London Eye

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#56100 31 maja 2021, 18:05


Londyn to jedno z ulubionych miast na całym świecie, do którego ludzie uwielbiają wracać. Pomimo tego, że miasto kojarzy się ze specyficznym humorem Anglików oraz deszczową pogodą - w dalszym ciągu jednak jest jednym z tych miejsc, które bardzo wielu podróżników zaznacza na swojej mapie. W końcu kto nie chciałby chociażby na własne oczy zobaczyć Big Bena, czy też cieszyć się pięknym widokiem z London Eye. Kto z odwiedzających nie chciałby przejechać się piętrowym autobusem, czy czarną taxi?
Londyn jest tak uroczy, że większość przybyszy prędzej czy później przyjeżdża i osiedla się tu na stale - znajdując wymarzoną pracę, zakładając rodzinę. Jeśli zauroczymy się Londynem, on rozkocha nas w sobie w stu procentach. W wielu pięknych miejscach jak chociażby Notting Hill czy Westminster - gdzie toczy się niekończąca historia, co roku coraz bogatsza. Londyn to przecież nie tylko miejsce tonące w strugach deszczu. To nie tylko miejsce związane z rodziną królewską. Londyn to również miasto w którym wiosną kwitną drzewa i kwiaty - pełne różu i magnolii. To miasto pasteli. To miejsce, w którym możemy poczuć się jak w bajce - w szczególności przed Bożym Narodzeniem. Czego chcieć więcej? Trzeba po prostu tutaj przyjechać. Bo kto raz postawi stopę w Londynie, na pewno tutaj wróci.


informacje techniczne:
✓ Posiadamy na forum cztery rodziny fabularne: Betterton, Arslan, Campbell oraz Kamińscy.
✓ Mamy 8 dzielnic mieszkalnych, każda z nich znajdująca się w innym sektorze Londynu - mająca zarówno swoje plusy, jak i minusy.
✓ Zaczynamy funkcjonowanie portalu randkowego, a także w fazie powstawania jest portal informacyjny dla mieszkańców.
✓ Zamiast kilkunastu subforów z rzeczami naszych postaci, jak telefon, kalendarz Instagram - każdy użytkownik po otrzymaniu akceptu otrzymuje własne subforum tzw. organizer, w którym gromadzi wszystkie potrzebne tematy.
✓ Mamy kilka opcji aktywności postaci:
- automatyczne zbieranie punktów za każdego napisanego posta fabularnego
- dodatkowe punkty za wykonanie jednego ze scenariuszy lub rozgrywkę z Mistrzem Gry!
- strefa gracza połączona ze statystykami.
"- Jak możesz być zmęczona Londynem?! Samuel Johnson powiedział, że ktoś, kto jest zmęczony Londynem jest zmęczony życiem.
- Noah - odpowiadam - Zaczynasz załapywać."

Elizabeth Wurtzel, Kraina prozacaAwatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#56166 18 cze 2021, 17:53


1. Pierwszy event na London Eye już niedługo! Zapraszamy wszystkich do spędzenia z nami tych upalnych dni w Hyde Parku na charytatywnym festynie rodzinnym, którego organizatorami jest rodzina fabularna- Betterton. Już teraz wszyscy możecie się zapisać na wydarzenie, a 21 czerwca będziemy mogli zobaczyć się także fabularnie!

2. Na forum pojawił się już pierwszy konkurs na postacie miesiąca, w tym okresie jednak wyjątkowo wygrywają dwie osoby z największą ilością postów, przy czym administracja nie bierze udziału w zabawie. Konkursy na następne miesiące będą tematyczne i administracja oraz moderacja także będzie brała udział!

