New York City

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
New York City. Population: 8.5 mln people

#51351 14 sty 2020, 15:23

Obrazek
New York City
In New York, Concrete jungle where dreams are made of. There's nothin' you can't do. Now you're in New York, these streets will make you feel brand new, big lights will inspire you...

Otwarte 20/12/2019
Wejście

A teraz garść informacji o nas:
 • za nami pierwszy event sylwestrowo-noworoczny! Impreza na Times Square zakończyła się...śledztwem w sprawie mordertwa. Na rszie niewiele wiadomo o ofierze, a NYPD działa na pełnych obrotach!
 • mamy aktywnego MG! Tak, tak, spełniamy nasze obietnice przedwyborcze i MG był aktywny zarówno na evencie jak i w codziennym życiu postaci.
 • dopisałyśmy nową dzielnicę mieszkalną na Staten Island. Od niedawna twoja postac moze mieszkac w modnym w USA tiny-house na Camp Gateaway! Jest to zdecydowanie tańsza opcja niz tradycyjna nieruchomość.
 • mamy naprawdę wspaniałych i aktywnych użytkowników! Pragniemy im przy okazji podziękować za wspaniałe przyjęcie NYCity! Życzymy wszystkim takich świetnych osóbek <3
 • w administracji znajdują się: monroe, cukierek, mimoza (bigsmallcity) oraz kiki (miss irie). Służymy pomocą każdemu użytkownikowi!Awatar użytkownika
O mnie
New York City. Population: 8.5 mln people

#51622 21 lut 2020, 13:20

Obrazek
New York City
20 lutego stuknęły nam dwa miesiące - dziękujemy wszystkim użytkownikom z całego serca za aktywną grę - więc postanowiłyśmy odświeżyć nieco nasza szatę graficzną. Mamy nadzieję, że przypadnie wam do gustu <3
Event walentynkowy dobiega końca, jak również zgłaszanie par do plebiscytu pary miesiąca. Głosowanie rozpocznie się 22 lutego i będzie trwać do 25 lutego 23:59. Powstaną tym samym dwie oddzielne ankiety - na parę miesiąca oraz na wygraną parę w evencie. Już teraz zachęcamy wszysykich do głosowania.
Kilka słów o evencie - postanowiłyśmy zainspirować się, znanym i lubianym, programem The Dating Game - czyli Randka w ciemno. Nasi uzytkownicy - dobrani w pary - do konca nie wiedzieli, z kim będzie dane im zagrać. Dostali wskazówki od naszego MG, jak również narzucono im cel oraz pytania przez sponsorów zabawy - Durex oraz Tinder. Odcinek specjalny emitowany jest na stacji ABC. Wygrane pary czekają nagrody!
Z informacji fabularnych - wciąż trwa śledztwo w sprawie morderstwa jakie nastąpiło kilka dni przed Sylwestrem. Policja ma niewiele informacji, wiadomo natomiast, ze zamordowana nazywała się Masha Chumakova - jeśli ktokolwiek wie cokolwiek na jej temat, prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę - Maverick Pearson oraz Laurel Hayes.

 • nasz Mistrz Gry wciąż jest aktywny! W samym lutym rozesłaliśmy trzynaście zadań (nie licząc tych związanych z eventem)! Ale spokojnie, pomysłów nam nie brakuje i wkrotce pojawi sie ich więcej.
 • wciąż mamy dużo miejsc w rodzinach fabularnych. Gorąco polecamy nasze forumowe rodzinki!
 • polecamy również poszukiwania naszych użytkowników. Możecie poczytać o nich tutaj, a nuż znajdziecie coś dla siebie <3
 • zmienił nam sie nieco sklad. Teraz w administracji mamy Mimozę (bigsmallcity), Kiki (miss irie), Caro (caro) oraz Sumiko (bez konta na edenie) w roli MG.Awatar użytkownika
O mnie
New York City. Population: 8.5 mln people

