Król Lew

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Admini: Gunter, Tib

#45253 04 gru 2018, 18:25

Obrazek


Fabuła:
Czarne chmury zebrały się nad Lwią Krainą. Wielka powódź pogrzebała nadzieję na erę szczęścia i dobrobytu. Pozbawiona władców Lwia Ziemia pogrążyła się w chaosie i nie brakowało wiele, a sawanny spłynęłyby krwią lwioziemców. Ostatecznie królestwo podzieliło się pomiędzy szamanów a niedobitków dawnej gwardii królewskiej. Wystarczy jednak malutka iskra niezgody, by w pogoni za władzą dawni towarzysze rzucili się sobie do gardeł. Tymczasem na zachodzie zło rośnie w siłę. Złoziemcy, jeszcze nie tak dawno nieliczni i słabi, są gotowi rzucić dawnym wrogom wyzwanie i odebrać to co im się należy. Jedyną nadzieją na przywrócenie równowagi w krainie jest ostatnia potomkini królewskiego rodu, na której pomimo bardzo młodego wieku ciąży teraz ogromna odpowiedzialność. Gracze zdecydują komu pisane jest zwycięstwo w tej wielkiej grze o władzę.

Informacje:

Jesteśmy nowym forum, które swoją działalność rozpoczęło oficjalnie 1 listopada 2018 roku i już zgromadziło wokół siebie wielu pomysłowych i zaangażowanych graczy.

Akcja gry jest kontynuacją wydarzeń przedstawionych w filmie „Król Lew 2”.

Gracz ma możliwość wcielenia się w któregoś z ponad 30 przedstawicieli afrykańskiej fauny.

Na forum funkcjonują rozbudowane mechaniki oraz złożony system szamański, który przewiduje kontakty z duchami przodków oraz rzucanie klątw. Wszystko to stworzone zostało przez doświadczonych mistrzów gry, którzy dzień i noc czuwają nad przebiegiem rozgrywki.

Postacie mogą dołączyć do jednego z trzech stad:
  • Pierworodni, którzy reprezentują zdziesiątkowaną gwardię królewską wierną ideałom Lwiej Ziemi,
  • Strażnicy Kręgu, stado szamańskie, które swoją siłę czerpie z pradawnych rytuałów i kontaktów z siłami nadprzyrodzonymi.
  • Zła Ziemia, grupa wykorzystująca spryt i brutalną siłą do osiągnięcia postawionych sobie celów.
Każda grupa posiada własną unikalną umiejętność stadną która faworyzuje grę zespołową.

Wszyscy miłośnicy dobrej zabawy są u nas mile widziani 😊

Awatar użytkownika
O mnie
Admini: Gunter, Tib

#47782 08 cze 2019, 17:18

Po spotkaniu z hienami na Cmentarzysku niedobitki Pierworodnych powróciły na Lwią Ziemię jednak to co tam zastali daleko odbiegało od tego co nosili w pamięci. Okolice wodopoju zostały zagarnięte przez hieny a po terenach stada krążyli złoziemscy zwiadowcy. Ostatecznie Pierworodni zawarli z hienami pakt na mocy którego oddali im we władania część wodopoju w zamian za wzajemną deklarację pokoju.

Tymczasem Złą Ziemię ogarnęły płomienie rewolucji. Niezadowoleni z rządów swojego dotychczasowego herszta złoziemcy pod przywództwem Ragira zamordowali starą Nyeusi i jej syna Nazmira.

Kilka dni później miała miejsce niewielkie starcie na bagnie pomiędzy Pierworodnymi, Strażnikami Kręgu a Złą Ziemią. Wydarzenie to poskutkowało zawarciem pokoju pomiędzy stadami a następnie doprowadziło do utworzenia Królestwa Lwiej Ziemi w skład którego weszli Pierworodni i Strażnicy Kręgu, a na czele stanęła odnaleziona księżniczka Narie.

Złoziemcy natomiast podjęli decyzję o wielkiej przeprowadzce a niedługo potem wszyscy mieszkańcy Złej Ziemi wyruszyli w poszukiwaniu nowego domu.
Tymczasem w górach uformował się Legion Seta. Synowie Dakkara: Hazir i Maer’vu postanowili odbudować stado swojego ojca, które kilka miesięcy wcześniej zadało druzgocącą klęskę Pierworodnym.

W tle tych wszystkich wydarzeń przewija się postać tajemniczego Wodza i jego heroldów, którzy szykują się do przeprowadzenia „Wielkiego Oczyszczenia”. Czas pokaże jak potoczą się dalsze losy Lwiej Krainy.

Awatar użytkownika
O mnie
Admini: Gunter, Tib

#48858 21 sie 2019, 19:32

Obrazek

Księżniczka Narie abdykowała z tronu Lwiej Ziemi a na swoją następczynię wyznaczyła córkę Vitani - Raisę. W pierwszych lwioziemskich wyborach zwyciężył były generał Pierworodnych - Tib i objął funkcją Kanclerza.

Po przeprowadzce Zła Ziemia zmieniła nazwę na Szkarłatne Grzywy a jej szeregi uszczupliły się o kilku członków. Jednym z zagubionych był Ragir - dawny herszt. Nowym przywódcą została jego kuzynka Lyanna.

W Legionie Seta doszło do przewrotu. Buntownicy pod przywództwem Enasalin pokonali a następnie oślepili dotychczasowego przywódcę. Miejsce Legionu zajęło Mroczne Bractwo.

Tymczasem córka Skazy imieniem Berghi oraz była księżniczka Lwiej Ziemi zebrały swoich popleczników na południu. Czy plan podboju Lwiej Ziemi dojdzie do skutku?

Forum posiada prężnie działający fanpage na facebooku, gdzie publikowane są nowości z forum oraz ze świata filmu Król Lew, a także własne radio w którym regularnie ukazują się wywiady z graczami. Zapraszamy!

Awatar użytkownika
O mnie
Admini: Gunter, Tib

#49807 23 paź 2019, 22:17

🦇Urodziny🦇
Już 1 listopada mija rocznica istnienia naszego forum! Taką okazję należy uczcić, najlepiej zdobywając przy tym fajne nagrody.🦇Event🦇
Święto Duchów zawita do lwiej krainy, a wraz z nim goście nie z tego świata. Kilku z nich może okazać się znajomych... Rozpoczynamy event za tydzień, czyli 30.10.🦇Plebiscyty🦇
Kto jest Mistrzem Pióra? Kto urodzonym śmieszkiem? Jakie postacie pasują do siebie jak dwie połówki kokosa? Możecie wyróżnić forumowe postacie aż w 30 kategoriach! Do końca tygodnia trwają zgłoszenia kandydatów, a 28.10 rozpoczynamy wielkie głosowanie.


🦇Poczuj ducha Halloween!🦇
Każda postać, która udekoruje swój avek z okazji eventu, czy to w klimacie urodzinowym, czy halloweenowym, otrzyma nagrodę! Nie liczą się zdolności artystyczne tylko chęć udziału w zabawie.🦇Konkursy i konkursiki🦇
Król Lew nie ma przed tobą tajemnic? Weź udział w lwim teleturnieju na forumowym discordzie. A może jesteś pełen pomysłów jak mogłyby się potoczyć dalsze losy bohaterów Króla Lwa? W takim razie konkurs literacki jest stworzony dla ciebie.
Wypatrujcie także innych konkursów, które pojawią się w trakcie eventu.


Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj: link
Zbliża się rocznica istnienia forum! Z tej okazji urządzamy urodzinowy event w halloweenowym klimacie.

ODPOWIEDZ ]