Belgrave University

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Belgrave University, forum gdzie członkowie tajnego stowarzyszenia praktykują magię, zarówno tą dobrą, jak i mroczniejszą. Jeżeli nie boisz się tego, że każda magia ma swoją cenę - to może być miejsce właśnie dla Ciebie!

#53242 03 wrz 2020, 17:27

BELGRAVE UNIVERSITY
Obrazek

Uniwersytet Belgrave od lat znajduje się na czele najbardziej prestiżowych uczelni, jednak w tym przypadku nauka i świetlana przyszłość studentów to jedno. Druga rzecz to... Cóż, druga rzecz to magia - dostępna tylko dla nielicznych, a do tego zawsze wymagająca zapłaty. Czy jednak każdy jest gotowy zapłacić za nią odpowiednią cenę?
Zamknięte Bractwo Niebieskiej Róży jak na początku każdego roku akademickiego, także i tym razem wybiera spośród studentów Belgrave tych, którzy zostaną zaszczyceni możliwością dołączenia do tajnego stowarzyszenia. Jednak tym razem dużo większe emocje wzbudza fakt, że Wielki Mag, Hekate Weles, zapowiedziała swoją wizytę. Nikt nie wie do końca co jest powodem przyjazdu - część z członków Bractwa jest tym podekscytowana i pełna nadziei, natomiast reszta ma poważne wątpliwości i odczuwa ogromny niepokój związany z tą wizytą. Przecież to nie może zwiastować niczego dobrego.
Niestety, jak się okazuje, przybicie rekrutacja nowych akolitów i przyjazd Wielkiego Maga to nie jedyne problemy, które ma Bractwo - jeden ze świetnie zapowiadających się medicum został znaleziony martwy. Chociaż w Belgrave takie przypadki nie są rzadkością, zwłaszcza, jeżeli ktoś bawi się czarną magią, tym razem jednak incydent ten wzbudził niepokój Maga Świątyni i starszych rangą czarowników - medicum bowiem został znaleziony bez serca. Nikt nie chce siać paniki, ale wszystko wskazuje na to, że wilkołaki są kolejnym problemem, z którym będzie musiało się zmierzyć Bractwo. Jak jednak znaleźć kogoś, kto może zmieniać swoją postać?
Nie tylko Zamknięte Bractwo Niebieskiej Róży, ale i cała społeczność Belgrave będzie musiała postanowić po której stronie się opowiedzieć: równowagi i spokoju, czy też może olbrzymiej władzy i wielkiego poświęcenia? Żaden wybór nie jest prostu, a do tego za każdy z nich trzeba będzie zapłacić odpowiednią cenę.
come and join us in this magic adventure!

