męża "biznesmena"

Awatar użytkownika
Moje fora
Dreamy Seattle
Podziękował(a): 1 raz

audrey#3270

#57950 14 maja 2022, 16:48

Obrazek
Enzo poznała po jednym ze swoich występów, gdy osobiście przyniósł jej ogromny bukiet kwiatów. Był przystojny, czarujący i już przy pierwszym spotkaniu oznajmił, że na pewno będzie kolejne. Miał rację. Dała się zaprosić na kolację, innego razu do kina, filharmonii, w końcu na weekend w SPA. Nim się obejrzała, miała na placu piękny pierścionek zaręczynowy. Ich ślub był bajkowym wydarzeniem, o którym głośno było w artystycznym środowisku. Wzięta balerina i wpływowy „biznesmen”.
W mojej głowie, a także nieco na fabule, Enzo jest upartym i pewnym siebie facetem, w którym kryje się odrobina szaleństwa. Prowadzi nie do końca legalne interesy, o których nie bardzo chce mówić żonie. Oficjalnie jest biznesmenem, który zajmuje się nieruchomościami, a także doradztwem biznesowym.

Enzo i Valentina przyciągają i odpychają siebie wzajemnie. On zawsze wie co powiedzieć i zrobić, by okręcić sobie żonę wokół palca, jednak ta potrafi się buntować, co jest powodem wielu ich kłótni. Mimo to, zawsze ostatecznie się dogadują. Od niedawna w ich małżeństwie zaczyna się nieco psuć, a to wszystko przez kłopoty, które pojawiły się na horyzoncie, a które Enzo zamiata pod dywan. Komuś nie podoba się to, co robi i grozi jego żonie. Jest to wersja zdarzeń, którą mężczyzna przedstawia Valentinie, równie dobrze może się okazać, że są to jego własne środki ostrożności i chęć ograniczenia swobody Leny.

Do ustalenia! Jestem otwarta na różne scenariusze.

DODATKOWE INFORMACJE
- Enzo – to może być jego ksywka, niekoniecznie imię, nie upieram się przy nim – ma jakieś 31-35 lat i pochodzi z całkiem wpływowej rodziny albo sam dorobił się swojej fortuny, trochę szemranymi interesami,
- bardzo chętnie pokminię nad różnymi scenariuszami ich życia, nieco już mam w KP, do której zapraszam, nieco już rozegrałam na forum, ale starałam się zostawić kilka furtek otwartych,
- Enzo zatrudnił prywatnego ochroniarza dla Valentiny – Brandona Wilsona, który jest na forum, a który tak naprawdę jest agentem FBI, który poprzez rozpracowanie Leny chce znaleźć haka na Harmona,
- jestem na forum, nie znikam, staram się aktywnie i systematycznie odpisywać,
- mam małe marzenie, co do twarzy tego pana, ale dostosuję się!
- zapraszam, ukocham za tego pana :<3:

Karta Valentiny

ODPOWIEDZ ]