#52247 12 maja 2020, 16:43

Obrazek
New York City
Koniec kwietnia przyniósł naszym postaciom bal charytatywny, organizowany przez znamienitą kancelarię Moretti, Cromwell, Sullivan&Everret LLP. Była to doskonała okazja do świętowania dołączenia najmłodszego z partnerów, Warrena Everett do grona partnerskiego. Goście bawili się przy muzyce na żywo i licytowali najróżniejsze, wartościowe przedmioty, a uzbierane pieniądze zostały przekazane na pomoc rodzinom ofiar sars-cov-2. Piękna sprawa, nie sądzicie?
Nikt jednak nie mówi głośno o tym, co spotkało Blaise Walton w damskiej toalecie, i jaka tragedia rozegrała się za zamkniętymi drzwiami. Cień na wydarzenie rzuciła także nagła śmierć Luki Morettiego, który zmarł na zawał... A przecież cieszył się doskonałym zdrowiem. I nikt, absolutnie nikt nie podważa smutku Lorenzo Morettiego, który szczerze przecież kochał stryja; a to, że wiele zyskał po jego śmierci, jest sprawą drugorzędną. Prawda?
Jedno jest pewne - w powietrzu wisi wojna gangów. Moretti wykonali ruch, a za przeciwników mają rodzinę Carter, która zawarła sojusz z rodem Laozi z Chinatown. Każda decyzja ma teraz znaczenie, a po drodze może ucierpieć wielu niewinnych.
Jane i Julian Hamilton giną w wypadku samochodowym, który, jak się okazuje, nie jest wcale przypadkiem. Rodzina zdaje się być na skraju rozpadu, a przyczyną jest oczywiście olbrzymi spadek. W powietrzu wisi pytanie - czy to ktoś z rodziny wydał wyrok na seniorów rodu?
Wkrocz do Nowego Jorku i dołącz do wybranej familii, by przekonać się o tym na własnej skórze!
 • był to pracowity czas dla naszego Mistrza Gry, który rozdał wiele fascynujących, różnorodnych zadań! Pomysłów na kolejne zdecydowanie nie brakuje.
 • Polecamy nasze rodziny fabularne - wiele miejsc jest nadal wolnych! Dołącz do bogatych Hamiltonów bądź którejś z rodzin mafijnych, i poznaj miasto, które nigdy nie śpi od zupełnie innej strony!
 • nowy system parowania w "kto zagra?" za moment będzie aktywny - nasze adminki będą parować postacie i rozpoczynać im rozgrywki jako Mistrz Gry, dzięki czemu gwarantujemy wiele ciekawych i niespodziewanych wątków między losowo wybranymi postaciami! Nowe romanse, dramaty, zabawne sytuacje? Wszystko jest możliwe!
 • na pokładzie adminów witamy Jeff, która aktywnie prowadzi konto Mistrza Gry i pomaga w porządkowaniu naszego forum.
 • dodałyśmy zakładkę "kontakt z administracją", która ma ułatwić naszym użytkownikom kontaktowanie się z odpowiednią osobą. Rozpisałyśmy też zadania każdej z administratorek, oraz formy kontaktu poza forum (discord, gg)Awatar użytkownika
O mnie
New York City. Population: 8.5 mln people

#52426 05 cze 2020, 18:52

Obrazek
New York City
Kolejny miesiąc w Nowym Jorku za nami. I nadal nie śpimy!
Maj był niezwykle pracowitym miesiącem dla nowojorskiej policji. Śledztwo w sprawie śmierci seniorów Hamilton wciaz trwa, a nowe poszlaki wskazują, że prawdopodobnie ktoś podawał im silne leki na psychozę! Choroba tej dwójki baby zbyt dużym zbiegiem okoliczności.
Jesli komuś się wydaje, że to jedyne zmartwienie NYPD to jest w wielkim błędzie. Nowy Jork został zamrożony przez liczne zniknięcia w krótkim odstępie czasu. Nie wiadomo jeszcze czy sprawcą jest jeden porywacz czy zorganizowana grupa przestępca, ale prosimy wszystkich, którzy wiedzą cokolwiek na temat zaginionych, by skontaktowali się z policją; zniknęła Daisy Westwick-Evans, Simon Westwick oraz Marina Aversa.