🔮 FORUM JEST INSPIROWANE SERIALEM NETFLIXA THE ORDER I TAK JAK W SERIALU GŁÓWNĄ OSIĄ FABULARNĄ JEST ZAMKNIĘTE BRACTWO NIEBIESKIEJ RÓŻY, CZYLI TAJNE STOWARZYSZENIE, KTÓREGO ADEPCI UCZĄ SIĘ MAGI ORAZ RYCERZE, tajemna i bardzo elitarna paczka wilkołaków, które zostało powołane do walki ze złą magią i eliminowania osób się nią posługujących.
🔮 DO DOŁĄCZENIA NA FORUM NIE POTRZEBNA JEST ZNAJOMOŚĆ SERIALU, GDYŻ WSZELKIE REALIA FABULARNE, MIEJSCA, STOWARZYSZENIA, A TAKŻE ZAKLĘCIA SĄ OPRACOWANE NA FORUM, TAK, ŻEBY KAŻDY MÓGŁ SIĘ Z NIM ZAPOZNAĆ!
🔮 NA FORUM NIE MA POSTACI KANONICZNYCH, JEDNAK JEŻELI KTOŚ MIAŁBY OCHOTĘ ZROBIĆ POSTAĆ INSPIROWANĄ WYGLĄDEM, CHARAKTEREM, BĄDŹ CZĘŚCIOWĄ HISTORIĄ - NIE BĘDZIE TO ŻADEN PROBLEM! (OCZYWIŚCIE WSZYSTKO TO W RAMACH ROZSĄDKU, PONIEWAŻ PRZEKALKOWANA POSTAĆ Z SERIALU NA PEWNO NIE PRZEJDZIE NA FORUM.)
🔮 FORUM JEST OSADZONE NA TERENACH UNIWERSYTETU BELGRAVE I JEST MOŻLIWOŚĆ ROBIENIA ZARÓWNO STUDENTÓW, JAK I WYKŁADOWCÓW.
🔮 OCZYWIŚCIE JEDNĄ Z OPCJI FABULARNYCH JEST MOŻLIWOŚĆ WSTĄPIENIA DO BRACTWA - BĘDZIE MOŻNA ZROBIĆ TO ALBO AUTOMATYCZNIE, ALE TAKŻE PODCZAS ROZGRYWKI FABULARNEJ, JAK I DO RYCERZY - TU JEDNAK JEST tylko DOSTĘPNA MOŻLIWOŚĆ DOŁĄCZENIA Z POZIOMU MISJI.
🔮 istnieje również możliwość stworzenia postaci nie mającej nic wspólnego z magią i tacy gracze również nie będą się u nas nudzić - mogą dołączać do studenckich stowarzyszeń, różnorakich kółek, a dla tych, którzy będą chcieli zająć się rozwiązywaniem wszystkich tajemnic, które skrywa Belgrave przygotowałyśmy coś specjalnego!
🔮 na forum jest oczywiście obowiązkowo Mistrz Gry, który umila jak i uprzykrza życie wszystkim graczom wraz z mechaniką, która jest oparta na systemie kostek.
serdecznie wszystkich zapraszamy!
https://belgrave.forumpolish.com/
Awatar użytkownika
O mnie
Belgrave University, forum gdzie członkowie tajnego stowarzyszenia praktykują magię, zarówno tą dobrą, jak i mroczniejszą. Jeżeli nie boisz się tego, że każda magia ma swoją cenę - to może być miejsce właśnie dla Ciebie!

#53518 04 paź 2020, 16:30

IT'S NOT HELL, IT'S UNIVERSITY
Obrazek

Belgrave powoli wraca do swojego normalnego trybu życia - ci, którzy wyjechali na wakacje właśnie powrócili, żeby zacząć nowy semestr. Oczywiście jak przystało na studentów, ostatnie dni wolności należy odpowiednio uczcić, a każdy dobrze wie, że nikt nie organizuje lepszych imprez niż dziewczyny z Delt. Foam party, pijany twister, dużo dobrej muzyki i naprawdę słabego alkoholu - tak, zdecydowanie można powiedzieć, że wszyscy poczuli ten klimat i postanowili naprawdę dobrze się bawić. Niektórzy nawet za dobrze - zawsze musi znaleźć się ten jeden ktoś, kto postanowi zrobić tę jedną rzecz, która zepsuje zabawę dla wszystkich. Tym razem padło na jednego z niezbyt rozgarniętych akolitów z Bractwa (ale zaraz, zaraz Zamknięte Bractwo Niebieskiej Róży? PRZECIEŻ TO TYLKO MIT!), który pod wpływem alkoholu postanowił pobawić się magicznymi fajerwerkami na oczach wszystkich zgromadzonych na imprezie (ALE MAGIA PRZECIEŻ NIE ISTNIEJE!). Dla niektórych widok ten był szokujący, inni byli zniesmaczeni, a i znaleźli się też i tacy, którym aż kolor oczu się zmienił, tak bardzo zaskoczeni byli! Ale czy to czasem nie jest właśnie normalność w Belgrave? Można nawet dodać, że tydzień bez nowych zwłok, jest tygodniem straconym...
be the presidentDwa domy studenckie: Sigma Sigma Delta ΣΣΔ i Delta Beta Theta ΔΒΘ poszukują kandydatów na prezydenta Domu. Poprzedni obejmujący te stanowiska studenci skończyli naukę na Uniwersytecie Belgrave zostawiając wolne miejsce dla kolejnych śmiałków. Oba stowarzyszenia poszukują nowych przywódców, pełnych energii do działania, ambicji, kreatywnych pomysłów i siły przebicia! Wystarczy przeprowadzić udaną kampanię wyborczą i wziąć udział w mini debacie, a stanowisko prezydenta jednego z dwóch najbardziej prestiżowych Domów Studenckich na kampusie może być właśnie Twoje!
Chcesz dołączyć jako kandydat na prezydenta Domu? A może chcesz w ostatniej chwili dołączyć do jednego ze sztabów wyborczych? ZAJRZYJ TUTAJ!

