Burlington

Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
 alexik #4683, Liv #4000, Nene#4306, Reiven #4502

#53306 09 wrz 2020, 19:21

“Nowy rok, nowy ja”. Mówi się, że są to najczęściej wypowiadane słowa w styczniu, ale Ty wiesz, że to nieprawda. Tutaj, w Burlington, to wrzesień decyduje o wszystkim. Czuć już pierwsze podmuchy wilgotnego powietrza, kiedy baseballiści chowają swój sprzęt do szaf, aby ostatecznie pożegnać sezon i udać się na zasłużony odpoczynek, podczas gdy miłośnicy sportów zimowych dopiero rozpoczynają rozgrzewkę. Coś się kończy, coś się zaczyna.

Ulice pokryte są czerwonymi i żółtymi liśćmi - to dlatego szeleścisz krokiem, a w odpowiedzi słyszysz pluskanie kałuż, gdy mijasz roześmiane dzieci w kolorowych płaszczach i kaloszach, które niedawno rozpoczęły naukę. Po lekcjach może rodzice zabiorą ich na farmę dyń? Widzisz też studentów - to jedni z niewielu którzy wciąż się spieszą, dopiero co wrócili do miasta, żeby rozpocząć nowy rok akademicki.

Już coraz mniej turystów, a więcej pasjonatów, w tym ostatnich tegorocznych śmiałków, którzy wyruszają w teren; koniec września i początek października, to ostatni moment na zdobycie szczytów. Z każdym kolejnym dniem pogoda robi się coraz bardziej nieprzewidywalna, a wyprawy w góry mniej bezpieczne. Właściciele pensjonatów żegnają rodziny z dziećmi, wycieczkowiczów i fanów baseballu, a przygotowują swoje pokoje dla pasjonatów hokeja, nart, łyżew i biathlonu.

Na miejscowym targu wszystko przypomina Ci, dlaczego tak tęskno Ci było za tym miejscem — to prawdziwa feeria kolorów, smaków i zapachów. Stoiska uginają się od świeżych, jesiennych owoców i warzyw z miejscowych upraw ekologicznych, a także przepysznych przetworów, swojskich serów i wędlin, przygotowywanych przez miejscowych wytwórców. Niemal nikt się nie spieszy — minęło już letnie szaleństwo i należy skupić się na pracy, przygotowywaniach do zimowego sezonu oraz zbiorów jabłek, dyni, ziemniaków. Przecież zaraz nie tylko Festiwal Zakończenia Lata, ale i długie, mroźne miesiące. Już niedługo w sklepowych witrynach pojawią się upiory, czarownice i duchy — niewątpliwy znak, że przyszła pora na Halloween. Kiedy ten rok zleciał? Niby wszystko się zmieniło, ale czujesz, że niektóre rzeczy od lat trwają w niezmieniony sposób.

Uśmiechnięta sprzedawczyni podaje Ci parujący kubek gorącej czekolady, bo jeszcze kilka miejsc przed Tobą — aromatyczna woń napoju miesza się z Twoim oddechem, tworząc wspólnie lekką mgiełkę. Ale nie wszystkim straszny jest chłód. Przechodzisz raptem kilkadziesiąt kroków i już witają Cię okrzyki znajomych twarzy, wciąż siedzących w piwnym ogródku. Wszyscy, nawet lokalni mieszkańcy, korzystają z karnetu “Kup raz i spróbuj wszystkich!” - i słusznie, bo rzemieślnicze piwa zasługują na należną im uwagę.

To przecież kolejna okazja, żeby spotkać się i porozmawiać. Zamieniacie kilka słów. Znasz ich, oni znają Ciebie. Zawsze wiecie, gdzie się spotkacie. Zapraszają Cię do stolika - jednak może innym razem, bo Ty wciąż zmierzasz dalej.

Teraz chcesz nacieszyć się jesienną aurą, zanim wrócisz do starych obowiązków. Nogi same prowadzą Cię na przedmieścia, gdzie wita Cię las. Podobno w stanie Vermont jest ich najwięcej, a każdy podobny do kolejnego. Ten jednak jest dla Ciebie wyjątkowy — tutaj straszyliście się opowieściami o duchach, tutaj pierwszy raz złapaliście się za dłonie, wreszcie łzy spłynęły po Twoich policzkach, gdy w samotności przyszło Ci pogodzić się ze stratą. Tutaj chowaliście się i znajdowaliście, tutaj teraz stoisz pośród kolorowego potoku liści, pośród zapachu grzybów i jesiennego deszczu.

