Klątwa Oguni

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
dobra - już nie cisnę, bo się robi patetycznie
Moje fora
adminuje Oguni z Wilczkiem
szpieguje mnie taki jeden, więc pewnie wie, kiedy się pojawiam i znikam

r deluxe#0116

#53285 06 wrz 2020, 18:35

Oguni to niewielkie miasteczko położone w prefekturze Yamagata. Liczy sobie ok. 7 tysięcy mieszkańców. Jest otoczone górami z dala od dużych miast. Jest blisko związane z naturą. Całkowita powierzchnia wynosi 737 km2, a gęstość zaludnienia to 10 osób na km2.

Edukacja – przedszkole, szkoła podstawa, szkoła średnia niższego i wyższego stopnia.
Medycyna – Szpital Państwowy, prywatna klinika.

Mamy rok 2020. Miasteczko owiane złą sławą i wieloma tajemnicami. Miasteczko, z którego nie da się wydostać, a każdy turysta zostaje tu na zawsze. Dzieje się tak z powodu magicznej siły, która zaatakowała miasto około 1990 roku. Czas wtedy stanął dla mieszkańców w miejscu. Straciło ono kontakt ze światem zewnętrznym. Każda ze świątyń stojących w mieście i okolicach stała się siedzibą duchów i magnesem na yokai. Ludzie musieli się nauczyć żyć w świecie, w którym przeplata się świat żywych i świat demonów. Technologia również zatrzymała się w latach 90tych.
Do miasteczka nie dociera internet, a fale radiowe to stare audycje, które krążą w eterze. Często się powtarzają. Miejscowa radiostacja działa jednak jak należy. To samo tyczy się telewizji.

Z racji tego, że w Oguni nie ma szkół wyższych po zdobyciu wykształcenia średniego uczniowie mogą starać się o nauki bezpośrednio od osób wykształconych jak lekarzy, księgowych czy prawników. Niewiele osób jednak decyduje się na dalszą naukę woląc zajmować się prostymi zajęciami jak rolnictwo czy praca w sklepach i restauracjach.

https://klatwa-oguni.forumpolish.com/

Poza tym zachęcamy do dołączenia do naszego discorda!
https://discord.com/K3p5Njb

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

r deluxe#0116

#53368 16 wrz 2020, 12:34

Forum ma już półtora tygodnia, a za nami już wiele przygód naszych dzielnych bohaterów!

Na ulicach o wieczornej porze młody stróż wraz ze swoim przyjacielem napotkali Teke teke oraz Karasakasa kozo - demony, przypominające parasolki. Lekko ranni po walce z przeciwnikami natknęli się na policjantów, którzy przyciągnięci na miejsce zdarzenia zgłoszeniem o zagłuszeniu ciszy nocnej postanowili im pomóc. Jednakże dzieciarnia wcale nie była skora do współpracy i w raportach policyjnych można zobaczyć dopiski komendanta i porucznika: "Napaść z nożem do otwierania listów na komendanta, obraza porucznika na służbie, zachowywanie się jak rozpieszczone bydło". Oguńska policja na Cykadziej wcale nie ma takiego łatwego życia jak mogłoby się wydawać, bo poza zgłoszeniami o yokai, które znikają nagle z miejsca zdarzenia muszą męczyć się z bachorami.

W Gorących Źródłach masa wydarzeń! Rodzina prowadząca hotel Nisshoku ma trójkę synów, a Ci za bardzo za sobą nie przepadają. Podczas wspólnego spędzania czasu w gorących wodach doszło do ataku Shinigami na jednego z braci, który zmusił chłopca, by ten zranił pozostałych. Jeden miał rozciętą klatkę piersiową, a drugi dłoń. A to wszystko dlatego, że ktoś nie umiał pohamować swojego gburowatego zachowania nawet wobec rodziny.

Do miasta przybyło kilku nowych turystów. Młodzi, jeszcze nie gotowi do pracowania na siebie samych zostali oprowadzeni po szkole przez jednego z uczniów. Kto by pomyślał, że mieszaniec człowieka z Inugami mógłby tak bezproblemowo dokonać prezentacji szkoły. W hotelu zaś zawitał weterynarz, jednakże jego pojawienie się było bardzo tajemnicze. Wygląda na to, że uciekł z psychiatryka.

