It’s a perfect day here in Australia, glorious blue sunshine

Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Moje fora
Gram na Benson High, pomagam tworzyć Londyn
 mamabear#4191

#55872 30 kwie 2021, 12:00

No i tym sposobem mam już kilka pomysłów na multi... ciężkie życie
6 Obrazek

#55877 01 maja 2021, 10:20

A może, skoro więcej osób ma już wykreowane pomysły na postacie, dobrze byłoby otworzyć jakiś "kanał" przed datą premiery forum, gdzie moglibyśmy się nimi dzielić i w ten sposób tworzyć na przykład koligacje rodzinne, wątki przewodnie itd.? :<3:
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
anko, avocado, borsuk, ejmi, jola, nowak, pearl

#55881 01 maja 2021, 19:06

Hej! Nie potrafimy nawet opisać, jak bardzo cieszy nas tak spore zainteresowanie naszym projektem z waszej strony :heart: Rozumiemy, że wiele z was nie może się już doczekać otwarcia, mając w głowie tysiące pomysłów na postacie i wątki, którymi bardzo chciałoby się podzielić na przykład na wspomnianym przez @Dancingqueen discordzie, jednak obawiamy się, że wprowadzając taki kanał, mogłyby powstać trochę hermetyczne grona graczy, do jakich osobom bez wspomnianego komunikatora lub jeszcze zastanawiającym się nad wpadnięciem na Przylądek Koali ciężko byłoby się przedostać już po otwarciu. Uważamy, że milej będzie, kiedy każdy wystartuje z tego samego miejsca i bliżej pozna się już na naszym shoutboxie :heart: Osobom, którym zależy na znalezieniu rodziny i relacji dla swoich postaci nieco wcześniej, gorąco polecamy subforum z poszukiwaniami na Edenie, na którym z tego, co widziałyśmy, już pojawił się pierwszy temat dotyczący naszego Przylądka :<3:
5 Obrazek

Awatar użytkownika

#55893 04 maja 2021, 13:19

może za wcześnie jeszcze na takie pytania, ale jak planujecie podzielić grupy? nie ukrywam, że tradycyjne rozwiązania (wiek, dzielnica) są okej, ale zazwyczaj dają niewielką różnorodność wśród kolorów na forum i też trochę marzą mi się grupy z opisami charakteru...
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie

#55894 04 maja 2021, 14:03

Hej @aloes :heart: Każde kierowane do nas pytanie bardzo nas cieszy, bo nic tak nie motywuje do działania, jak wasze zainteresowanie. W przeszłości miałyśmy już doświadczenie z grupami zależnymi od charakteru i niestety wspólnie doszłyśmy do wniosku, że taki podział jest dość trudny do zrealizowania i niezbyt miarodajny - charakter postaci może ewoluować, a też wierzymy, że każda postać jest wyjątkowa, przez co ich właścicielom może być ciężko wpisać własną wizję w zaproponowane przez nas ramy. Właśnie dlatego zdecydowałyśmy się na grupy zależne od dzielnic mieszkalnych, które w zależności od tego, co będzie się działo w życiu waszych postaci swobodnie będzie można zmieniać. Pozwoli to też na większą różnorodność, niż w przypadku grup wiekowych, jednak przygotowałyśmy też coś dla zwolenników takiego podziału. :heart: Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla wielu graczy jest rozeznanie w celu poszukiwania rówieśników, dlatego też na forum pojawi się dodatkowy podział kart postaci na kategorie wiekowe. Mamy nadzieję, że taki system przypadnie wam do gustu i ułatwi poszukiwania relacji dla waszych postaci. Dziękujemy też za wszystkie sugestie! :<3:
4 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem duszkiem krążącym bez celu.
Moje fora
Monterey | Czekam na Australie
Pomógł(a) : 1 raz

sunflower#9779

#55895 04 maja 2021, 16:44

O rany, chwała wam za ten podział wiekowy! Może to mała głupia rzecz, ale naprawdę pomaga. Zwłaszcza jak robi się np. gówniaka. Dzięki temu będzie łatwiej znaleźć użytkownika w tym samym wieku. Duży plus dla was <3
7 Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
Burlington <3
 blueberry#4059

#55897 05 maja 2021, 13:43

Jakby to powiedzieć, czekam niecierpliwie na Wasze forko <3
Bardzo sie cieszę, że będzie możliwość znalezienia postaci w podobnym wieku, to znacznie ułatwia sprawę. Czekam niecierpliwie na Australie i do zobaczenia <3
6 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Wariatka, która szuka swojej drogi w życiu. Czasami krzyczy, ale ma dobre serduszko!
Moje fora
Burlington, NYC, Benson, Monterey
Czasem słońce, czasem deszcz

