Dreamy Seattle

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
tis0n, Achillo
Moje fora
Szmaragdowe miasto
 audrey#3270 silly_bones#8161

#53042 11 sie 2020, 15:49


Przez jednych nazywane miastem gigantów, a przez drugich kolebką kiczu. Liczy niespełna 750 tysięcy mieszkańców, a teren 218km2, co czyni je największym miastem stanu Waszyngton. Powstałe w 1851 roku na cześć wodza plemion Duwamish i Suquamish. Transport był pierwszym przemysłem miasta, a później dołączył do niego handel, stocznia oraz gorączka złota, która zawładnęła sporą częścią ówczesnych mieszkańców miasta.
W późniejszych latach do znacznego rozwoju przyczyniło się powstanie na tutejszym terenie wielu firm, które do dzisiaj są potęgą w świecie: Microsoft, Amazon czy fabryka boeingów. Charakterystyka Seattle jest bardzo złożona, ponieważ jest ono typowym wielkomiejskim ośrodkiem, a jednocześnie zachowuje swój prowincjonalny klimat.

Od reszty kraju oddzielają je Góry Skaliste i Kaskadowe, a miłośnicy wodnych przygód i chłodnego klimatu cieszą się z usytuowania między Zatoką Puget a jeziorem Waszyngtona, które wpada prosto do Pacyfiku. Wielbicieli krótkich, weekendowych wypadów na pewno cieszy także fakt, iż do granicy z Kanadą dotrzeć można w zaskakująco szybkim tempie - odległość między Seattle a krajem klonowego liścia, to ledwie 200 kilometrów. Ze względu na swoje położenie, Seattle znajduje się w strefie trzęsień ziemi, a jego mieszkańcy doskonale pamiętają drżenia o różnym natężeniu. Zdarzają się one tutaj stosunkowo często, aczkolwiek jedno z większych miało miejsce niespełna 20 lat temu - w 2001, kiedy znacznemu uszkodzeniu uległ plac Pioneer Square. Klimat miasta określany jest mianem oceanicznego, bądź umiarkowanego morskiego, co znaczy, że występują tutaj chłodne, długie, a nawet mroźne zimy oraz stosunkowo suche lata. Słońce świeci średnio przez 70 dni w roku, a dni te rozkładają się w czasie od maja do września. Chociaż Seattle jest znacznie rzadziej nawiedzane przez intensywne opady deszczu i daleko mu w tej skali do Chicago czy Nowego Jorku, to zdarzają się tutaj często opady o niskim natężeniu, jednak utrzymujące się przez kilka kolejnych dni.

Powodów, by odwiedzić to miasto, pozostać w nim na dłużej lub finalnie zamieszkać jest bardzo wiele, a w związku z tym zarówno mieszkańcy, jak i turyści znajdą coś dla siebie i coś swojego. Wysoko rozwinęła się kultura artystyczna, nie tylko ta stricte muzyczna, o której wszyscy wiedzą. Rok rocznie w Seattle odbywają się festiwale - między innymi: Festiwal Poezji, trwający 24 dni Międzynarodowy Festiwal Filmowy oraz Bite of Seattle, który jest jedną z największych parad miłości w Stanach Zjednoczonych. Szmaragdowe Miasto ma świetnie rozwinięty system edukacji oraz medycyny. Największą publiczną uczelnią w północno-zachodnich Stanach Zjednoczonych jest University of Washington mieszczący się właśnie w Seattle, który według statystyk w roku 2016 edukował blisko 50 tysięcy studentów. Wielu absolwentów decyduje się po ukończeniu studiów na pozostanie w mieście. Zaplecze medyczne miasta zlokalizowane jest głównie w dzielnicy First Hill, a największym ośrodkiem leczniczym miasta jest Swedish Medical Center. Obok niego występuje kilka mniejszych placówek - tych publicznych oraz prywatnych. Miejsce to naszpikowane jest turystycznymi punktami, które zawrócą w głowie każdemu, a odnajdzie się tutaj nawet największy maruder. Seattle jest pełne niespodzianek, a my chcemy zaprosić was w tą podróż razem z nami.Awatar użytkownika
O mnie
tis0n, Achillo
Moje fora
Szmaragdowe miasto
 audrey#3270 silly_bones#8161