Kochasz to miejsce.

W końcu to Twój dom - Burlington.

Cześć! A teraz parę słów od nas:
- forum to klasyczny second life osadzony w mieście Burlington w stanie Vermont;
- rozgrywki będą toczyć się w czasie rzeczywistym;
- w skład administracji wchodzą cztery osoby;
- planujemy eventy, mecze i zabawy uwzględniające ingerencje MG i NPC - każdy wybór będzie miał swoje konsekwencje;
- nie wprowadzamy ograniczeń co do ilości gier;
- zapraszamy na forumowego discorda https://discord.gg/c2a8xt9;
- otwarcie forum planowane jest na 17 września 2020!

Czekamy na pytania i sugestie!Awatar użytkownika
Moje fora
Kansas czy Arkansas?

 nata#9784
 9712089

#53316 10 wrz 2020, 9:26

Jakie osoby wchodzą w skład administracji?
W jakiej formie planujecie prowadzić ingerencję MG?
Czy forumowy discord będzie działał przez cały czas, czy tylko do otwarcia?
Bąbelek pisze: dla każdego chorym jest co innego. wiesz, dla mnie chora jest wielka różnica wieku, kiedy to laseczka spokojnie może być córką albo wnuczką swojego partnera. i w ogóle jak tak cię czytam, to się cieszę, ze cię nie znam bliżej.

Awatar użytkownika
 alexik #4683, Liv #4000, Nene#4306, Reiven #4502

#53319 10 wrz 2020, 11:41

Spieszymy z odpowiedzią! W skład administracji wchodzą cztery osoby - dwie z ekipy South Haven i dwie nowe w świecie PBF. Co do ingerencji MG, informacje na ten temat pojawią się przy kolejnej zapowiedzi - na ten moment możemy napisać, że na pewno będą to między innymi eventy i zabawy z wykorzystaniem kostek, ale jednocześnie chcemy dać graczom własne pole manewru i nie będziemy nikogo do niczego zmuszać.

A co do discorda - planujemy pozostawić go do momentu otwarcia c:

Awatar użytkownika
O mnie
Feels so good beeing bad
Moje fora
HV | DS | B

 sunflower#9779

#53320 10 wrz 2020, 11:44

Jakie wizerunki zajęła administracja? :3

Awatar użytkownika
Moje fora
Obecnie nigdzie nie gram

#53321 10 wrz 2020, 11:46

Zapowiedź jest prześliczna <3
Chętnie wpadnę, czekam niecierpliwie na otwarcie :D

Awatar użytkownika
 alexik #4683, Liv #4000, Nene#4306, Reiven #4502

#53322 10 wrz 2020, 11:47

Wizerunki zajęte przed administrację: Ben Barnes, Casey Deidrick, Adelaide Kane i Nora Arnezeder!

Leonie, dziękujemy bardzo i czekamy na Ciebie <3

Awatar użytkownika
 alexik #4683, Liv #4000, Nene#4306, Reiven #4502

#53324 11 wrz 2020, 12:18

Otwarcie zbliża się wielkimi krokami, dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki przewodnik, który pomoże Wam odnaleźć się w forumowych realiach.

BURLINGTON - GARŚĆ INFORMACJI

1. Gdzie znajduje się Burlington?

Burlington, to największe miasto stanu Vermont, zlokalizowane w jego północno-zachodniej części na obszarze hrabstwa Chittenden. Znajduje się bezpośrednio nad wschodnim brzegiem jeziora Champlain, które co roku przyciąga w te okolice stosunkowo dużą liczbę turystów.

2. Kiedy miasto zostało założone?

Historia miasta sięga drugiej połowy XVIII wieku. Pierwsze próby przyciągnięcia na ten obszar osadników i stworzenia społeczności, datować należy na rok 1775, działania te zostały jednak przerwane z powodu wybuchu wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Kolejna próba, przypadająca na rok 1783, zakończyła się sukcesem. Samo miasto zostało zorganizowane w roku 1785, natomiast prawa miejskie uzyskało w roku 1865.