Na forum zawitały różnego rodzaju odznaki, które można dostać za rozgrywanie odpowiednio fabuł oraz za przeprowadzania szczególnych akcji. Zdjęcie klątwy, czy też jej nałożenie? Otrzymasz za to wyróżnienie! Poświęcenie kogoś dla Yokai? I tu masz naklejkę!
Poza tym, dla miłośników rang, system banalny, bo za każdy milestone napisanych postów otrzymujesz nową rangę! Chcesz być "specjalistą od ucieczek" lub "cykadzim grajkiem"? U nas jest to jak najbardziej możliwe!

W mieście otworzono nowy klub o nazwie "Gorące Cykady". Zapraszamy każdego zbłąkanego do napicia się z nami lokalnego piwa z grubą cykadą na etykiecie!
Jeśli jednak wolisz po prostu wprowadzić lekki niepokój wśród graczy lub obdarować ich przepiękną muzyką dla naszych użytkowników jest udostępnione konto "Cykady", z którego można wchodzić do każdego tematu fabularnego i napisać magiczne słowa: "Cykady zaczęły cykadzić".

To była R Deluxe z dozą informacji o "Klątwie Oguni"

Peace out!

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

r deluxe#0116

#53411 20 wrz 2020, 16:12

Kochani! Nasze forum ma już dwa tygodnie, a użytkownicy zdążyli się zaaklimatyzować w naszym małym, mrocznym miasteczku. Z tego względu też postanawiamy poinformować was, że dnia 26 września rozpocznie się nasz pierwszy, wyjątkowy, nietuzinkowy event!

Nie chcemy wam zdradzać jeszcze wszelkich szczegółów, żeby was bardziej zaciekawić tym wydarzeniem, ale możemy powiedzieć na pewno kilka słów, które mogą połechtać wasze wspaniałe umysły.

Przede wszystkim podczas tego eventu spotkacie się z wyzwaniem, które może przerosnąć niejednego gracza. Wpasowanie się w sytuację, która będzie wam narzucona może niejednego zaskoczyć.
Zabijanie yokai? Nadal w pakiecie, a nawet więcej. Żeby jednak nie zdradzać najważniejszych szczegółów pozostawiamy was tylko z takim drobnym smaczkiem.
Spotkania towarzyskie? Na pewno nie będą wyglądać one tak jak wcześniej, a relacje mogą między niektórymi się nawet diametralnie pozmieniać.

Jesteście ciekawi, co mamy dla was przygotowane? Możliwe, że małe cykady wam szepną coś na ucho, o nadchodzącym wydarzeniu, lecz nie jesteśmy pewni, czy znacie cykadzi.

Klątwa Oguni, pierwszy miesiąc, a podczas eventu może wszystko się okazać.

Podczas eventu zostaną wybrane postacie miesiąca. Wszelkich informacji na temat głosowania na postacie i nie tylko otrzymacie na dniach.

Peace out!

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

r deluxe#0116

#53471 26 wrz 2020, 18:03

Forum ma już trzy tygodnie za sobą!
Cieszymy się, że jesteście z nami, że chcecie tworzyć z nami historię tego małego owianą klątwą miasteczka. Pamiętajcie, że zawsze z wielką chęcią przyjmiemy każdego, ale nie o tym teraz mowa...

Pierwszy przeprowadzony rytuał można by było uznać za udany, gdyby nie fakt, że jeden z duchów nie był zadowolony do końca z tego kim była ofiara. Zwykle oddawani im mieszańce, a tym razem jeden z synów rodziny, która prowadziła tutejszy hotel...

Rozgniewany demon zaraz po odprawionym rytuale i po spaleniu młodego ciała zawisł nad miasteczkiem, niewidoczny dla wszystkich. Machnął rękami, jakby w tańcu, który miałby zwiastować nadejście czegoś okrutnego. Jego szaty powiewały na wietrze przy każdym ruchu.
Czerwono-niebieski kolor opadł z nieba w formie mgły na ziemię, cykady poruszone tym zjawiskiem zerwały się do lotu. Rozpoczęły swój koncert, który słychać było w całym mieście.
Co tak naprawdę się wydarzyło?...