#56105 01 cze 2021, 22:25

what's up?
My mamy się świetnie, a wy? Ostatnio w naszym deszczowym mieście świeci więcej słońca, niż możnaby się spodziewać, a to wszystko zasługa naszych wspaniałych graczy.
Na forum doszło do istotnych zmian, które zapewniły wszystkim kolejny rok z Seattle. Zmieniliśmy hosting i domenę. Od 28. maja funkcjonujemy pod nowym adresem:
dramy-seattle.pl

Kilka nowinek z placu boju:

MAJraton! Nagrody za maraton postów, który odbył się w czwarty weekend maja, zostały rozdane. Zwyciężczyni napisała od piątku wieczorem do niedzieli wieczorem aż 27 postów fabularnych ♥

Punkty fabularne! Kolejne postacie znalazły się w rankingu majowym z pulą uzbieranych przez siebie punktów. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Rozgrywaj zadania fabularne z bogatej listy, którą stworzyliśmy wspólnie z graczami lub mini ingerencje w postaci zdarzeń losowych lub tymczasowych i zbieraj dodatkowe punkty!

Knujemy coś (nie)dobrego! W przygotowaniu znajduje się tajemniczy event. Czemu tajemniczy? Ponieważ gracze dowiedzą się co ich czego (chociaż mg nigdy niczego nie obiecuje) dopiero po zapisach, w pierwszy dzień eventu. Gwarantujemy moc wrażeń i jazdę bez trzymanki.

Happy Birthday, Seattle! Niedługo, bo już 22. lipca Seattle będzie obchodzić pierwsze urodziny. Z tej okazji szykujemy dla was moc niespodzianek (większych i mniejszych). Na pewno nie będziecie się nudzić!

Jeżeli jeszcze nie dołączyłeś do nas, to serdecznie zapraszamy, oferując świetną zabawę i przyjacielską atmosferę. Czego chcieć więcej?
:<3:

you'll find me in seattle »

Awatar użytkownika
O mnie
tis0n, Achillo
Moje fora
Szmaragdowe miasto
 audrey#3270 silly_bones#8161

#56416 24 sie 2021, 10:35

what's new?
Hej! Pamiętacie Dreamy Seattle?
Mamy już ponad rok i trzymamy się dzielnie!
Ostatnio wprowadziliśmy też trochę ekscytujących zmian - zapraszamy, jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej!

Więc, co u nas znajdziecie?
Przede wszystkim - niezmiennie od lipca 2020 - to, czym szczycimy się najbardziej: rodzinną i ciepłą atmosferę, która sprawia, że nie ma dla nas rzeczy (i wątków) niemożliwych!
Mamy stałą ekipę prężnych graczy, ale jesteśmy zawsze bardzo, bardzo otwarci na nowych użytkowników. Pomagamy, wciągamy do gry, a także zapraszamy do niejednej rodziny fabularnej - bo istnieje ich w Seattle całe mnóstwo!

Z nowości - z okazji pierwszych urodzin forum przeszło niedawno generalny remont. Efektami są między innymi takie bajery, jak nowy, odświeżony styl w trybie nocnym i dziennym, z których możecie korzystać zależnie od swoich preferencji!

Wprowadziliśmy też system odznak i nowe zadania umożliwiające zbieranie punktów fabularnych, które można wymieniać chociażby na dodatkowy czas nieobecności, rezerwacji wizerunku, czy nowe multikonto, mimo przekroczenia ich limitu!
Punkty można zbierać na przykład w trakcie regularnie organizowanych eventów, podczas których zazwyczaj przewijają się tak elementy dramatu i grozy, jak i humoru!

Wreszcie - w Seattle aktywna jest też od niedawna Plotkara, która czujnie śledzi poczynania wszystkich postaci, i nigdy nie omieszka skomentować ich fabuł na swojej stronie.

Najbliższa okazja - już za moment, na imprezie u pewnego sławnego muzyka, która na pewno zaobfituje w mnóstwo zwrotów akcji i nieprzewidywalnych ingerencji MG!
Planujemy też szaloną loterię zdarzeń fabularnych - żeby nie było Wam nudno przy zakończeniu wakacji!

