Galaxy-pbf

Awatar użytkownika
O mnie
tu ru ru ru | tu ru ru ru
tu ru ru ru | tu ru ru
tu ru ru ru ru | tu ru ru ru ru ru ru ru

#47992 26 cze 2019, 20:09

Obrazek
Zdarza Ci się czasem odpłynąć do światów całkiem oderwanych od rzeczywistości? Zapomnieć na chwilę o papierologii i kolejkach w urzędach, myślami uciec do mrocznych zakątków ciemnego umysłu Sitha? Fantazjować w trakcie przechodzenia przez automatycznie otwierane drzwi w sklepie w poszukiwaniu władzy? Może marzy Ci się strzelać z blastera, latać własnym frachtowcem, władać mieczem świetlnym, rządzić podziemiem jako Hutt, czy polować na cele jako następca Boba Fetta?

BARDZO DOBRZE! Na Twoje szczęście to forum jest miejscem dla Ciebie, ponieważ głównym rodzajem rozrywki, jaki może Ci zapewnić, to godziny spędzone na przeżywaniu losów swojej postaci i oczekiwaniu na posty, które są bezpośrednio dostosowywane pod postać. Oferujemy też typowo RPG'owy rodzaj rozgrywki, którym szczycimy się już od 2006 roku, jako jedne z najstarszych for PBF w polskiej sieci! Jeśli pragniesz zagłębić się w tematykę nie tylko problemów rasowych, ale również czysto życiowych, jest to miejsce, którego szukasz.

Na pewno znajdziesz w naszej gigantycznej Galaktyce, prosto z Gwiezdnych Wojen, zakątek, gdzie Twoje wszelkie fantazje urzeczywistnią się choćby na moment. Galaxy PBF ma szeroki wybór GM-ów o różnym stylu pisania, ponad 150 grywalnych ras do wyboru, specjalną mechanikę i system poziomowy, który konsekwentnie rozlicza graczy z ich wysiłków. Zaznasz też u nas przeróżnego rodzaju konkursów, doświadczysz specjalnych walk PVP na arenie, czy długich, grupowych questów w duchu tradycyjnego RPG!

ODPOWIEDZ ]