Jeśli wierzyć legendom, niezadowolony z rytuału yokai mógł zmienić płeć osób, które znajdowały się w Oguni. Wraz z mgłą i cykadami każdy z was zmienił momentalnie swoją płeć, co dało się od razu zauważyć. Takie rzeczy nie umykają nikomu.

Oto pierwszy event Klątwy Oguni: Zamiana płci cykad !

Peace out!

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

r deluxe#0116

#53546 04 paź 2020, 20:11

Dziękujemy ślicznie za wspólny miesiąc rozgrywki!
W tym czasie wydarzyło się naprawdę wiele, gracze mogli zabłysnąć swoimi pomysłami oraz wybrać się na pierwsze łowy yokai. Nie zapominajmy o pierwszym fabularnym rytuale, który zaowocował pierwszą klątwą i był zapalnikiem trwającego eventu!

W planach mamy wiele; październik nie będzie nudnym miesiącem, a przed nami kolejne wyzwania oraz yokai do pokonania!

Jednakże! By pokazać, że nie przychodzimy do graczy z pustymi rękoma; by pokazać, że nagradzamy - nie tylko w formie rang i odznak! - prezentujemy wam listę postaci miesiąca, które dzięki waszym głosom otrzymują w tym miesiącu dostęp do konta Mistrza Gry na tydzień!

1. @Meisa
  2. @Tsuki
  3. @Kotarou
  4. @Jirō

Dostępy będą przekazane w formie wiadomości PW, a jeszcze dziś... otrzymacie specjalne odznaki, które znikną po miesiącu!

Liczymy na to, że zostaniecie z nami na dłużej, by wyzwolić Oguni spod każdej klątwy, która na tym miasteczku ciąży oraz by stworzyć niezapomniane historie! Razem tworzymy Oguni! Dziękujemy ślicznie!

Peace out!

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

r deluxe#0116

#53597 08 paź 2020, 13:31

Dziś przychodzimy z kilkoma informacjami!

Grono adminów zmniejszyło swoją liczebność. Dziękujemy pomysłodawcy kanonu i założeń forum za współpracę @Tomoshi, @Hazuki, @Joji, @Kumo, @Shiro !

Bez tej osóbki, nie mielibyśmy naszego Oguni!

Wraz z tą informacją przypominam, że wszelkie problemy i pomysły, które mogą was nawiedzać proszę zgłaszać do:

@Momo, @Hideo, @Zeke,@Saito !

Czy to wszystko? Otóż nie! Na dniach prawdopodobnie zdjęta zostanie pierwsza klątwa! Śledźcie tematy policji oraz rodów.

Wkrótce Halloween... Czy przychodzimy do was z pustymi rękoma? Zdecydowane nie!
Zaraz po zdjęciu klątwy w gazecie znajdziecie kilka informacji, które naprowadzą was na kolejny punkt naszych zabaw. A może to drukarskie chochliki wprowadziły do druku...? Sprawdzicie to sami!

Miesiąc Październik - czas klątw i tajemniczości!

Peace out!

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

r deluxe#0116

#53627 12 paź 2020, 14:45

W czasie, gdy nasi gracze smacznie spali, my pracowaliśmy niczym pszczółki w ulu. Przedstawiamy wam kilka zmian, których mogliście nie dostrzec, ale również i te widoczne gołym okiem!

System rang upiększony. Poza milestonami, które zostaną poszerzone na dniach otrzymujecie również ubarwienie. Jesteś turystą, bądź stróżem? Teraz Twoja ranga będzie miała ten sam kolor, co grupa, do której należysz!

Grupa martwych zniknęła, a z nią przyszły przekreślenia. Jeśli Twoja postać jest nieaktywna przez jakiś czas, a Ty sam nie dajesz oznak życia, Twoja postać otrzyma przekreślenie. Czy odzyskasz postać? To zależy, czy nie została ona wybrana na kolejną ofiarę rytualną!