Pamiętajcie, że zawsze przyjmujemy nowych i powracających graczy z otwartymi ramionami, i obiecujemy super zabawę bez spin - a dramaty tylko w wątkach fabularnych!

Wpadajcie na Dreamy Seattle i - jeśli wam się spodoba - zostańcie na dłużej :<3:

you'll find me in seattle »

Awatar użytkownika
O mnie
tis0n, Achillo
Moje fora
Szmaragdowe miasto
 audrey#3270 silly_bones#8161

#57469 30 sty 2022, 22:16

what's new?
Pamiętacie Dreamy Seattle!?
Działamy nieprzerwanie od lipca 2020, trzymamy się dzielnie, i ciągle rozwijamy - czytajcie dalej aby dowiedzieć się co u nas znajdziecie!

To czym się szczycimy, to przede wszystkim rodzinna i ciepła atmosfera, która sprawia, że nie ma dla nas rzeczy (i wątków) niemożliwych. Mamy stałą ekipę prężnych graczy, ale jesteśmy zawsze bardzo, bardzo otwarci na nowych użytkowników. Pomagamy, wciągamy do gry, a także zapraszamy do niejednej rodziny fabularnej - bo istnieje ich w Seattle całe mnóstwo!

Po zimowym okresie - w którym mogliście m.in. bawić się u nas w Świątecznej Krainie, wysyłać prezenty sekretną pocztą Świętego Mikołaja, i uczestniczyć w kilku różnych bożonarodzeniowych imprezach - w Seattle powoli zaczynamy czuć wiosnę!
W związku z tym już niedługo zobaczycie u nas nowy, odświeżony styl i kilka innych urozmaiceń, które, mamy nadzieję, dostarczą Wam dalszych inspiracji do pisania i świetnej zabawy!
Oprócz tego, lekkim zmianom uległ ostatnio skład naszej Administracji. Do zespołu dołączyły nowe, pełne zapału osoby - mamy więc teraz pięciu administratorów, do których zawsze możecie zgłosić się z pytaniami lub uwagami odnośnie działania forum!
Niedawno zaktualizowaliśmy listę zadań fabularnych, które pozwalają Wam zdobywać punkty i wymieniać je na odznaki i nagrody.
Planujemy też kilka specjalnych wiosennych eventów i zwrotów akcji, podczas których Mistrz Gry zadba o to, żeby dostarczyć Wam najróżniejszych emocji i wrażeń.

Jeśli jesteście ciekawi, jak Seattle sprawowało się przez ostatnie miesiące, koniecznie zapoznajcie się z Podsumowaniem Roku, podczas którego będziemy także głosować na Najlepszą Dramę i kilka innych specjalnych tytułów!
Serdecznie zapraszamy - pamiętajcie, że zawsze przyjmujemy nowych i powracających graczy z otwartymi ramionami, i obiecujemy super zabawę bez niepotrzebnych napięć, a dramaty tylko w wątkach fabularnych!
Wpadajcie na Dreamy Seattle. I - jeśli Wam się spodoba - zostańcie z nami na dłużej! :<3:
you'll find me in seattle »

Nadchodzą wiosenne eventy, a lada moment ruszy Podsumowanie Roku, podczas którego wyłonimy najciekawsze wątki i postacie 2021 roku.

Awatar użytkownika
O mnie
tis0n, Achillo
Moje fora
Szmaragdowe miasto
 audrey#3270 silly_bones#8161

#57940 11 maja 2022, 21:36

what's new?
Witajcie! Tęskniliście za Seattle? Bo my za Wami tak!

Przychodzimy do Was z aktualizacją o funkcjonowaniu forum i zaproszeniem do gry w Deszczowym Mieście! Jak być może wiecie, Dreamy Seattle działa od lipca 2020, więc już niedługo obchodzić będzie drugie urodziny!
Choć w ostatnich miesiącach zachodziło u nas wiele zmian, nadal prężnie działamy, by zapewniać Wam przyjazną i komfortową przestrzeń do rozgrywania wymarzonych fabuł.
Już dziś możemy potwierdzić, że w maju przedłużamy hosting na kolejny rok i czekamy na Was z otwartymi ramionami.

