Ogłoszenia

Dział stworzony z myślą o użytkownikach Edenu oraz o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach i dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.

Awatar użytkownika
O mnie
Don't even know what I'm doing...

ALE ZAGRAŁABYM NA WIĘZIENIU.
Pomogę nawet w stworzeniu!
Moje fora
The Gifted (Admin/MG); Mars (Admin/MG); San Jose; Rosemoor
Pojawiam się i znikam

Saycia#7474
 46242385

#46475 30 mar 2019, 22:30

Ogłoszenie #75
Ostatnio było tu dość cicho - jednak nie dajcie się zwieźć! Wbrew pozorom zakasamy rękawy i pracujemy pełną gębą. Czemu? A no już z radością Was informuję <3

Oto garść zmian, jakie zostały wprowadzone na Edenie!
  • Zmiany w rejestracji i zakładaniu kont!
    >> Informacja o konieczności podania poprawnego maila (do którego posiadacie dostęp) jest bardziej widoczna;
    >> Dodana została informacja o usuwaniu kont, które nie zostały aktywowane w ciągu 14 dni od ich założenia
    *Nie otrzymałeś maila aktywacyjnego na maila? Żaden problem! Napisz do jednego z administratorów na jakiekolwiek inne medium - wszystkie dane kontaktowe podane są w zakładce O Edenie -> Administracja Edenu (do znalezienia w gwincie żarówki);
    >> Usunięte zostały wszystkie konta, które spełniły powyższy warunek - hura, dla wolnych nazw użytkowników!
    >> Od dnia dzisiejszego wymagane jest, by przy każdym koncie forumowym był podany przynajmniej jeden opiekun takiego konta. Na dniach zostaną wysłane wiadomości do wszystkich kont forumowych.
  • Zautomatyzowano proces dodawania nowości z forów!
    >> Chcesz, by Twoje ogłoszenie jeszcze sprawniej trafiało do nagłówka? Zdarzało się, że administracja nie uwzględniła jednej z informacji, którą Ty uznałeś za ważną? Żaden problem! Teraz możesz wziąć sprawy w swoje ręce - samodzielnie sugerując, jak powinna brzmieć reklama! Jak to zrobić? - spytasz? Nic prostszego!
    Do Waszej dyspozycji oddajemy specjalny BBCode, który prezentuje się w poniższy sposób:

Kod: Zaznacz cały

[reklama]tu wpisz streszczenie[/reklama]
    Banalne, prawda? A dzięki temu już nigdy ważne informacje nie zostaną pominięte! <3
    Prosimy jednak, by wiadomość nie przekraczała 120 znaków - w przeciwnym wypadku rościmy sobie prawo do skrócenia reklamy.
  • Modyfikacje w tagach!
    >> Pod ChatBoxem nie będą się więcej pojawiać tagi związane bezpośrednio z podpisami, co poprawia przejrzystość proponowanych przez Was słów kluczowych!
    >> Propozycje podczas wpisywania tagów nie uwzględniają już wielkości liter.
    >> Usprawniono zarządzanie tagami - dzięki czemu zaproponowane przez Was słowo kluczowe szybciej otrzyma odpowiadający mu kolor.