3. Już w ten weekend ruszy nasz portal informacyjny! Będą się tam znajdować informacje dotyczące forumowych wydarzeń, czy poszczególnych dzielnic, czyli np. brak prądu, przerwy w dostawie wody lub informacje o remontach pewnych ulic!
"Londyn jest pełen mgły i poważnych ludzi. Czy mgła wytwarza poważnych ludzi, czy też oni mgłę, nie wiem, ale wszystko to razem działa mi na nerwy."Awatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#56227 01 lip 2021, 15:52


Czerwcowe postacie miesiąca dobiegły końca, event powolutku się rozkręca, a my serdecznie chcemy podziękować wszystkim użytkownikom za serce, które wkładają w Londyn i za to, że razem przeszliśmy przez ostatni miesiąc, który był także pierwszym miesiącem forum! ♥

Już dzisiaj startują kolejne postacie miesiąca, ale tym razem skupiamy się na wakacjach! Tylko, że uciekamy od teraźniejszości, pakujemy walizki pełne wspomnień i udajemy się w krainę retrospekcji, gdzie każdy z naszych użytkowników będzie miał szansę przedstawić nam trochę dzieciństwa, czy też życia nastoletniego swojej postaci!

Ruszył także nasz portal informacyjny - LondonEye News i to właśnie tam możecie usłyszeć najnowsze wiadomości z życia naszych mieszkańców!
"KTO JEST ZMĘCZONY LONDYNEM, JEST ZMĘCZONY ŻYCIEM: W LONDYNIE JEST BOWIEM WSZYSTKO, CO ŻYCIE MOŻE ZAOFEROWAĆ"

~SAMUEL JOHNSONAwatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#56340 06 sie 2021, 11:51


Na Londynie w ostatnim czasie (bądźmy szczerzy w ciągu wczorajszego wieczora) pojawiło się kilka zmian, które jak mamy nadzieję ułatwią funkcjonowanie naszym użytkownikom!

Brak niezbędników - chociaż na forach nie SL wydaje się to dobrym rozwiązaniem, to jednak gracze przyzwyczajeni są do prowadzenia aktywnych telefonów, czy IG, niezbędniki trochę to utrudniały, więc od dnia wczorajszego wszystko co się w nich znajdowało zostało rozbite na poszczególne działy!

Żegnamy rodzinę fabularną Arslan oraz Campbell, a zamiast nich witamy - Aldridge! Już teraz wpadnij na forum aby się z nimi zapoznać albo do naszych poszukiwań zamieszczonych na Edenie!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Remigiusz oraz Paddy oficjalnie zostają administratorami forum!

Zmienił się system punktowy, który był do dnia dzisiejszego stosowany na forum, ale więcej o tym możecie przeczytać w odpowiedniej zakładce na Londynie

"MIĘDZY LONDYNEM A PARYŻEM JEST TAKA RÓŻNICA, ŻE PARYŻ JEST DLA CUDZOZIEMCÓW, A LONDYN DLA ANGLIKÓW. ANGLIA ZBUDOWAŁA LONDYN NA SWÓJ WŁASNY UŻYTEK, A FRANCJA ZBUDOWAŁA PARYŻ DLA CAŁEGO ŚWIATA."

RALPH WALDO EMERSONAwatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#56409 17 sie 2021, 13:26


Londyn rusza z akcją #zaopiekujsięzwierzakiem i już teraz zapraszamy wszystkich do zapoznania się z informacją na ten temat tutaj.

Nastąpiła także korzystna dla większości z was zmiana w regulaminie i od pewnego czasu użytkownicy mają 10 dni na napisanie posta fabularnego!

Przypominamy, że w dalszym ciągu szukamy członków rodzin fabularnych, aby móc wprowadzić w życie niektóre scenariusze.

"Jest w tym coś pięknego, prawda? - wymruczał Nick. - Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Londyn, zapragnąłem być jego częścią. Wszystkie te warstwy historii, śmierci i majestatyczności... Tu masz poczucie, że możesz być każdym, dokonać wszystkiego."

Samantha Shannon, Zakon MimówAwatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#56486 16 wrz 2021, 10:08


Co nowego? Co nowego? Otóż od dnia dzisiejszego nasi użytkownicy mają możliwość aktualizowania swoich Kart Postaci o wszystko co miało miejsce na fabule! Oczywiście przechodzi to proces weryfikacji i nic nie jest wrzucane od tak sobie, ale mamy nadzieję, że pomoże to nowym graczom poznać bardziej postacie, które znajdują się na forum trochę dłużej!