Adres się nie zmienia – znajdziecie nas na:
www.dreamy-seattle.pl


Dla przypomnienia – co u nas znajdziecie?

Seattle, nazywane również Szmaragdowym Miastem, to największa metropolia stanu Waszyngton, słynąca ze swojego złożonego charakteru. Z jednej strony znajdziecie w nim siedziby ogromnych firm i korporacji, z drugiej – swojski i prowincjonalny klimat związany z sielanką lokalnych przedmieść i bliskością natury.
Od reszty kraju Seattle oddzielają Góry Skaliste i Kaskadowe, z drugiej zaś strony otacza je Zatoka Puget i wybrzeże Pacyfiku. Wielbiciele przyrody cenią sobie lokalne rezerwaty i parki krajobrazowe, a także bliskość miasta od granicy z Kanadą. Wbrew temu, co myślą niektórzy, w Seattle nie pada przez cały czas – choć mżawki zdarzają się często, wiosny i lata są tu zaskakująco ciepłe i słoneczne, a zimy potrafią zachwycić grubą warstwą śniegu i prawdziwie baśniowym klimatem!

Kolejnych powodów, by odwiedzić Seattle i zostać w nim na dłużej, jest wiele.
Wysoko rozwinęła się tu kultura artystyczna – scena muzyczna, teatralna oraz całe mnóstwo muzeów i galerii. Rokrocznie w Seattle odbywają się festiwale – między innymi: Festiwal Poezji, Międzynarodowy Festiwal Filmowy oraz Bite of Seattle, który jest jedną z największych parad miłości w Stanach Zjednoczonych. Szmaragdowe Miasto ma świetnie rozwinięty system edukacji oraz medycyny – funkcjonuje tu wielowydziałowy Swedish Hospital, a lokalny University of Washington jest największą publiczną uczelnią w północno-zachodnich Stanach Zjednoczonych. Wielu jego absolwentów decyduje się po ukończeniu studiów na pozostanie w mieście i założenie tu rodziny, lub przeżywanie dalszych przygód!

Seattle jest miastem, w którym miejsce znajdą dla siebie wszyscy. Wyróżnia je duże zróżnicowanie klas społecznych – w Queen Anne znajdziecie zatem wille z prywatnymi basenami, w których pluskają się lokalni bogacze i gwiazdy, we Fremont i Chinatown spotkacie wielu studentów i przedstawicieli klasy średniej, a w South Parku tych, dla których los nie był wystarczająco łaskawy. Niezależnie od tego, do której klasy społecznej i grupy wiekowej należeć będzie Wasza postać, z pewnością nie będziecie się nudzić. Seattle jest pełne niespodzianek, a my chcemy zaprosić Was w tą podróż razem z nami!

Czym się szczycimy!?

Jesteśmy naprawdę dumni z ciepłej i kameralnej atmosfery, którą staramy się tworzyć na forum. Działając nieprzerwanie od dwóch lat, Dreamy Seattle dla wielu z nas stało się pisarskim domem – takim, do którego zawsze chętnie się wraca. Wielu z nas zna się nie od dziś, pisząc wspólne fabuły od wielu miesięcy. Jednocześnie zawsze niezwykle się cieszymy, gdy dołącza do nas ktoś nowy – przybywających użytkowników staramy się otoczyć wsparciem i wciągnąć do gry!

Wierzymy, że dramaty mają na naszym forum miejsce tylko w postach – cenimy sobie zatem wzajemny szacunek, otwartość i dobrą komunikację. Ponieważ większość z nas poza forum prowadzi intensywny tryb życia, rozumiemy, że nie zawsze da się pisać posty codziennie, a czasem konieczność przymusza nas do wzięcia dłuższej nieobecności. Z tego względu podstawowa rezerwacja wizerunku wynosi 5 dni, czas na napisanie pierwszego posta 7 dni, a każdego kolejnego - 14 dni. Pragniemy, by nasi gracze czuli się u nas bezpiecznie i nie musieli mierzyć się z niepotrzebnym stresem!

Co nowego?