3. Kto sprawuje władze w mieście?

Burlington jest miastem zarządzanym przez burmistrza, którego w działaniach wspiera rada miejska składająca się z 12 członków pochodzących z czterech dzielnic: North End, Downtown, Centennial, South End. Ważną personą jest tutaj ponadto zastępca burmistrza, odpowiedzialny za wykonywanie części jego standardowych obowiązków, pełniący rolę prawej ręki.

4. W jaki sposób można dostać się do Burlington?
  • Własnym samochodem - do Burlington doprowadzą Ciebie autostrada międzystanowa 89 oraz autostrada międzystanowa 189.
  • Koleją - najbliższa stacja Amtrak znajduje się w miejscowości Essex Junction, położonej około 15 minut od Burlington. Jeśli nie przeraża Ciebie konieczność kontynuowania podróży autobusem (na szczęście bilety są stosunkowo tanie, a wnętrza pojazdów zadbane!), to właśnie przy jego pomocy będziesz w stanie dostać się do celu swojej podróży, którą zakończysz w ścisłym centrum miasta (przy Church Street).
  • Autobusem - poza autobusami zapewniającymi stałe połączenia pomiędzy miejscowościami znajdującymi się na obszarze hrabstwa Chittenden, do Burlington dostaniesz się również przy pomocy tych, które regularnie pokonują dłuższe trasy - między innymi z Bostonu i Nowego Jorku.
  • Samolotem - w sąsiednim mieście South Burlington znajduje się lotnisko (Burlington International Airport), na które w wybrane dni tygodnia (lub sezonowo) możesz dostać się z miejscowości takich jak: Atlanta, Baltimore, Cleveland, Detroit, Nowy Jork, Filadelfia, Toronto i Waszyngton. Codziennie natomiast przylatują tu samoloty z Chicago oraz Orlando. Z lotniska do samego Burlington dostaniesz się natomiast przy pomocy autobusu lub wypożyczonego auta.
  • Promem - sezonowo, przede wszystkim w okresie letnim, do Burlington możesz się dostać przy pomocy promu zapewniającego połączenie z miejscowością Port Kent w stanie Nowy Jork.
5. Czy w mieście funkcjonuje komunikacja miejska?

Tak. Po mieście regularnie kursują autobusy, dzięki którym z łatwością można dostać się z jednej części miasta do drugiej. Tuż obok nich, funkcjonują również autobusy podmiejskie oraz killa firm taksówkarskich.

6. Gdzie w Burlington uzyskam pomoc medyczną?

Poza kilkoma prywatnymi gabinetami, zarówno specjalistycznymi, jak i prowadzonymi przez lekarzy medycyny rodzinnej, w mieście działa szpital oraz przyszpitalna przychodnia, które powiązane są z tutejszym uniwersytetem (University of Vermont). Z myślą o studentach, stanowiących dużą grupę mieszkańców Burlington, funkcjonuje tutaj ponadto niewielkie, studenckie centrum medyczne, gdzie podstawową pomoc może otrzymać każda osoba z ważną legitymacją.

7. Jak w mieście prezentuje się dostęp do szkolnictwa wyższego?

Burlington jest miastem uniwersyteckim. W jego granicach znajduje się University of Vermont - uczelnia być może stosunkowo niewielka, ale jednocześnie ciesząca się całkiem niezłą opinią oraz wysoko oceniana w rankingach (zaliczana do grona uniwersytetów określanych mianem public ivy - swego czasu mogących konkurować z ligą bluszczową). Szacuje się, że w jej murach naukę kontynuuje około 10000 studentów, dumnych z tego, że zostali przyjęci na jedną z najstarszych uczelni w całych Stanach Zjednoczonych.

8. Czy w Burlington znajdują się większe zakłady pracy?

Największymi pracodawcami w mieście są University of Vermont Medical Center (szpital, przychodnia) oraz University of Vermont. Znacznie w tyle względem nich znajdują się pozostali pracodawcy, spośród których wymienić z całą pewnością należy Lake Champlain Chocolates. Stosunkowo duża liczba osób, to pracownicy administracji lub osoby prowadzące własne, niekoniecznie duże biznesy - restauracje, kawiarnie i bary, do których w sezonie ściąga wielu turystów (zarobić można więc całkiem ładne pieniądze). Oczywiście sama branża turystyczna (wraz z towarzyszącą jej branżą rozrywkową) również ma się naprawdę dobrze, problemem nie jest znalezienie w Burlington chociażby instruktorów, przewodników, noclegu w dobrej cenie, wielu różnego rodzaju atrakcji. Miasto ma sporo do zaoferowania przyjezdnym.

