Pomógł(a) : 1 raz

 natalia#3319
 5712974

#4163 03 maja 2015, 21:20

Ogłoszenie #4
Witam wszystkich jeszcze w długi piękny weekend :) Wczoraj, odnośnie rekrutacji nowej ekipy zapomniałam całkowicie podać termin zgłaszania się, a mianowicie tydzień, niech będzie od dzisiaj. Czyli do 10.05 a już w dzień następny poznacie nowych członków ekipy! Nie ma żadnego dziwnego formularza, o to się nie martwcie, jeśli czujecie się na siłach to śmiało można wysłać do mnie wiadomość. Od wczoraj zgłosiło mi się już kilka wspaniałych osób za co niezmiernie dziękuję bo widzę, że chcecie by to miejsce nadal istniało! <3

Plus. W dziale grafiki, w gifach i avatarach dodałam nowy dział Pary żeby nie było kombinowania w kogo temat wrzucić pracę. I przypominam, że zaczynamy od "nazwisko i imię kobiety x nazwisko i imię mężczyzny" : )
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:22 przez monroe, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
na forach cos okolo 15 lat, albo moze nawet wiecej, jak mnie najdzie ochota to robie avatary
Moje RPGi
-
Pomógł(a) : 1 raz

 natalia#3319
 5712974

#4413 11 maja 2015, 21:08

Ogłoszenie #5
Tak jak mówiłam, 11 maja, czyli dzisiaj mam zamiar ogłosić kto został wybrany do ekipy, która pomoże utrzymać to miejsce przy życiu i je rozwijać. Zgłosiło się wiele osób, za co niezmiernie wszystkim dziękuję, ale niestety nie mogłam przyjąć każdego, chociaż bym chciała ;) Mam nadzieje, że nikt nie będzie zawiedziony, że wybrałam; Wildfox, krucza, whatever, a Keny i Wilczek, zgłosili się na miejsca moderatorów. A od weekendu pojawi się też w naszej ekipie Yenna, która obecnie chce skupić się na swojej maturze.

Mam nadzieje, że szybko wprowadzimy zmiany i zaczniemy od wyglądu, który jest w trakcie wielkich przygotowań.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:22 przez monroe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
na forach cos okolo 15 lat, albo moze nawet wiecej, jak mnie najdzie ochota to robie avatary
Moje RPGi
-
Pomógł(a) : 1 raz

 natalia#3319
 5712974

#4546 16 maja 2015, 0:36

Ogłoszenie #6
Witamy po tej kilkugodzinnej przerwie, która wprowadziła mnóstwo zmian na forum. Zmienił się wygląd, ale także całkowicie rozkład forum. Małą ściągawkę możecie znaleźć już teraz, w tym temacie. Krucza i Teszka spisały się jeśli chodzi o styl i oprawę graficzną, za co dziękujemy. Tak jak to bywa przy remontach jeszcze mogą na dniach pojawiać się małe poprawki, ale jeśli jednak zauważycie jakieś niepokojące błędy śmiało możecie nas o tym informować.
A na forum powstał między innymi
niezbędnik postaci, w którym możecie znaleźć naszego edenowego tumblr'a wypełnionego zdjęciami domów, a także listy z imionami i nazwiskami, które mogą ułatwić wam wybór danych personalnych dla postaci.
Powstał również tumblr zawierający wyglądy postaci z działu z avatarami, który za pomocą tagów pomoże wam znaleźć wymarzony wygląd. Link znajdziecie na samym dole, w stopce forum.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:22 przez monroe, łącznie zmieniany 2 razy.

#5911 26 maja 2015, 14:01

Ogłoszenie #7
Tak jak napisała krucza w kontakcie z administracją uważamy, że niejako nasze zachowanie powinno stanowić przykład, a osoba, która zrobiła coś, co jest niefajne i nieetyczne, tj. skopiowania tekstu zapowiedzi z zapowiedzi kogoś innego i wykorzystała jej jako swojej, na pewno nie należy do zachowań, jakie należy powtarzać. Nie chcemy, aby wizerunek takiej osoby wpływał na nasz wizerunek, ani całego Edenu.

Wspólnie też podejmujemy decyzję o usunięciu whatever z administracji. Jeśli chodzi o monroe, która jest zamieszana w budowanie forum o Nowym Jorku, czekamy do wieczora, aby pokazała swoje stanowisko, co do plagiatu, nie jako administratorka NY, a jako administratorka Edenu.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:23 przez Wildfox, łącznie zmieniany 2 razy.