Z okazji nadchodzącego lata i zbliżających się urodzin Dreamy Seattle, mamy dla Was też zapowiedź paru nowości:
- Trwają prace nad nowym, świeżym wyglądem, którym będziecie mogli się cieszyć u nas wraz z nadejściem lata. Aktualizacja o dokładnej dacie wprowadzenia nowego wyglądu już wkrótce!
- Wprowadziliśmy kalendarium, które w każdym miesiącu będzie aktualizowane o najważniejsze wydarzenia z Seattle i całego świata. Mamy nadzieję, że informacje o tym, co w trawie piszczy będą pomocnym tłem fabularnym.
- Chętnie usłyszymy od Was samych, czy jest coś, co szczególnie Wam się podoba, lub czego brakuje Wam na Dreamy Seattle? Zależy nam by tworzyć takie forum, na którym po prostu chce się grać - będziemy więc zobowiązani za wszelkie uwagi!
:<3:


Awatar użytkownika
O mnie
tis0n, Achillo
Moje fora
Szmaragdowe miasto
 audrey#3270 silly_bones#8161

#58255 26 cze 2022, 19:19

what's new?
Hej! Ciekawi Was, co nowego w Seattle?

Letnie miesiące napełniają mieszkańców Deszczowego Miasta nową energią, a pogoda nieco nas oszczędza, dając okazję, by korzystać z waszyngtońskich plaż i licznych atrakcji pod gołym niebem. Czerwiec to w Seattle hucznie obchodzony Pride Month, obfitujący w fabularne urozmaicenia dla naszych graczy - jak trwający właśnie koncert na świeżym powietrzu, targ śniadaniowy i ognisko dla studentów University of Washington (na którym sprawy mogą łatwo wymknąć się spod kontroli!). Nadal możecie dołączać do gry, dając się porwać i zaskoczyć zabawie!

Lipiec zapowiada się równie ciekawie, jako, że forum obchodzić będzie drugie urodziny, a także szykuje się parę ciekawych wydarzeń z okazji 4 lipca. Zapewniamy, że zadbamy o to, by Wasze postaci miały okazję do przeżycia niejednej przygody i do rozwinięcia ciekawych fabuł!

Co działo się u nas ostatnio? Jakie mamy plany na przyszłość?
Przede wszystkim, w maju przedłużyliśmy hosting, a więc z dumą zapewnimy Wam kolejny rok spokojnego pisania na forum. Adres się nie zmienia - znajdziecie nas na: www.dreamy-seattle.pl

Jak być może wiecie, Dreamy Seattle działa od lipca 2020, więc już niedługo obchodzić będzie drugie urodziny! Największe celebracje przewidujemy na 22 lipca - drugą rocznicę otwarcia forum, ale urodzinowe atrakcje czekać będą na Was przez cały miesiąc. Przewidujemy coś tak dla weteranów Dreamy Seattle - użytkowników, którzy są z nami od samego początku, jak i dla nowych nabytków, i powracających graczy!

Na okres wakacyjny planujemy też mały remont, aby zapewnić Wam powiew świeżości i inspiracji do kolejnych rozgrywek. Jak zawsze czekamy na Wasze komentarze i sugestie, starając się Wam zapewnić taką przestrzeń, w której czujecie się najlepiej!

Zapraszamy Was też do zapoznania się z wprowadzonym wiosną kalendarium fabularnym - usprawnieniu, które ma za zadanie dodawanie Wam pomysłów i inspiracji do rozgrywek. Co miesiąc znajdziecie w nim przegląd najciekawszych wydarzeń z Seattle i okolic, na których możecie oprzeć swoje wątki fabularne.

Już bardzo niedługo podzielimy się z Wami także propozycją wyzwań fabularnych, które pozwolą Wam rozwijać Wasze postaci, i zdobywać wyróżnienia i nagrody. Bądźcie czujni, bo informacja o tym pojawi się u nas na dniach!

Czym się szczycimy się poza tym?
Jesteśmy nieustająco dumni z ciepłej i kameralnej atmosfery, którą staramy się tworzyć na forum. Dla wielu z nas Dreamy Seattle stało się pisarskim domem - takim, do którego zawsze chętnie się wraca. Niektórzy z nas znają się nie od dziś, pisząc wspólne fabuły od wielu miesięcy. Jednocześnie zawsze niezwykle się cieszymy, gdy dołącza do nas ktoś nowy - przybywających i powracających użytkowników staramy się otoczyć wsparciem i wciągnąć do gry!