Powyższe oczywiście nie oznacza, że w Burlington nie znajdzie się miejsce dla prawników, architektów, programistów albo firm budowlanych. Zwłaszcza, że w dalszym ciągu mówimy o największym mieście stanu Vermont, zdecydowanie większym nawet od jego stolicy.


Zapraszamy jutro po kolejną porcję informacji! <3


Awatar użytkownika
 alexik #4683, Liv #4000, Nene#4306, Reiven #4502

#53336 12 wrz 2020, 17:34

Witajcie! W dziale poszukiwań pojawiły się opisy rodzin fabularnych. Znajdziecie je pod tym linkiem KLIK! Zachęcamy do zapoznania się z nimi i jednocześnie informujemy, że miejsca w rodzinach można już rezerwować - wystarczy napisać do opiekuna danej rodziny <3


Awatar użytkownika
 alexik #4683, Liv #4000, Nene#4306, Reiven #4502

#53344 13 wrz 2020, 19:04

Otwarcie forum coraz bliżej, dlatego dziś mamy dla Was kolejną porcję informacji prosto z Burlington! Poniżej znajdują się opisy organizacji, stowarzyszeń i klubów, które zrzeszają mieszkańców i prężnie funkcjonują w mieście. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie!

Boys & Girls Club of Burlington

Działający w Burlington oddział Boys & Girls Clubs of America, którego celem jest wspieranie rozwoju młodzieży. Organizacja oferuje wiele różnych programów rozwojowych, zajęcia sportowe, obozy letnie, a także zapewnia stypendia dla najbardziej wyróżniających się członków, którzy ukończywszy szkołę średnią zamierzają kontynuować naukę na uniwersytecie. Młodzież pochodząca z Burlington oraz okolic, swój wolny czas może spędzać w budynku klubu znajdującego się przy Oak Street i korzystać z dostępnych tam materiałów oraz sprzętów. W siedzibie oddziału można się ponadto spotkać z pracownikami Boys & Girls Clubs of America, którzy chętnie pomogą w wyborze dalszej ścieżki nauki, znalezieniu pierwszej pracy, dostaniu się na staż, a także w wielu innych kwestiach, o czym na pewno warto pamiętać i z czego również warto korzystać.

Kogo chętnie powitamy w szeregach Boys & Girls Club of Burlington? Mile widziana będzie tutaj zarówno młodzież, jak i wszelkie postacie związane z organizacją pod kątem zawodowym - między innymi pedagodzy, psycholodzy, pracownicy administracyjni. Przedstawiciele niektórych zawodów (lekarze, prawnicy, strażacy, policjanci) mogą ponadto brać udział w spotkaniach z młodzieżą należącą do organizacji (np. w celu przybliżenia wykonywanego zawodu).


Vermont Lumberjacks

Burlington, to jedno z tych miast, w których sport odgrywa naprawdę dużą rolę, a na mecze - zarówno te baseballowe, jak i hokejowe - regularnie ściągają prawdziwe tłumy, bawiące się na tych wydarzeniach wyśmienicie. O ile w przypadku Lake Monsters (baseball), możemy mówić o drużynie w pełni profesjonalnej, to Vermont Lumberjacks (hokej) stworzona została przede wszystkim z myślą o juniorach (wiek od 16 do 20 lat) pretendujących do tego, żeby w przyszłości wskoczyć na kolejny poziom, zasilając składy mniej lub bardziej znanych drużyn hokejowych w USA bądź Kanadzie.

Chcesz związać się z Vermont Lumberjacks? Zachęcamy do objęcia roli trenera, pomocnika trenera, jednego z zawodników, albo stworzenia postaci odpowiadającej za zaplecze techniczne.


Vermont Lake Monsters

Drużyna baseballowa z miasta Burlington w stanie Vermont, której początki przypadają na rok 1994. W chwili obecnej bierze udział w rozgrywkach klasy A w ramach krótkiego sezonu - trwających od połowy czerwca do początku września. Nazwa drużyny, pod którą funkcjonuje ona od roku 2005, odnosi się do "legendarnego" potwora zamieszkującego jezioro Champlain - Champa - dodatkowo pełniącego również rolę maskotki. Vermont Lale Monsters nie posiada na swoim koncie zbyt wielu sukcesów, aczkolwiek nie można powiedzieć, żeby mieszkańcy Burlington nie zapewniali im odpowiedniego wsparcia. Podczas meczów odbywających się na Centennial Field, trybuny potrafią często dosłownie pękać w szwach.

