Customizacja pól profilowych forumpolish

ODPOWIEDZ ]
 Aleksandra#1445

#59561 11 sty 2023, 0:00

Hej, mam pytanie odnośnie customizacji pól profilowych na forumpolish. Udało mi się znaleźć w kodzie CSS konkretne kody, które globalnie pozwalają nadać kolor, zmienić czcionkę, wielkość itp. ale totalnie nie wiem jak mogę zmienić wygląd tylko jednego pola profilowego a nie wszystkich na raz? Albo jak mogę dodać linię tzn breaker między odpowiedziami z pól profilowych. Czy jest na sali d... specjalista od forupolish, który może pchnąć mnie we właściwym kierunku?

Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 8 razy

 Luxter#4127

#59563 11 sty 2023, 21:11

Jeśli chodzi o edytowanie pojedynczego elementu z wielu, to najłatwiej posłużyć się selektorem nth-child(x). Typu, jeśli chcemy wybrać pole profilowe które ma klasę "profile" i jest to 3-ci element z kontenera parenta to możemy zrobić to w ten sposób:

Kod: Zaznacz cały

.profile:nth-child(3){...}
Przykład: https://jsfiddle.net/kf6s75ud/

Zauważ, że w przykładzie nie ma elementu z tekstem w kolorze zielonym, bo nie ma elementu z klasą "profile", który byłby drugim dzieckiem (bo drugim dzieckiem jest element bez klasy).

Przykład z wstawieniem linii poniżej każdego pola profilowego (elementu z klasą "profile") przy użyciu border-bottom: https://jsfiddle.net/kf6s75ud/1/

ODPOWIEDZ ]