Wierzymy, że dramaty mają na naszym forum miejsce tylko w postach - cenimy sobie zatem wzajemny szacunek, otwartość i dobrą komunikację. Ponieważ większość z nas poza forum prowadzi intensywny tryb życia, rozumiemy, że nie zawsze da się pisać posty codziennie, a czasem konieczność przymusza nas do wzięcia dłuższej nieobecności. Z tego względu podstawowa rezerwacja wizerunku to u nas 5 dni, czas na napisanie pierwszego posta to 7 dni, a każdego kolejnego - 14 dni. Pragniemy, by nasi gracze czuli się u nas bezpiecznie, i nie musieli mierzyć się z niepotrzebnym stresem!

Jak zawsze chętnie usłyszymy od Was samych, czy jest coś, co szczególnie Wam się podoba, lub czego brakuje Wam na Dreamy Seattle? Zależy nam by tworzyć takie forum, na którym po prostu chce się grać - będziemy więc zobowiązani za wszelkie uwagi!

Wpadnijcie do nas i zostańcie na dłużej! :<3:


Awatar użytkownika
O mnie
tis0n, Achillo
Moje fora
Szmaragdowe miasto
 audrey#3270 silly_bones#8161

#58396 24 lip 2022, 20:17

what's new?
To już dwa lata!

Dla niektórych niepostrzeżenie, dla innych niespodziewanie - “stuknęła” nam druga rocznica funkcjonowania forum!
Dreamy Seattle otwarte zostało 22 lipca 2020 roku i od tamtej pory nieprzerwanie służy wielu z nas za miejsce pełne inspiracji, pisarskich wyzwań i dobrej zabawy! Od dnia powstania forum przeszło wiele zmian, choćby w kwestii wyglądu, składu administracyjnego, czy urozmaiceń fabularnych, z jakich korzystać mogą gracze, ale to dla nas także powód do dumy - staramy się dynamicznie zmieniać, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych użytkowników.

Na przestrzeni tych dwóch lat zarejestrowało się u nas 1954 użytkowników, którzy napisali 117393 postów w 9527 tematach. Najważniejsze jednak, że dla wielu z nas Dreamy Seattle stało się pisarskim domem - takim, do którego zawsze chętnie się wraca. Niektórzy z nas znają się nie od dziś, pisząc wspólne fabuły od wielu miesięcy, inni dopiero dołączają do naszej waszyngtońskiej rodziny, lub powracają po nieobecności. Każdego - stałych, przybywających i powracających użytkowników staramy się otoczyć wsparciem i wciągnąć do gry! Wierzymy, że dramaty mają na naszym forum miejsce tylko w postach - cenimy sobie zatem wzajemny szacunek, otwartość i dobrą komunikację. Ponieważ większość z nas poza forum prowadzi intensywny tryb życia, rozumiemy, że nie zawsze da się pisać posty codziennie - z tego względu dopuszczamy długie terminy rezerwacji wizerunków, przedłużony czas na pierwszego i kolejnego posta, oraz dwutygodniowe nieobecności. Pragniemy, by nasi gracze czuli się u nas bezpiecznie i nie musieli mierzyć się z niepotrzebnym stresem!