I to tyle na dzisiaj!
    Ale trzymajcie rękę na pulsie! Już jutro przyjdziemy do Was ze szczegółami dotyczącymi nowego Edenowego konkursu!
    Kto się nie może doczekać? :brewki:
    Z poszanowankiem!
    Eden Team
<style>.wielka62 {position: relative; width: 200px; height: 105px; outline-offset: 5px; outline: solid 1px #333; margin: 30px 0px; overflow: hidden;}.wielka62 img {width: 200px; height: 105px;}.wielka62 h1 {font-family: rochester; font-size: 23px; line-height: 27px; color: #fff; text-align: left; text-shadow: 2px 1px 3px #000; margin: 5px 7px;}.mruczanka62a {position: relative; width: 200px; height: 105px; background-color: rgba(0,0,0,0.6); margin-top: -210px; -webkit-transition-duration: 0.75s; -moz-transition-duration: 0.75s; -ms-transition-duration: 0.75s; -o-transition-duration: 0.75s;}.mruczanka62b {display: table-cell; width: 180px; height: 85px; font-family: armata; font-size: 12px; line-height: 15px; color: #fff; text-align: center; vertical-align: middle; padding: 10px;}.wielka62:hover .mruczanka62a {margin-top: -105px;}.mru62 {color: grey; text-decoration: none; font-size: 6px; line-height: 10px; position: relative; top: -25px; margin-left: 180px; opacity: 0.8;}</style><center><div class="forleo62"><div class="wielka62">Obrazek<div class="mruczanka62a"><div class="mruczanka62b">Please I wanna<br>
Die, die, die<br>
It’s muffin time!</div></div></div><div class="mru62">[mru]</div></center>

Awatar użytkownika
O mnie
Could you find a way to let me down slowly?
A little sympathy, I hope you can show me.
Moje fora
Pracuję nad Domem Nocy.

bandito#0212
 62809691

#47168 05 maja 2019, 23:15

Ogłoszenie #76
Jak zapewne nie umknęło Waszej uwadze - na Edenie w ostatnich dniach doszło do kilku zmian - głównie w kwestii składu administracyjnego.
Po ostatnich kilku miesiącach żegnamy się z Yati, która do tej pory pełniła funkcję moderatora. Dziękujemy za cały jej poświęcony czas - nie tylko na samym Edenie, ale i poza nim :brewki:
Chwilowo też swoją rangę zmieniła Bandito - która do odwołania będzie pełniła funkcję moderatora. Prosimy użytkowników o zrozumienie i nie kierowanie do niej kwestii nie cierpiących zwłoki.
Nie zmienia to jednak faktu, że wszyscy jesteśmy do Waszej dyspozycji, i jeśli napotkacie jakikolwiek problem na naszym vortalu - z radością służymy Wam pomocą. Chcemy jednak przypomnieć, że i Wy jesteście częścią Edenu - jeśli więc zauważycie jakiekolwiek nagięcia regulaminu w jakiejkolwiek jego części - śmiało, zgłaszajcie posty przez odpowiednią funkcję widoczną przy oknie z jego treścią. Pozwala to na najszybszą reakcję z naszej strony.

Kolejna kwestia, którą pragniemy z Wami poruszyć wcale nie należy do najprostszych. Jak zapewne wiecie - niebawem minie rok, odkąd Eden stanął na swoim własnym adresie. W tamtym okresie hosting opłaciliśmy z własnych środków, tym razem jednak - chcielibyśmy Was prosić o pomoc.
Niebawem przekażemy więcej szczegółów. Jeśli jednak ktokolwiek z Was czułby się na siłach, by wesprzeć Eden swoim groszem - prosimy o skierowanie wiadomości prywatnej do @Noritoshi

Dziękujemy!
Eden Team

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Moje fora
San Jose, Shadow York, Caledonia i tworzę M.A.R.S!

Noritoshi#2699
 6016244

#47753 04 cze 2019, 20:05

Ogłoszenie #77

Dzisiaj w godzinach wieczornych Eden zostanie wyłączony na ok. 1-2 godziny, w związku z przenosinami na nowy serwer.
Przedłużenie domeny jak i opłacenie hostingu na kolejny rok wiązało się z kosztami, które aktualnie zostały pokryte przez administrację. Nie ukrywamy jednak, że bylibyśmy wdzięczni za wsparcie ze strony Edeńczyków, nawet w postaci symbolicznej złotówki.
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu przez wiadomość prywatną z @Noritoshi

Dziękujemy, że jesteście z nami i liczymy na owocną - nie tylko w najbliższym roku, ale ogółem - współpracę <3

Noritoshi
Eden Team
x x x x