 • W maju ruszył nasz oficjalny, forumowy discord, na który zapraszamy każdego chętnego gracza! Został on podłączony do naszej strony i działa na zasadzie shoutboxa.
 • W nocy, z 31. maja na 1. czerwca został zmieniony layout NYCity. Z tego miejsca pragniemy podziękować Melanie Wiliburn (Banshee) za pomoc w dostosowaniu nowego wyglądu do naszych oraz Waszych potrzeb.
 • 20. czerwca minie nam pół roku! Z tej okazji szykujemy kilka niespodzianek, ale szczegóły poznacie wkrótce <3
 • W składzie administracyjnym nastąpiły zmiany. Opuściła nas Sumiko (Isaiah Carter), której pragniemy podziękować za masę pomysłów i pomocy; witamy również Jazz (Jeffrey Dahmer) na naszym pokładzie jako administratora <3Awatar użytkownika
O mnie
New York City. Population: 8.5 mln people

#52803 17 lip 2020, 11:18

Obrazek
New York City
Kolejna porcja nowości z NYCity!

Za nami wycieczka na Hawaje, która była główną wygraną w loterii charytatywnej! Niestety uczestnikom konkursu nie dane było dolecieć do celu, bowiem samolot musiał lądować awaryjnie gdzieś w Idaho, na pustkowiu, nieopodal lasu. Większość pasażerów zginęła, obsługa również - poza naszym kapitanem, Damonem Longtongue - przeżyli tylko uczestnicy konkursu. Nasi gracze musieli stawić czoła różnym trudnościom, jak na przykład atak niedźwiedzia, czy przetrzymywanie przez kanibala w jego drewnianej chacie w środku lasu. Na szczęście w końcu nadeszła pomoc, a nasi uczestnicy po 10 dniach wrócili cali i zdrowi (fizycznie) do domów!

Skończył się również mini-event, festiwal z okazji Pride Month, który był dodatkowym tłem fabularnym bez ingerencji MG. Było to pierwsze takie wydarzenie na naszym forum i na pewno nie ostatnim! Wybraliśmy również wątek miesiąca, którego hasłem przewodnim była wolność, a zwycięzcami zostali Theo Rhee oraz Marshall Byun. Gratulujemy 💕 Jednocześnie pragniemy poinformować, że nowym tematem lipcowego wątku to spotkania przy procentach. Zgłoszenia przyjmujemy do 28. lipca.

Trwają również zapisy do nowego eventu, Waterfront Brooklyn 2020. Kilka ulic na południowym Brooklynie zostało przekształconych na ogólnodostępny mini park wodny, a miasto zapewnia nieskończoną ilość wody oraz dobrej zabawy.


Organizacyjnie:
 • Rozbudowałyśmy opisy rodzin fabularnych, by łatwiej było utrzymać ciągłość fabularną. Wciąż mamy mnóstwo wolnych miejsc!
 • Powstała nowa kategoria poszukiwań let me work, która skupia się na relacjach profesjonalnych 💼
 • By usprawnić działanie forum, stworzyłyśmy temat feedback, ktory ma na celu lepszy kontakt z Wami 🖤
 • Zrobiłyśmy aktualizację oraz rozbudowałyśmy opisy organizacji przestępczych na NYCity.
 • Zaktualizowałyśmy również opis działania Mistrza Gry oraz wprowadziłyśmy kilka niezbędnych poprawek w regulaminie forum.
 • W naszym gronie, w roli MG, od ponad miesiąca działa również Howard Van Der Veen (Wiśnia), która ma głowę pełną pomysłów!ODPOWIEDZ ]