A tu kilka słów od naszych graczy - jest to tylko kilka zdań, bo gdybyśmy chcieli cytować wszystkie wpisy w całości, to nie starczyłoby miejsca. Po więcej zapraszamy na nasze forum. W tym miejscu od razu chcemy też podziękować naszym cudownym Graczom :love:
[...]Od zawsze traktowałam pisanie jako hobby, ale to tutaj po raz pierwszy od wielu lat udało mi się stworzyć stałe wątki fabularne dla moich postaci.[...]
Sirius Bosworth
[...]Ludzie są naprawdę otwarci i mili, proponują wątki i relacje. Atmosfera pozbawiona konfliktów, codzienne witanie się na czacie, poruszanie tematów zarówno zabawnych, jak i poważnych w luźnych rozmowach.[...]
Jingyi Jiang
[...]To jest bardzo fajne miejsce, jeśli ktoś chce sobie spokojnie pograć i nie martwić się, czy za trzy tygodnie ktoś tu jeszcze będzie.[...]
Ettel F. Schechter
[...]Za każdym razem do was wracam, bo mam świadomość, że jesteście ciepłą, życzliwą przystanią, w której zawsze można znaleźć dla siebie miejsce.[...]
Leonard Adler
[...]Czuję się tu bardzo swobodnie i wiem, że nie spotkam się tu z krytyką, bo każdy każdego szanuje. Również pod względem czasu, ponieważ gracze nie naciskają na siebie pod względem postów, każdy potrafi się dostosować do sytuacji i tempa pisania, nie obrażając się na siebie, jeśli kogoś pochłonie życie osobiste albo straci chwilowo wenę. Forum to dobra zabawa, na DS się nie spinamy![...]
Nathaniel Covington
Obecnie w Seattle czekają na Was urodzinowe atrakcje - konkursy z nagrodami, fabularne ingerencje i inne drobne urozmaicenia, pozwalające nam wszystkim hucznie świętować jubileusz forum. Trwają także inne wydarzenia - choćby lipcowe imprezy z okazji Dnia Niepodległości, o których przeczytacie więcej w naszym Kalendarium. Oprócz tego szykujemy wizualny remont, który już wkrótce odświeży atmosferę!

Dziękujemy Wam serdecznie, że przez cały ten czas byliście z nami i mamy nadzieję, że kolejne wspólne lata przyniosą nam jeszcze niejedną okazję do świętowania. Życzymy Wam wspaniałych pisarskich przygód, inspirujących relacji, ekscytujących fabuł i niezapomnianej zabawy w Seattle!

Wpadnijcie do nas i zostańcie choćby na kawałek urodzinowego tortu! :<3:Awatar użytkownika
O mnie
tis0n, Achillo
Moje fora
Szmaragdowe miasto
 audrey#3270 silly_bones#8161

#59395 23 gru 2022, 18:45

what's new?
Przychodzimy do Was z ważnymi informacjami! Dreamy Seattle, które na rynku forumowym funkcjonuje już 2 i pół roku, przeszło właśnie gruntowny remont i modernizację!

Co nowego w Seattle?
Przede wszystkim nareszcie możemy zaprezentować Wam efekty długo wyczekiwanego remontu. Na Seattle znajdziecie teraz nie tylko nowy wygląd w trybie dziennym i nocnym, ale także kilka nowych usprawnień. Ponieważ przenieśliśmy forum na nowy silnik, od teraz macie możliwość przełączania kont, podgląd mulikont oraz łatwiejsze kody w BBcode, a także kilka udogodnień, których nie było w starszej wersji forum. Przekonajcie się sami!

W tym miejscu pragniemy też gorąco podziękować wszystkim, którzy wsparli nas w niełatwym procesie remontu! Jesteśmy przede wszystkim zobowiązani Vayner, Meridionowi i Rezzowi za ich pomoc podczas projektowania nowego wyglądu, migracji, stylu oraz inne formy nieocenionego wsparcia!

Koniecznie zapoznajcie się z najnowszymi ogłoszeniami, które pojawiły się już na naszym forum.

A oprócz tego…
W najbliższych tygodniach proponujemy Wam też całą feerię świątecznych i noworocznych urozmaiceń fabularnych. Oddajemy do Waszej dyspozycji trzy wyjątkowe lokalizacje w bożonarodzeniowym klimacie, mnóstwo propozycji w naszym comiesięcznym kalendarium, a także świąteczny konkurs na list do Świętego Mikołaja, Pocztę Prezentową i wybór świątecznych odznak!
Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy w nas wierzą i są z nami przez cały ten czas, ale także gorąco zapraszamy Graczy, którzy chcieliby dać Seattle pierwszą (lub kolejną) szansę!

Mamy nadzieję, że - tak jak my - odnajdziecie tutaj pozytywną atmosferę, niezapomniane wątki i relacje, do których chętnie się powraca!

Wpadnijcie do nas i zostańcie na dłużej! :<3:
Na Seattle znajdziecie teraz nie tylko nowy wygląd w trybie dziennym i nocnym, ale także kilka nowych usprawnień!

ODPOWIEDZ ]