magical troubleW kręgach Bractwa nie jest ostatnimi czasy zbyt kolorowo - po publicznym pokazie magicznych umiejętności Jacoba na imprezie Delt, młody członek Bractwa przysporzył im tym wielu kłopotów, a co więcej, do stowarzyszenia dotarła wiadomość, że w mieście są wilkołaki, które bardzo chętnie dobrałyby im się do skory. Sytuacji nie poprawia również fakt, że swoj przyjazd zapowiedziała Hekate Weles, Wielki Mag, której pojawienie się wśród wielu studentów zamiast przynieść ulgę, przyprawia tylko o więcej zmartwień. Czy przysporzy ona im więcej problemów niż pożytku, czy znajdą się magowie, którzy będą gotowi stanąć do walki z wilkołakami, by bronić swojego jestestwa, czy jednak będą bardziej pokojowo do nich nastawieni i na co narażą ich magiczne występy Jacoba? Jeśli jesteś gotowy stawić temu czoła, dołącz do Bractwa i pamiętaj o tym, kto jest Twoim prawdziwym wrogiem.

become a Knight!

ObrazekKiedy zła magia sieje spustoszenie na kampusie, Rycerze muszą stanąć na wysokości zadania, realizując swoją misję i bronić przed nią niewinnych. Niestety! Ich szeregi się mocno przerzedziły, a oni pomiędzy opłakiwaniem poległych, szukają nowych kandydatów, którzy chcieliby zasilić ich szeregi! Może to właśnie Ciebie szukają? Kiedy już Skóra Cię wybierze, a na swojego czempiona wciąż czeka Alpha, Midnight, Lenity, Sage, Coy i Rising, nie tylko staniesz się silnym, potężnym wilkołakiem, ale również zyskasz rodzinę na całe życie! Czy mogłoby być coś wspanialszego?
tl;dr
:crystal_ball: NA FORUM ZAKOŃCZYLIŚMY PIERWSZY, POCZĄTKOWY ETAP FABUŁY I PRZESZLIŚMY DO DRUGIEGO ODCINKA. WILKOŁAKI WESZĄ WOKÓŁ BRACTWA, ZAŚ BRACTWO SZUKA SPOSOBÓW NA POZBYCIE SIĘ WILKÓW. A GDZIE W TYM WSZYSTKIM LUDZIE? CÓŻ, POWOLI PRZEKONUJĄ SIĘ, ŻE MAGIA NAPRAWDĘ ISTNIEJE.
:crystal_ball: POSZUKIWANE SĄ NOWE WILKI, KTÓRE PRZEJMĄ SKÓRY NIEAKTYWNYCH GRACZY! RYCERZE ŚWIĘTEGO KRZYSZTOFA CZEKAJĄ NA CIEBIE, ABYŚ POMÓGŁ IM W WALCE Z MAGIĄ!
:crystal_ball: TYLKO DO KOŃCA NASTĘPNEGO TYGODNIA SPECJALNA PROMOCJA NA WYKUPIENIE SKÓRY - JEDYNIE 50PA!
:crystal_ball: KOLEJNE ŚMIERCI W BELGRAVE NIE ZWIASTUJĄ NICZEGO DOBREGO. PRZEKONAJ SIĘ SAM KTO ZA NIMI STOI!
:crystal_ball: SPOZA NADPRZYRODZONYCH SPRAW: RUSZYŁY WYBORY NA PREZYDENTÓW DOMÓW STUDENCKICH. KAŻDY CHĘTNY UŻYTKOWNIK MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ JAKO KANDYDAT LUB CZŁONEK SZTABU WYBORCZEGO.
https://belgrave.forumpolish.com/
Awatar użytkownika
O mnie
Belgrave University, forum gdzie członkowie tajnego stowarzyszenia praktykują magię, zarówno tą dobrą, jak i mroczniejszą. Jeżeli nie boisz się tego, że każda magia ma swoją cenę - to może być miejsce właśnie dla Ciebie!