Cały czas zachęcamy wszystkich użytkowników do zgłaszania swoich rozgrywek do postaci miesiąca - chociaż już wiemy, że większość z nich robi to na ostatni moment :lol:

"-[...] Czasami mam ochotę go udusić.
-Jak, u licha, się powstrzymujesz?
-Idę do mojego ulubionego miejsca w Londynie, stoję, patrzę na wodę, rozmyślam o ciągłości życia, o tym, jak toczy się rzeka, niepomna na nasze małe troski."

Cassandra Clare, Mechaniczny aniołAwatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#56524 01 paź 2021, 13:29

Październik to czas kiedy na dworze powoli robi się kolorowo w ciągu dnia, ale ciemność zastaje nas bardzo szybko i niestety przez większość czasu jest deszczowo, ale to nie powstrzymuje nas przed podrzuceniem wam kolejnych atrakcji!

Halloweenowy event już dziesiątego października rusza pełną parą i mamy nadzieję, że jak najwięcej osób będzie chciało wziąć w nim udział ♥

Pojawił się także konkurs dotyczący tematycznego profilu, a także już możemy zdradzić, że kolejny zagości na forum w grudniu!

I oczywiście na sam koniec nie mogłoby zabraknąć nowego wydania postaci miesiąca, które w październiku stawiają przede wszystkim na Halloween.

"Dla mnie Halloween może być codziennie. Wszyscy nosilibyśmy cały czas maski. Chodzilibyśmy po mieście i zawierali znajomości, zanim byśmy się dowiedzieli, jak wyglądamy pod przebraniem."

R. J. Palacio, Cud chłopakAwatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#56650 02 lis 2021, 17:32
Listopad to okres kiedy większość myślami jest już przy świętach albo też Nowym Roku. To moment kiedy według niektórych należy dobrze przemyśleć swoje dotychczasowe decyzje i skupić się na doskonaleniu samego siebie i spędzaniu czasu z bliskimi.

W Londynie jest to także początek Hyde Park winter wonderland, którego tym razem dotyczą także nasze listopadowe postacie miesiąca, o których oczywiście więcej możecie przeczytać w tym temacie!

Oprócz tego jedna z wartych odwiedzin kawiarni zaprasza mieszkańców Londynu na speed date! Wszystkie potrzebne informacje z tym związane znajdziecie - tutaj.

Przy okazji już niedługo mija pół roku od momentu funkcjonowania Londynu! Wszystkim użytkownikom bardzo dziękujemy za wszystkie fabuły, czas spędzany na forum oraz zaangażowanie jakim wykazujecie się w przypadku postaci miesiąca oraz pozostałych konkursów, które trafiają na forum, a możemy obiecać, że będzie ich coraz więcej!
"Sprzedałbym nawet Londyn, gdybym tylko znalazł kupca."

Ryszard I Lwie SerceAwatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#56839 01 gru 2021, 11:01Zima powoli staje się nieodłączną częścią naszego forum, co znaczy, że już od 5 grudnia zawita w naszym Londynie śnieg, niezależnie od tego jak będzie w rzeczywistości! Ma to na celu ułatwienie graczom rozgrywek z zadań specjalnych lub postaci miesiąca, a także wprowadzenie chociaż odrobiny świątecznego klimatu!

Co za tym idzie już teraz na forum pojawiły się informacje (tak, tak, to wszystko za punkty, które nasi gracze uwielbiają zbierać) odnośnie świątecznego profilu, grudniowych zadań, a także jak co miesiąc postaci miesiąca. I chociaż to nie koniec wszystkich nowości, to o reszcie poinformujemy Was w momencie kiedy te zmiany nadejdą, a jak na razie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!
"Trzydzieści pięć lat to dobry wiek. Londyn pełen jest kobiet, które od dawna mają 35 lat. "

Oscar WildeAwatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#57583 12 lut 2022, 18:08Czas mija, a z czasem wiążą się pewne zmiany, które mają na celu wprowadzić odrobinę świeżości! Zapraszamy do zapoznania się z nowinkami z London Eye:

- Na forum pojawił się nowy wygląd, który dostępny jest w dwóch wersjach - wersji jasnej i wersji ciemnej. Jego przełączanie jest proste i przyjemne: po zalogowaniu wystarczy użyć odpowiedniego przycisku znajdującego się na dole po lewej stronie ekranu.