Chcesz związać się z Vermont Lake Monsters? Zachęcamy do objęcia roli maskotki, trenera, pomocnika trenera, jednego z zawodników, albo stworzenia postaci odpowiadającej za zaplecze techniczne. Może to właśnie Ty dręczysz osoby znajdujące się na trybunach, zapraszając do wspólnej zabawy w ramach kiss cam?


Vermont Legal Aid

Organizacja non profit zapewniająca pomoc prawną osobom niepełnosprawnym, powyżej 60 roku życia lub znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, zamieszkujących na obszarze stanu Vermont. Jej początki przypadają na rok 1968. W chwili obecnej Vermont Legal Aid posiada 6 oddziałów zlokalizowanych w: Burlington, Montpelier (w stolicy Vermont znajdują się 2 oddziały), Rutland, Springfield oraz St. Johnsbury.

Związki z Vermont Legal Aid mogą wykazać: prawnicy, pracownicy biurowi, osoby które korzystały w przeszłości z pomocy VLA lub korzystają z niej obecnie, a także wszelkiej maści wolontariusze.


Vermont Outdoor Guide Association

Powstała w 1996 roku organizacja non profit, zrzeszająca profesjonalistów, firmy oraz organizacje, działające w zakresie turystyki i rekreacji. W chwili obecnej VOGA, to główne źródło informacji w zakresie turystyki i rekreacji na terenie stanu Vermont. Dzięki bogatej bazie, turyści mogą łatwo i szybko znaleźć nocleg, restauracje, bary, sklepy branżowe, interesujące ich atrakcje, nawiązać kontakt z przewodnikiem oraz wszelkiej maści instruktorami. W centrach informacji dostępne są ponadto aktualne wydawnictwa przygotowane przez VOGA, zawierające mapy, dane teleadresowe, opisy poszczególnych miejsc i atrakcji.

Związki z Vermont Outdoor Guide Association mogą wykazać: przewodnicy, instruktorzy, właściciele biur turystycznych, hoteli, restauracji, barów. Mile widziany będzie tutaj każdy, kto działa w branży turystycznej.


Champlain Valley Skating Club

Działający od 1966 roku klub łyżwiarski, skupiający się na łyżwiarstwie figurowym i będący częścią US Figure Skating Association. Jego siedzibą jest lodowisko (Gutterson Fieldhouse) zlokalizowane w części miasta znanej jako Centennial, a wśród członków można znaleźć osoby związane z łyżwiarstwem zawodowo, aczkolwiek nie jest to żadnym wymogiem (jeździć można również czysto rekreacyjnie). Swoje umiejętności łyżwiarze mogą rozwijać od najmłodszych lat, jako członkowie konkretnych grup wiekowych. Raz do roku, Champlain Valley Skating Club, organizuje zawody Champlain Valley Open. Dla łyżwiarzy pochodzących z Vermont, stanowią one jeden z pierwszych kroków, jakie należy wykonać, aby móc wziąć udział w kolejnych zawodach odbywających się corocznie w ramach US Figure Skating Championships.

Chcesz związać się z Champlain Valley Skating Club? Zachęcamy do zostania pasjonatem łyżwiarstwa, łyżwiarzem zawodowym lub osobą chcącą zawodowo związać się z tym sportem, ewentualnie jednym z działających w ramach klubu trenerów.


Cinema Club at Merrill's Roxy Cinema

O ile w porównaniu do pozostałych organizacji i stowarzyszeń działających w Burlington, tutejszy klub filmowy może wypadać dość blado, to jednego odmówić mu nie można: od ponad 10 lat, w jego szeregach znajdują się osoby, które rzeczywiście kochają dawne kino oraz posiadają na jego temat bardzo szeroką wiedzę. To właśnie im zawdzięczamy złote czwartki, podczas których w Merrill's Roxy Cinema wyświetlane są różne produkcje zaliczane do złotej, srebrnej oraz brązowej ery Hollywood. Każdy, kto po zakończonym seansie miałby ochotę spotkać się, napić i podzielić się swoimi przemyśleniami w związku z obejrzanym filmem, może wziąć udział w jednym ze specjalnych spotkań, które mają miejsce w Mad River Distillers.

