Styl na forumpolish

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Od czterech lat się bujam

#55570 14 mar 2021, 16:41

Czy ktoś może zna jakieś strony z gotowymi stylami na forumotion/forumpolish, albo chociaż z bardzo szczegółowymi tutorialami? Kompletnie się nie znam na tym hostingu i w sumie nie chcę nic, tylko, żeby jakoś okej wyglądało i nie raziło w oczy (miało ciemniejszą kolorystykę).

Awatar użytkownika
O mnie
Ta dziwna ciocia, przed którą ostrzegała cię rodzina.
Moje fora
Sacred, Morsy, Midgard
Podziękował(a): 20 razy | Pomógł(a) : 14 razy

bezimienna#5963

#55574 14 mar 2021, 18:44

Gruby z Borysady zgromadził tutaj całkiem pokaźną listę przydatnych linków (na samym dole). Kilka z nich prowadzi do stron z gotowcami na forumpolish. Od siebie dodam tylko, że trzeba je wgrywać z konta głównego admina, bo templates/szablony pokazują się tylko na nim.

Edit! Jeszcze tutaj, ale to są chyba te same strony: viewtopic.php?p=44579#p44579

Awatar użytkownika
O mnie
avataruję na potęgę i dzielę się tym co stworzę
Moje fora
administruję bazarek, forum z zasobami graficznymi
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 1 raz

#55576 14 mar 2021, 19:11

Feyre pisze:
14 mar 2021, 16:41
Czy ktoś może zna jakieś strony z gotowymi stylami na forumotion/forumpolish, albo chociaż z bardzo szczegółowymi tutorialami? Kompletnie się nie znam na tym hostingu i w sumie nie chcę nic, tylko, żeby jakoś okej wyglądało i nie raziło w oczy (miało ciemniejszą kolorystykę).
Dla początkujących najłatwiej będzie skorzystać z tego klik. Samemu potem dopasowuje się kolory. Chętnie pomogę :<3:
Uroczyście przysięgam, iż knuję coś niedobrego.

Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
Od czterech lat się bujam

#55578 14 mar 2021, 19:52

fassylover pisze:
14 mar 2021, 19:11
Feyre pisze:
14 mar 2021, 16:41
Dla początkujących najłatwiej będzie skorzystać z tego klik. Samemu potem dopasowuje się kolory. Chętnie pomogę :<3:
Nawet nie wiedziałam, że o coś takiego mi chodziło, ale właśnie o to! Tylko chyba coś źle robię, bo mi kompletnie ta podmianka nie wychodzi. :lol: Czy mogę się z tobą jakoś skontaktować prywatnie?

ODPOWIEDZ ]