- Wraz z nowym stylem zmianie także uległy pola profilu i karta postaci - wszystkich użytkowników, zarówno tych starszych stażem, jak i nowszych, zachęcamy do ich uzupełnienia!

- Dodatkowo zostało utworzone nowe subforum, w którym możecie udostępnić spersonalizowane playlisty Spotify własnych postaci innym użytkownikom forum! Nowy dział pojawił się w pod tym adresem, natomiast kod służący do podzielenia się gustem muzycznym wraz z instrukcją - tutaj!

- Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w Evencie Walentynkowym! Z okazji święta zakochanych trzy doby temu pojawiły się dwie imprezy - zarówno dla tych, którzy świętować uwielbiają, a miłość nie stanowi dla nich żadnego problemu, jak i wszelkich zniechęconych do tego dnia. Więcej informacji o wydarzeniu możecie przeczytać w tym temacie.

- Pojawiła się także Poczta Walentynkowa, która powiązana jest bezpośrednio z dniem zakochanych. Zapraszamy wszystkich graczy do wysyłania na konto Londoner prywatnych wiadomości, w których to zamieszczona zostanie treść Walentynki, opcjonalny podpis i odbiorca okrytego w miłosny czerwień listu.

- Gorąco zachęcamy do udziału w trzech nowych zadaniach zmiennych przygotowanych na miesiąc luty, które umożliwiają zyskanie dodatkowych punktów za ich wykonanie! Więcej informacji o nich możecie przeczytać w tym temacie.

- Doszło także do pewnych zmian w ekipie London Eye. Z grona administratorskiego odeszła Ginevra Bridges (Vayner), Bastian Bordeaux (mimoza) jak również Ada Wilczyńska (mamabear), którym to serdecznie dziękujemy za współpracę i pomoc przy forum!

- Jednocześnie do naszej ekipy dołączają: Ivar Gunnarsson (Eze) na stanowisku administratora i Percival Oswald King (diazepamum) na stanowisku moderatora. Liczymy na owocną współpracę!
"- Jak możesz być zmęczona Londynem?! Samuel Johnson powiedział, że ktoś, kto jest zmęczony Londynem jest zmęczony życiem. "

Elizabeth Wurtzel
St. Pancras Renaissance Hotel London organizuje dwie imprezy z okazji Walentynek. Liczne zmiany w organizacji forum.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2022, 17:15 przez London, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#57732 16 mar 2022, 16:39Aktualizacje forumowe:

- Pojawiły się nowe podpunkty regulaminu forum dotyczące połączenia multikont z kontem głównym, dezaktywacji postaci, tworzenia nowych multikont i zajmowania tematów. Dodatkowo został wprowadzony nowy punkt: Shoutbox. Zachęcamy do zapoznania się z wprowadzonymi zmianami.

- Od teraz, aby zgłosić się po punkty, należy posiadać stale uzupełniany temat w sferze użytkownika. Odbiór punktów za nocne posty został także ograniczony do czterech razy na miesiąc.


Aktualizacje fabularne:

- Event Walentynkowy został oficjalnie zakończony. W gazecie LondonEye pojawiła się informacja, iż nożownik (nożownicy?) nie został schwytany przez policję, która prowadzi w tej sprawie śledztwo. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę!

- Głosowanie na lutową postać miesiąca zostało zakończone. Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w zabawie i zachęcamy do rozgrywania kolejnych sesji na postać miesiąca!

- Pojawiły się także nowe zadania zmienne, do których to udziału serdecznie zapraszamy.


Aktualizacje techniczne:

- Doszło do znaczącego wzrostu wydajności ładowania strony. Główną ze zmian jest zmniejszenie rozmiaru podstawowych, przypisanych do stylu obrazów i gifów o ponad 80%, co pozwoli Wam na oszczędzenie transferu danych. Dodatkowo zostały wyrzucone niepotrzebne skrypty i zoptymalizowane te już istniejące.

