Los Angeles

Awatar użytkownika
O mnie
madamesatan, medusa, ladybutterfly, cattitude, manul
Moje fora
Los Angeles
Pomógł(a) : 2 razy

#58492 03 sie 2022, 17:00

Los Angeles
Los Angeles. Miasto, w którego broszurach reklamowych wciąż powtarza się ten sam kiczowaty slogan – kochasz go albo nienawidzisz. Rzeczywiście jest miastem sprzeczności, gdzie wszystko na pierwszy rzut oka wydaje się czarno-białe – w końcu luksusowe wille w Beverly Hill należące do milionerów i aktorów znanych z wielkich ekranów kontrastują z wszechobecnymi tłumami bezdomnych – ale w rzeczywistości oddaje każdy odcień szarości pomiędzy nimi.

To tutaj zjeżdżają się ci, którzy marzą o wielkiej karierze, którzy chcą spełnić swój American Dream z nadzieją, że do szczęścia wystarczy odrobina talentu i charyzmy. Tutaj też zderzają się z rzeczywistością, napotykają na swojej drodze mury nie przebicia. Każdy chce być kimś czasami zostając z niczym.

Nie da się zaprzeczyć, że Los Angeles to miasto jedyne w swoim rodzaju — piękna pogoda, palmy przy Sunset Boulevard, walk of fame w Hollywood, czy piękne plaże w Beach Cities. Nie zobaczysz też tu wielu drapaczy chmur, za to twoje oko złapią mnóstwo namiotów należących do bezdomnych w Skid Row.

W LA możesz być więc kim chcesz, daj się ponieść wyobraźni i dołącz do nas! 🌴

ODPOWIEDZ ]