#6093 27 maja 2015, 15:54

Ogłoszenie #8
Chcielibyśmy poinformować o odejściu monroe ze składu administracyjnego Edenu. Była to jej samodzielna decyzja, podjęta w świetle ostatnich wydarzeń i wielu innych sytuacji. Mimo wszystko, chcemy podziękować za współpracę i jej wkład w Eden.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:23 przez krucza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#7511 08 cze 2015, 18:51

Ogłoszenie #9
Informujemy, że w dniu dzisiejszym wszystkie poszukiwania postaci, które wisiały w dziale od ponad miesiąca, zostały przesunięte do archiwum. Jeśli ktoś chciałby je przywrócić do działu ponownie proszę o kontakt na pw. W imieniu administracji zaznaczam również, że w kolejnych dniach kolejne poszukiwania, które przekroczą miesiąc bez odzewu ze stronę poszukującego (czyt. aktualizacja) również zostaną przesunięte.
To wszystko dlatego, że w poszukiwaniach zrobiło się wiele stron zamierzchłych z forów również które nigdy nie powstały lub już upadły. To ma na celu usprawnienie przeglądania działu i znajdowania poszukiwań aktualnych, dogodnych dla potrzeb zgłaszających się. Mamy nadzieję, że z tego powodu nie poczuliście się urażeni.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:23 przez Yenna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#7610 10 cze 2015, 17:46

Ogłoszenie #10
Regulamin uległ dziś zaktualizowaniu. Nie ma w nim zmian, co do zasad. Bardziej kosmetyka, ujęcie pewnych kwestii, więc nie obawiajcie się. Obecną wersję znajdziecie tutaj.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:24 przez Yenna, łącznie zmieniany 1 raz.

#8344 24 cze 2015, 12:25

Ogłoszenie #11
Skład administracji Edenu uszczuplił się ostatnio o kilka osób, dlatego też rozpoczynamy nabór na moderatorów! Chcesz być w naszej ekipie? Wystarczy jeśli napiszesz wiadomość prywatną do mnie, yenny albo wildfox, w której zamieścisz krótką autoprezentację: kim jesteś, czy dysponujesz wolnym czasem, czym na Edenie byś się zajął, jakie masz umiejętności (grafika, kody, itd.); oraz numer GG. Rad będziemy jeśli dysponujesz workiem pomysłów i pudełkiem kreatywności.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:24 przez krucza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#8415 25 cze 2015, 11:48

Ogłoszenie #12
W związku z narastającą ilością komentarzy nie związanych z treścią tematu postanowiliśmy dodać nowy punkt do regulaminu. Jest to punkt 11 w Zasadach Ogólnych. Na końcu regulaminu znalazła się również dodatkowa adnotacja.

Dodatkowo przypominamy o trwającej rekrutacji do składu administracyjnego Edenu. Cieplutko zapraszamy! Więcej szczegółów w ogłoszeniu #11.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:24 przez Yenna, łącznie zmieniany 1 raz.

#8714 29 cze 2015, 19:26

Ogłoszenie #13
Informujemy, że w dniu dzisiejszym do archiwum zostały przesunięte:
- zapowiedzi forów, które od ponad miesiąca nie zostały zaktualizowane
- reklamy forów, które są zamknięte lub wyglądają na nieaktywne
- oceny forów, które są zamknięte lub wyglądają na nieaktywne
- poszukiwania postaci, które od ponad miesiąca nie zostały zaktualizowane
- poszukiwania wyglądu/imienia, które od ponad miesiąca nie zostały zaktualizowane
- poszukiwania osób, które od ponad miesiąca nie zostały zaktualizowane
- zamówienia kodów/css, które od ponad miesiąca nie zostały zaktualizowane
- zamówienia grafiki, które od ponad miesiąca nie zostały zaktualizowane

Jeśli ktoś chciałby je przywrócić do działu ponownie proszę o kontakt na pw. Przypominam, że w kolejnych dniach kolejne poszukiwania, zamówienia oraz zapowiedzi, które przekroczą miesiąc bez odzewu (czyt. aktualizacja) również zostaną przesunięte.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:24 przez krucza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#8986 06 lip 2015, 18:13

Ogłoszenie #14
Administracja Edenu pragnie poinformować, że w naszym składzie pojawiły się dwie nowe osóbki: OGIENI i FASSYLOVER.

Wyrażamy nadzieję, że nasza współpraca z dziewczętami będzie wprost proporcjonalna do Waszego zadowolenia z forum, które przecież tworzymy razem!

Gratulujemy. :hug3:

Ponadto dzisiejszego dnia pożegnałyśmy ze składu administracyjnego Keny'ego. Dziękujemy za dotychczasowy wkład w forum.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 0:24 przez Yenna, łącznie zmieniany 1 raz.

 Zablokowany