Patsy

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
lorne bay, seattle

 patsy#7401
 6661306

#33561 10 paź 2017, 15:43

w końcu mam trochę czasu... :hihi:
  • TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: Patsy, Patka
O SOBIE: nie lubię o sobie opowiadać, bo nigdy nie wiem co napisać, ale no... czy wystarczy wam, że jestem z Kielc? mam nadzieję, że tak :lol:
ULUBIONA KSIĄŻKA: Cykl Demoniczny Petera V. Brett, saga Wiedźmin Sapkowskiego, no i Harry Potter <3
ULUBIONY SERIAL: opanie, oglądam tego za dużo :C no ale, niech będzie, moje top10:
- Lucifer
- Gra o Tron
- Shameless
- Daredevil
- Stranger Things
- Gotham
- Supernatural
- Suits
- Black Sails
- no i nieco już zapomniany, ale wciąż siedzi w moim serduszku: LOST
ULUBIONY FILM: ech, znowu XD top10?
- Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
- V for Vendetta
- Deadpool
- Bridget Jones - wszystkie części
- prawie że wszystkie filmy z Batmanem
- Shutter Island
- The Rum Diary
- Van Helsing
- Equilibrium
- no i z ostatnich - The Hitman's Bodyguard
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: nie mam ulubionego - słucham takiej, jaka mi w danym momencie odpowiada czy też pasuje do mojego nastroju; ogólnie słucham wszystkiego po trochu

  • UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: kiedyś na grafice, ale teraz już w tym za bardzo nie siedzę [*]
POMOGĘ Z: avatarami, przycinaniem gifów, tworzeniem gifów z filmików

  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: obecnie SL
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: grałam na naprawdę wielu forach, wszystkich zapewne nie spiszę, a i też wielu imion i nazwisk tych postaci nie dam rady sobie przypomnieć. Początki miałam na forach anime/fantasy, potem zaczęłam przechodzić powoli do SL
- Vampire Knight: Yuuki Cross/Yuuki Lethal
- jak dobrze pamiętam, to Hellgates, chyba Cole?
- Poprawczak - nie pamiętam jak się nazywałam, chyba Eve [*]
- chwilowo Boston - Lotte Smith
- na niezbyt długo zawitałam na Seven Kingdoms - Marianne Reyne
a teraz for, na których kompletnie nie pamiętam już jak się nazywałam :lol:
list z hogwartu, spectrofobia, ny, virus, król lew baaardzo dawno temu, jakieś jeszcze zwierzęce się przewijały, fantasmagoria, neighbours (las vegas, nevada (pozdrawiam ludzi co grali, było supko), miałam wtedy ashley benson tyle pamiętam [*]), chyba city of angels, coś kojarzę iiii... jeszcze wielu, których nie pamiętam, ok? ;(
AKTUALNIE GRAM NA: south heaven, ny city, berrylane
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: Holland Roden, Ashley Benson, Lauren Cohan, Lauren German, Emilia Clarke, Olivia Holt,
    - męskie: Cameron Monaghan :hearts:, Tom Ellis, Alexander Skarsgard, Michiel Huisman, Sam Claflin, Chris Wood, KJ Apa, Shawn Mendes, Herman Tommeraas, Ben Barnes, Jamie Dornan, Ryan Reynolds
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2020, 21:21 przez Patsy, łącznie zmieniany 2 razy.

#33562 10 paź 2017, 16:18

Cześć Patka! <3

Awatar użytkownika
Moje RPGi
lorne bay, seattle

 patsy#7401
 6661306

#33735 12 paź 2017, 12:11

Hej hej <3

ODPOWIEDZ ]