Związki z Cinema Club może wykazać: każdy mieszkaniec Burlington, który jest gotowy poświęcić kilka godzin w tygodniu na to, aby wziąc udział w spotkaniu i obejrzeć aktualnie wyświetlany film. Główną korzyścią, jaka jest związana z przynależnością do klubu, są oferowane jego członkom zniżki na zakup biletów w Merrill's Roxy Cinema.


Burlington Country Club

Założony w 1924 roku country club, to miejsce przeznaczone przede wszystkim dla śmietanki towarzyskiej z Burlington i okolic. W tutejszej restauracji, ogrodzie, na polu golfowym i korcie tenisowym, spotkasz jedynie te osoby, które pochodzą z odpowiednich rodzin, posiadają wystarczającą liczbę zer na swoim koncie bankowym i wśród miejscowych cieszą się dobrą opinią. Tutaj nie ma miejsca dla osób przypadkowych - ktoś taki nie byłby w stanie wnieść niemałej, rocznej opłaty członkowskiej, ani też pozyskać karty, która przyznawana jest dopiero po przejściu przez proces rekrutacji.

Związki z Burlington Country Club mogą wykazać osoby pochodzące z rodzin o wysokim lub bardzo wysokim statusie materialnym, które z miastem związane są od co najmniej kilku pokoleń albo prowadzą w nim bardziej znaczące biznesy. Poza osobami należącymi do country klubu, mile widziani będą tutaj również pracownicy.


University of Vermont
Student & Alumni Club

Odpowiednie wykształcenie jest jednym z czynników mogących zapewnić człowiekowi dobry start w dorosłe życie. Doskonale wiedzą o tym wszyscy rodzice, starający się przez długie lata odłożyć wystarczająco dużą sumę, aby w przyszłości móc opłacić naukę swojej pociechy. Zwłaszcza, że już samo czesne, w przypadku niektórych uczelni potrafi wywołać prawdziwy zawrót głowy. Na całe szczęście, obok prestiżowych uczelni, takich jak Harvard, Princeton oraz Yale, istnieją również te publiczne. W dodatku stosunkowo często zdarza się, że poziom nauczania jest w ich przypadku naprawdę wysoki. University of Vermont może stanowić tutaj całkiem niezły przykład. Zaliczany do grona tzw. public ivy, swoim studentom do zaoferowania ma naprawdę dużo. Jeśli jednak ktoś nie jest pewny swojego wyboru, dosłownie w każdej chwili ma możliwość zasięgnięcia informacji może i nie bezpośrednio u źródła, ale bardzo blisko. Klub studentów oraz absolwentów UVM, jako organizacja zajmująca się między innymi promowaniem uczelni oraz udzielaniem wsparcia dla przyszłych, obecnych oraz byłych studentów, chętnie udzieli odpowiedzi na wiele pytań, a także pomoże przy różnego rodzaju formalnościach.

Swoje związki z klubem zrzeszającym studentów oraz absolwentów UVM wykazać mogą wszystkie postaci, które studiują lub ukończyły studia na tej uczelni. Mile widziani będą tutaj ponadto wszelkiej maści pracownicy. Począwszy od kadry, a skończywszy na pani zatrudnionej w bibliotece.


Awatar użytkownika
 alexik #4683, Liv #4000, Nene#4306, Reiven #4502

#53351 14 wrz 2020, 21:02

Tej jesieni... A dokładniej w tym tygodniu... Czeka Was coś zupełnie nowego...

Miasteczko, które nigdy nie śpi, bo zawsze ktoś jest online.
Tajemnica, której rozwiązanie zależy od tego, w jakim stopniu się w to wszystko zaangażujesz...
Tylko Ty możesz poprowadzić fabułę i stać się legendą!

Administracja Burlington, i z pewnością ktoś jeszcze, zapraszają Cię na najgorętszą premierę tej jesieni!

⭐ Droga do sławy! ⭐

Zupełnie nowy sposób wyróżnienia graczy, poprzez jego współpracę z Mistrzem Gry. Coś, czego jeszcze nie było! Te emocje! Te wybuchy! Te zadania!
Miesiące fabularne, eventy, personalne zadania, a jak damy radę, to i wiele wiele innych!