#55899 05 maja 2021, 14:29

Ja powiem tylko, ze jestem w wizualizacji rozkładu tak zakochana i czekam mocno!! Podział wiekowy jest super, bo łatwiej ogarnąć nawet relki stricte z czasów szkolnych <3
7 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
zawołaj to przyjdę
łeb mnie boli

clonazepam#2047

#55909 06 maja 2021, 21:41

choć nie mogę jednoznacznie stwierdzić, czy znajdę czas i energię żeby dołączyć do was na otwarciu, chciałam tak czy inaczej dołączyć do ciepłych słów. jako ekipa budzicie we mnie ogrom zaufania i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć efekty waszej pracy. trzymam za was kciuki i czekam na więcej!
7 Obrazek

Obrazek

#55922 dzisiaj, 13:42

Szybkie pytanko, bo nie widziałem, by ten temat był gdzieś poruszony. Dawno nie wpadałem na żadne forko w chwili otwarcia, więc wybaczcie, jeżeli wyda się to czymś oczywistym :)
Jak będzie wyglądała sprawa z rezerwacjami na samym początku po otwarciu, zwłaszcza, jeżeli chce się wystartować z więcej niż jedną postacią (konkretnie dwie w tym przypadku) można będzie zrobić od razu dwie rezerwacje i odebrać drugą na drugim koncie, i czy będą jakieś wizy, które od pierwszej chwili będą przez kogoś zarezerwowane?
I pytanko kolejne, jak się zaopatrujecie na początkowo wybrany okres, w którym forko wystartuje (początek czerwca), czy to jest nadal podtrzymywane w jakimś stopniu, czy już przewidujecie może jakąś delikatną obsuwę w tym zakresie?
Nie obawiacie się trochę, że to rozbicie na kilka miejscowości będzie ryzykować zbyt dużym rozproszeniem się wątków i postaci, co będzie się przekładało na powstawanie jakichś hermetycznych grup mieszkańców w danym miejscu?

Nie mogę się doczekać startu!!
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie

#55929 dzisiaj, 17:16

@koreczek w takim razie cieszymy się, że zainteresowało cię akurat nasze forum :heart:

W czasie otwarcia forum każdy użytkownik będzie mógł zarezerwować dwa wizerunki, jeden jako podstawowy, drugi dodatkowy, do odebrania z innego konta. Na starcie będzie można zrobić cztery postaci, utworzenie kolejnego multi będzie wiązało się ze spełnieniem jakichś wymagań, ale te, podobnie jak np. Czas ważności rezerwacji, będziemy dopiero omawiać, żeby wybrać najlepsze rozwiązanie. Podobnie wygląda kwestia wizerunków zajętych przez nas – na pewno podamy je w którejś z kolejnych zapowiedzi, ale póki co jesteśmy skupione na tworzeniu kodów oraz opisów.
Pewnie rzeczy idą nam lepiej, inne nieco wolniej i prawdopodobnie będziemy potrzebowały nieco więcej czasu i przesunąć otwarcie bliżej przełomu czerwca i lipca :c Pracujemy, studiujemy, a chcemy oddać wam kompletne forum, w pełni działające technicznie, ze wszystkimi potrzebnymi poradnikami :heart:
Jeśli chodzi o trzecie pytanie: nie obawiamy się tego. Rzeczywiście, na forum pojawi się kilka miejscowości, ale dzielnice mieszkalne znajdą się tylko w jednej z nich i nie będzie możliwości zamieszkania w pozostałych miejscowościach. W każdym z pozostałych miast będzie można natomiast pracować, ale będzie się to wiązało z koniecznością dojazdów oraz tym, że miejsca pracy będą ściśle powiązane z charakterystyką danego miejsca oraz limitowane. Wszystkie sąsiednie miasteczka będą w jakiś sposób powiązane z turystyką i znajdą się w nich tylko najciekawsze turystycznie lokalizacje (stąd limity). Kilka z takich atrakcji jest już ujętych na mapce w pierwszej zapowiedzi :heart: Będzie można zostać więc zarówno gościem, jak i pracownikiem Parku Narodowego Daintree lub obsługiwać linię kolejową z Kurandy do Cairns :lama: