Smocza Era

Awatar użytkownika
 Laptorro#8162

#56681 14 lis 2021, 10:40

Dzień dobry :)

http://www.smoczaera.oxn.pl
https://discord.gg/Kja4vZX6nh
__________________________

Bez zbędnych wstępów historii forum, którą możecie przeczytać tutaj, skupie się na zwięzłym opisie samego forum, aby każdy mógł szybko przeczytać i stwierdzić, czy forum jest dla niego.

Mechanika:
-Tworzymy KP, własną postać
-Możliwość wyboru gotowej rasy lub stworzenia własnej
-Każda rasa ma osobne właściwości, bonusy itp
-Podział postaci na wojowników i magów
-Magia
-Statystyki określające nam możliwości naszej postaci
-Rozwój postaci poprzez zdobywanie Punktów doświadczenia i Punktów Umiejętności, odpowiednia ilość PD zapewnia nam wzrost poziomów postaci, natomiast PU zapewnia nam wzrost poziomu danej umiejętności
-Własna mechanika ekwipunku i jego wagi, czyli waga ekwipunku, poziomy przedmiotów i określenie ile potrzebujemy siły, aby móc nosić cięższe przedmioty lub po prostu więcej przedmiotów
-Na forum główną rozgrywką będą przygody, zlecenia i misje, które dzielą się na poziomy trudności
-Myślę, ciekawy, mały dodatek w postaci reputacji postaci mający wpływ na fabułę
-Możliwość tworzenia swoich gildii, klanów czy ugrupowań
-Mechanika rozwoju stworzeń np. smoków i innych latających bestii
-Na forum można zginąć, prosimy więc o rozwagę!
__________________________________________________________________

Warto dodać, że grając na forum jesteśmy kowalem własnego losu. Praktycznie wszystko co wchodzi w ramy forum jest możliwe do osiągnięcia. Możemy zostać kim chcemy i kiedy chcemy. Jeżeli interesuje nas samotna gra wędrowcem z własnym celem albo chcielibyśmy zostać najemnikiem a może Władcą jakiegoś królestwa, to nie ma żadnego problemu. Wszystko jest kwestią czasu i rozsądności w rozplanowaniu naszej przyszłości, gdy piszemy posty. Świat Smoczej Ery umilą nam różnego rodzaju umiejętności postaci których jest naprawdę sporo a system ich zdobywania jest bardzo prosty. Wystarczy pisać posty, jak gdyby nigdy nic, a gdy robimy czynność związaną z jakąkolwiek umiejętnością, wystarczy o tym napisać pod postem!
Wybierając się na przygodę, możemy spotkać NPC lub jakieś zwierzę, niektóre z nich są miłe, niektóre nie, dlatego warto uważać stawiając stopę poza mury bezpiecznego miasta. NPC zostali podzieleni wedle krain, w których występują, natomiast bestie w 3 poziomach trudności pokonania i spotkania: powszechne, rzadkie i mityczne.
______________________
Ciekawostką może się okazać ciekawy system pogody, która na forum pozostaje zmienna! (opis pogody znajdziecie po kliknięciu w jedną z krain)
______________________
Dodatkowo, aby umilić poruszanie się po Smoczej Erze w każdej krainie znajduje się dział z mapą krainy (póki co 2 krainy są w budowie).
______________________
Na forum znajdziemy również specjalne wątki, takie jak: Wyprawy, Wydarzenia, Konkursy czy Walki.
Wyprawa jest specjalną misją, która wynagradza jest w wyjątkowy sposób, jednak trwa ona zdecydowanie dłużej. Kilku tygodniowy wypad po świecie w którym spotkamy inne postacie, będziemy mieli możliwość zdobycia nie codziennych przedmiotów czy też zdobycia większej ilości doświadczenia.
Wydarzenia to specjalne eventy, w których bierze udział więcej osób, w celu wykonania jakiegoś zadania. W przeciwieństwie do fabularnych misji, wydarzenia pojawiają się dość rzadko i są dość trudne do ukończenia i niebezpieczne.
Konkursy to dział, który tygryski lubią najbardziej, znajdziemy tutaj wszelkiego rodzaju konkursy, które będą mogły sprawdzić naszą twórczość pod różnym względem.
Natomiast Walki to poza fabularne walki, aby sprawdzić swoje umiejętności i postać.
______________________
Nie zapominajcie odwiedzić działu z osiągnięciami! -> http://www.smoczaera.oxn.pl/viewtopic.php?id=510
______________________

Macie pytania? Wątpliwości, czy forum jest dla was? Wejdźcie na discorda i zwyczajnie napiszcie!
Obrazek

ODPOWIEDZ ]