- Użytkownicy forum w wersji desktopowej na mobilnych urządzeniach mogą odczuć zdecydowanie lepsze i szybsze działanie forum.

- Obecnie zmiana stylu odbywa się bez konieczności przeładowania strony, natomiast goście mogą podglądnąć wygląd: wystarczy kliknąć w słoneczko lub księżyc znajdujące się na pasku u góry z lewej strony.

- Ciągle usprawniane są kody zamieszczonych na forum treści: część z nich posiada już ciemny motyw (przypisany do dark mode), część natomiast nadal jest dostosowywana. Pracujemy nad tym intensywnie!

- Zniknęły duże przyciski znajdujące się wcześniej po lewej i prawej stronie dolnego rogu ekranu, a te służące do przewinięcia na dół / do góry zostały zmodyfikowane i usprawnione.

- Pola profilu zostały uporządkowane w celu ich łatwiejszej edycji.

- Od teraz można przy poście innego gracza dowiedzieć się, ile napisał danym kontem postów i ile punktów obecnie posiada.

- Usprawniony został system powiadomień - o sumie wiadomości i alertów można dowiedzieć się z ikonki strony.
"The man who can dominate a London dinner-table can dominate the world."

Oscar Wilde
Event Walentynkowy został oficjalnie zakończony. Pojawiły się zmiany w regulaminie forum, natomiast dla graczy udostępniono Twittera.

Awatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#58020 27 maja 2022, 12:00Mamy już rok!
Pod koniec zeszłego tygodnia LondonEye świętował pierwszą rocznicę otwarcia forum. W imieniu całej ekipy serdecznie dziękujemy za dotychczas spędzone wspólnie miesiące i zapraszamy do zajrzenia w nasze skromne progi osoby jeszcze niezdecydowane. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zabawa trwała jeszcze długi czas!


Aktualizacje:

- W związku z pierwszymi urodzinami ruszyły nominacje do plebiscytów, a już pod koniec miesiąca odbędzie się głosowanie na postaci oraz userów w kategoriach od ulubionej postaci męskiej i damskiej (bądź niebinarnej), przez ukochany paring, aż po tytuł forumowych Drama Queen/King. Poza wpisaniem do hali sław, wygranych czeka także nagroda punktowa!

- Rozpoczęty w kwietniu event na Festynie Wiosennym powoli dobiega końca, przy czym biorących udział czeka jeszcze losowanie nagród fabularnych podczas oficjalnego zamknięcia. Życzymy szczęścia i dziękujemy za aktywną grę!

- Konkurs na letni profil jeszcze trwa! Przez następne kilka dni można jeszcze zgłosić się z pasującym do pory roku avatarem bądź podpisem i zgarnąć dodatkowe punkty. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

- Na koniec oficjalnie żegnamy członka ekipy Eze i serdecznie dziękujemy za wkład w tworzenie forum, był on nieoceniony.
“In London, love and scandal are considered the best sweeteners of tea.”

John Osborne
Świętujemy pierwszą rocznicę, trwają urodzinowe plebiscyty, event oraz konkurs na tematyczny profil.

Awatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#58791 04 paź 2022, 22:52Zmiany, zmiany, zmiany
Pobudka, kochani!

Przerywamy panujący tu ostatnio spokój by nadać ważny komunikat.
Za kulisami szykują nam się nieco większe modyfikacje i poprawki Londynu niż jakiekolwiek dotychczas. Owszem, niedługo czeka nas remont, odświeżenie wyglądu, ale nie tylko! Podczas planowanej przerwy technicznej czeka nas także porządna aktualizacja organizacyjna forum. Na stół operacyjny trafi między innymi regulamin i system punktowy, a także eventy i Postaci Miesiąca.
Jak być może zdążyliście zauważyć, z początkiem października w subforum fabularnym nie pojawił się tradycyjny temat z opisem fabuł zaliczających się do konkursu na PM, ani nowy wpis w Zadaniach Zmiennych. Powodem tego jest zmiana formy comiesięcznych wyzwań, którą wprowadzamy już teraz. Nie oznacza to jednak, że propozycje tematyki gier z ograniczeniem czasowym znikną całkowicie, zwyczajnie będą pojawiać się w zmodyfikowanych, mamy nadzieję, że przystępniejszych, formach.

