PUFF

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
czasem, Unthinkable, Lu

 tangjinjaem#3954

#54016 05 lis 2020, 9:34


Awatar użytkownika
O mnie
czasem, Unthinkable, Lu

 tangjinjaem#3954

#54078 08 lis 2020, 19:47

Forum ma już tydzień i jeszcze nikt nie zginął!

Jeszcze.

Dokładnie dzisiaj mija tydzień odkąd otworzyliśmy PUFFa i mamy dla Was parę nowości. Nasza skromna forumowa ekipa się rozrasta i bardzo nas to cieszy. Razem z pierwszymi fabułami na forum ruszyły 4 fabularne misje prowadzone przez Mistrzów Gry.

► Pierwsza ekipa wyruszyła w teren, by sprawdzić opuszczoną farmę i odbić uwięzione na niej konie. Kto by się spodziewał, że Odmieńców aż tak ciągnie do koniny...?
► Siedmioletnia Lucy Gibbs, która urodziła się w ICID, zaginęła. Mama Lucy była jedną z ofiar podczas Czarnego Początku, więc dziewczynka zachowuje się bardzo nieswojo od pewnego czasu. Lisa zwołała grupę poszukiwawczą, która ma za zadanie dokładnie przeszukać cały kompleks i tereny wokół niego.
► Ochotnicy z Ośrodka muszą sprawdzić skąd pochodzi źródło hałasu, które nie daje spać Melody. Czy dźwięki w ogóle są prawdziwe?
► Ostatnie kilka interwencji straży wewnętrznej kierowanej przez Juliette i kar przez nią nałożonych na trzech agentów, wzbudziło mocne zainteresowanie Rady Sektorów. Czy skazani faktycznie odpowiadają za swoje surowo ocenione czyny?

Zachęcamy do wspólnej zabawy i odwiedzin poszukiwań naszych userów. Może akurat znajdziecie coś dla siebie?

Bez odbioru!Awatar użytkownika
O mnie
czasem, Unthinkable, Lu

 tangjinjaem#3954

#54349 28 lis 2020, 18:00

Dzisiaj przychodzimy do Was z garścią mniej fabularnych nowinek.

► Naszą ekipę wraz z dniem 28.11 opuszcza Kocur. Dziękujemy za wkład włożony w forum, za piękne opisy technologii i plany ICID. Nie zapominajmy również o wsparciu na stanowisku Mistrza Gry. Trzymaj się, Kocie!
► Wraz ze zmniejszeniem się naszej ekipy poszukujemy osób chętnych do pomocy - na stanowisko Moderatora, jak i Mistrza Gry. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu na dc: tangjinjaem#3954 bądź na pw do kogokolwiek z Administracji (Cheo, Murphy, Blaine).
► Na czas nieokreślony wprowadzamy multilokację. Umożliwi to prowadzenie większej ilości rozgrywek, gdy czas na misjach... Za bardzo się dłuży.

https://puff.forumpolish.com/

Do usłyszenia w kolejnym raporcie, Agenci!


ODPOWIEDZ ]