W rolach głównych:

Ty (i wszystkie Twoje chętne multi), niczym Drużyna Pierścienia *biegniesz w zwolnionym tempie*
MG, który zrobi wszystko, żeby Cię zabić... dobrą zabawą *za Tobą wybuchają wszystkie komputery, ale Ty się nie odwracasz*
Gościnnie: Inni gracze, którzy też nie mają co zrobić ze swoim życiem!

Niezapomniane fabuły, wieczory pełne wrażeń!

Droga do sławy!
17.09.2020, godz. 18:00
Tylko na ekranach Waszego sprzętu z internetem!

Opinie bezstronnych krytyków, którzy pragną pozostać anonimowi:

Kixela
⭐⭐⭐⭐⭐
Fanastycznie to wygląda! Będzie niesamowicie!

Nevier
⭐⭐⭐⭐⭐
Czegoś takiego jeszcze nie było!

Vil
⭐⭐⭐⭐⭐
Czy moje gwiazdki mogą być różowe?

Enen⭐⭐⭐
No nie wiem... Nadal coś mi nie pasuje...

Czytał: Tomasz Knapik*

*czytał głosem w waszych głowach, bo mamy w sumie dość ograniczony budżet.


Awatar użytkownika
Moje fora
Kansas czy Arkansas?

 nata#9784
 9712089

#53352 14 wrz 2020, 21:36

Zupełnie nowy sposób wyróżnienia graczy, poprzez jego współpracę z Mistrzem Gry. Coś, czego jeszcze nie było! Te emocje! Te wybuchy! Te zadania!
Miesiące fabularne, eventy, personalne zadania, a jak damy radę, to i wiele wiele innych!
Żadna z tych rzeczy nie jest zupełną nowością, nawet nowością, ale wszystkie są rzeczywiście bardzo fajne, szczególnie zadania i miesiące fabularne, sprawdzony temat jeśli ktoś się nimi rzeczywiście zaopiekuje, więc super!
Bąbelek pisze: dla każdego chorym jest co innego. wiesz, dla mnie chora jest wielka różnica wieku, kiedy to laseczka spokojnie może być córką albo wnuczką swojego partnera. i w ogóle jak tak cię czytam, to się cieszę, ze cię nie znam bliżej.

Awatar użytkownika
 alexik #4683, Liv #4000, Nene#4306, Reiven #4502

#53374 16 wrz 2020, 19:57

Kochani, już jutro otwarcie forum! Dlatego chcemy jeszcze raz poinformować Was o kilku rzeczach.

1. OTWARCIE FORUM
Przypominamy, że forum startuje 17.09.2020 o godzinie 18.00.

2. REZERWACJE WIZERUNKÓW
Rezerwacje wizerunków zostaną włączone 15 minut po otwarciu forum, czyli o 18.15.

3. ZAJĘTE WIZERUNKI
Za udział w tworzeniu forum i wzięcie udziału w konkursie postanowiłyśmy nagrodzić dwóch użytkowników jeszcze przed otwarciem, dając im możliwość rezerwacji wybranego wizerunku. Osoby te wybrały następujące wizerunki: Taylor Hill oraz Rafael Miller.
Jednocześnie przypominamy wizerunki zajęte przez administrację: Ben Barnes, Casey Deidrick, Adelaide Kane i Nora Arnezeder.

4. ADRES
Forum znajduje się pod następującym adresem: KLIK!

Zapraszamy wszystkich gorąco - mamy dla Was wiele niespodzianek!Awatar użytkownika
Moje fora
Kansas czy Arkansas?

 nata#9784
 9712089

#53382 17 wrz 2020, 12:01

3. ZAJĘTE WIZERUNKI
Za udział w tworzeniu forum i wzięcie udziału w konkursie postanowiłyśmy nagrodzić dwóch użytkowników jeszcze przed otwarciem, dając im możliwość rezerwacji wybranego wizerunku. Osoby te wybrały następujące wizerunki: Taylor Hill oraz Rafael Miller.
A co to za konkurs? Bo coś chyba przegapilam :lol:
Bąbelek pisze: dla każdego chorym jest co innego. wiesz, dla mnie chora jest wielka różnica wieku, kiedy to laseczka spokojnie może być córką albo wnuczką swojego partnera. i w ogóle jak tak cię czytam, to się cieszę, ze cię nie znam bliżej.

ODPOWIEDZ ]