Więcej szczegółów dotyczących daty planowanego remontu podamy w następnym ogłoszeniu, które powinno pojawić się na dniach. Tymczasem przy okazji przypominamy, że wraz z przemeblowaniem przewidywane są porządne czystki postaci i tematów, więc jeśli nie widzi Wam się pisanie zamówień o przywracanie koloru i poszukiwania rzeczy osobistych w archiwum, wiecie co robić!
“The streets of London have their map, but our passions are uncharted. What are you going to meet if you turn this corner?”

Virginia Woolf
Planowany remont i zmiany organizacyjne, niedługo więcej informacji!

Awatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#58833 14 paź 2022, 23:56Ciąg dalszy

Witamy!

Minął już równy tydzień od ostatniego ogłoszenia, a u nas praca wre! Tak, jak zapowiadaliśmy - będzie generalny remont. Dlaczego? Ponieważ postanowiliśmy wyjść Wam na przeciw i podrasować nasze forko, aby każdy mógł znaleźć na nim dla siebie coś miłego oraz ciekawego.
Co już mamy?

Całkiem nowy wygląd w jasnej i ciemnej odsłonie. Dodatkowo pojawią się odznaki, które będziecie mogli odbierać za fabularne i techniczne osiągnięcia. Rezygnujemy z dotychczasowych Postaci Miesiąca w zamian pojawią się motywy miesięczne, które będziecie mogli realizować w swoich rozgrywkach. Czy to koniec niespodzianek? Otóż nie! Pojawi się jeszcze kilka interesujących rozwiązań, które będziecie mogli wykorzystać fabularnie, technicznie. Nasze forko przejdzie całkowitą renowację! Już niedługo poinformujemy Was o kolejnych remontowych działaniach.

Tymczasem zapraszamy do rejestracji oraz rozgrywek. Do zobaczenia na Londynie!
“The English mist is always at work like a subtle painter, and London is a vast canvas prepared for the mist to work on.”

Arthur Symons
Planowany remont i zmiany organizacyjne, niedługo więcej informacji!

Awatar użytkownika
O mnie
foxy, miss irie, Tucha, diazepamum, Lady Godiva
Moje fora
Londyn

#58872 22 paź 2022, 22:22Dzień dobry, misie!

Chociaż z zewnątrz nic na to nie wskazuje, za kulisami mamy prawdziwy kocioł, który powoli nabiera konkretnych kształtów. Przychodzimy więc do Was między innymi z konkretną datą remontu, podczas którego oczywiście forum zostanie zamknięte, abyśmy mogły wprowadzić w życie wszystkie zmiany zarówno stylistyczne, techniczne, jak i fabularne. Oto garstka informacji z placu budowy:

- Czystki nieaktywnych postaci i wszelkich związanych z nimi tematów osobistych odbędą się w czwartek 27 października, by dać nam możliwość pracy na uporządkowanym forum. Macie jeszcze szansę na uniknięcie szarości!

- Tymczasowe zamknięcie forum w celach remontowych przewidziane jest na piątek 28 października. Nie jesteśmy w stanie podać dokładnego czasu ponownego otwarcia ze względu na ilość planowanych zmian, jednak najpewniej odbędzie się ono w sobotę 29 października.

- Z istotniejszych zmian technicznych metoda tworzenia nowych multikont ulegnie całkowitej renowacji, czas na wypełnienie Zadań Zmiennych zostanie przedłużony, a pula nagród do wykupienia za punkty znacząco się powiększy. Ponadto możecie spodziewać się fabularnego rozwinięcia wydarzeń prowadzonych przez Londonera, a studentów czeka, no cóż, studenckie życie, w znacznie bardziej rozbudowanej formie.


Już niedługo zobaczymy się na nowym Londynie!
"Oh, I love London Society! It is entirely composed now of beautiful idiots and brilliant lunatics. Just what Society should be."

Oscar Wilde
Generalny remont, zmiany techniczne, wątki fabularne i studenckie. Zapraszamy 29 października!