#53785 24 paź 2020, 21:19

BE AFRAID... BE VERY AFRAID
Obrazek

Halloween w Belgrave zawsze jest obchodzone z wielką pompą, dlatego też i w tym roku nie mogłoby być inaczej. Parę dni przed nocą duchów w każdej skrzynce pocztowej, na progu każdego domu i mieszkania, w każdej szafce, a także we wszystkich sklepach, restauracjach, kawiarniach, a nawet salach wykładowych można było znaleźć ulotki zapraszające na wielką imprezę, która miała się odbyć w starej, opuszczonej katedrze. Chociaż nigdzie nie było napisane, kto ów zabawę organizuje, to nikt specjalnie się tym nie przejmował. Po miasteczku bardzo szybko zaczęły krążyć plotki na temat atrakcji, a jeszcze głośniej dało się słyszeć przechwałki na temat kostiumów poszczególnych osób. W końcu co to za Halloween bez odpowiedniego przebrania, najlepiej takiego w jakim nie pojawi się nikt inny? Szykuje się naprawdę świetna zabawa, pełna dobrego alkoholu i przede wszystkim strachu! Niebieski księżyc będzie świecił na niebie, a to oznacza naprawdę wyjątkowy wieczór.
THIS IS HALLOWEEN, EVERYBODY MAKE A SCENE

Obrazek

Wszystkich serdecznie zapraszamy na Halloweenowy event! Wyszykuj się, wybierz kostium i wpadaj ze znajomymi. Na imprezę zaproszeni są wszyscy, o ile pojawią się na miejscu w przebraniu - warto się postarać, bo dla tych, którzy wykażą się największą pomysłowością przewidziane są nagrody! Oprócz tego, nagrodę będzie można wygrać również w konkursie wycinania dyni, a dla tych, którzy są ryzykantami i się niczego nie boją, mogą odwiedzić dom strachów. Z kolei Ci, który niezbyt przepadają za tym typem rozrywek, zawsze mogą poszaleć na parkiecie w rytm spooky playlisty! Albo napić się ponczu i spróbować ludzkich oczek, które oferuje nasz catering. Dla każdego coś dobrego!
what's new?
🎃 POWOLI ZBLIŻAMY SIĘ KU KOŃCOWI ODCINKA 2! W BELGRAVE ROBI SIĘ CORAZ WIĘKSZE ZAMIESZANIE; DO BRACTWA OFICJALNIE PRZYBYŁA WIELKI MAG, HEKATE WELES I NIKT NIE WIE, JAKIE MA PLANY. NA PEWNO JUŻ WCZEŚNIEJ ZDĄŻYŁA ZASIAĆ WIELKI ZAMĘT. W DODATKU WILKOŁAKI ROBIĄ INWIGILACJĘ BRACTWA I ZAPEŁNIAJĄ SWOJE SZEREGI, LIŻĄ RANY PO POLEGŁYCH CZŁONKACH STOWARZYSZENIA.
🎃 ŚMIERĆ W BELGRAVE NIE MA KOŃCA. CIĄGLE ZBIERA SWOJE ŻNIWO; LUDZIE GINĄ W NIEWYJAŚNIONYCH WYPADKACH I OKAZUJE SIĘ, ŻE NIE TYLKO WILKOŁAKI CHCĄ DOPAŚĆ BRACTWO - KTO JESZCZE CHCE SIĘ ICH POZBYĆ? KTO BĘDZIE NASTĘPNY? OBYŚ TO NIE BYŁ TY.
🎃 NADAL POSZUKUJEMY CZEMPIONOW SKÓR SAGE, MIDNIGHT, COY I RISING - MOŻNA JE WYKUPIĆ JEDYNIE ZA 50 PA!
🎃 DLA KAŻDEGO, KTO CHCIAŁBY ZORIĘTOWAĆ SIĘ W WYDARZENIACH, KTÓRE MIAŁY JUŻ MIEJSCE W BELGRAVE MAMY KALENDARIUM - MOŻNA TAM WPAŚĆ I WSZYSTKIEGO SIĘ DOWIEDZIEĆ!
🎃 NA KONIEC MAMY DLA WSZYSTKICH DOBRĄ WIADOMOŚĆ - POJAWIŁ SIĘ FORUMOWY SERWER NA DISCORDZIE! LINK DO NIEGO MOŻNA ZNALEŹĆ *TUTAJ* JEŚLI MASZ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI, CZY DO NAS DOŁĄCZYĆ, ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA I POKAŻEMY, JAK U NAS JEST FAJNIE! NIE TYLKO KRWAWO...
https://belgrave.forumpolish.com/
ODPOWIEDZ ]