Dziękujemy ślicznie postaciom miesiąca za pomoc! Hasło do konta Mistrza Gry zostało zmienione, co równa się z tym, że wasz dostęp do ów konta oraz okres waszej zabawy jako MG został zakończony. Zachęcamy jednak do aktywnej zabawy, bo w przyszłym miesiącu odbędą się kolejne wybory.

Na forum zawitała nowa szata graficzna. Dziękujemy ślicznie za pomoc przy jej tworzeniu, jak i udoskonaleniu.

Poza zasięgiem waszego wzroku doszło jeszcze do kilku zmian. Postacie bez założonej karty postaci, które nie były aktywne w ciągu ostatnich dwóch tygodni zostały usunięte. Jeśli jednak osoby, które utraciły konta będą chciały wrócić do naszego miasteczka, zachęcamy cieplutko, albowiem zawsze znajdzie się tu dla nich miejsce.

Ważny update - Atarashii Sync. Zamiast Titana, otrzymujecie połączenie między discordem, a chatem na forum. Nikt już nie zostanie wykluczony.

No i... Najważniejsza informacja...

Moi drodzy, w ciągu ostatnich kilku dni zostałam sama jako administrator Oguni. Z waszą pomocą dałam radę wprowadzić kilka zmian, jak i również dostosować fabułę, by zgadzała się ona z kanonem i by nikt nie czuł się niepotrzebny w swojej roli.
Zawdzięczam naprawdę wiele cudownym łapkom pewnej osoby, która od dłuższego czasu siedziała wraz ze mną dokonując zmian nie tylko technicznych, ale i właśnie fabularnych.
Żeby w jakimś stopniu odwdzięczyć się tej osobie, choć pewnie kurczak w cieście w sosie miodowo-sezamowym by go uraczył, a ja i tak bym czuła, że to jednak za mało, postanowiłam...

Na pole administracyjne Oguni wkracza @"Jirō" ze swoimi magicznymi łapkami, które pomagają, leczą i na pewno wprowadzą wiele dobrego. Trzymajcie za niego kciuki!

Poza tym...
Fabuła eventowa do zdjęcia klątwy wciąż jest prowadzona. Nasi gracze dokonują ważnych decyzji i będą musieli stawić czoła odpowiedzialności oraz demonowi, który niezadowolony z rytuału rzucił klątwę na miasteczko. Czekacie na zdjęcie klątwy? Śledzicie tematy policji i rodów, a na pewno nic was nie ominie!

Noc pełna rewolucji!

Peace out!

Noc pełna zmian i rewolucji w owianym złą sławą przez klątwę miasteczku Oguni

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

r deluxe#0116

#53653 14 paź 2020, 15:13

Przez kilka tygodni na ulicach Oguni panował niepokój. Rzucona przez demona klątwa przysporzyła niejednemu mieszkańcowi dodatkowych problemów.

Mogłoby się wydawać, że wśród rodów jest nić porozumienia. Jednakże po ostatnich spotkaniach przedstawicieli najważniejszych z nich można dostrzec, że niestety, ale nawet ci nie dogadują się w stu procentach. Niepewne, oburzone zaistniałą sytuacją rody nie zwróciły uwagi na to, że wśród nich znajdują się osoby, które mogłyby zdjąć ów klątwę bez najmniejszego problemu. Tylko czemu zależało im na tym, by inni nie wiedzieli, że są w posiadaniu takich artefaktów?...

Rodzina Banmasa, która niedawno utraciła swojego przyszłego następcę, po cichu planowała zdjęcie paskudztwa, które wisiało nad głowami każdego, kto znajdował się w Oguni. Jako jedyni posiadali amulety, które w połączeniu z odpowiednio przeprowadzonym rytuałem mogły zgładzić rozgniewanego yokai. W obawie przed niechcianym atakiem yokai ród rozdał o-mamori wszystkim mieszkańcom miasteczka, a dookoła świątyni rozsypano fasolę, która miała odstraszyć niechcianych gości.
Kiedy policja przeprowadzała swoje zebranie, Banmasa powrócili do miejsca  odbytego kilka tygodni wcześniej rytuału ofiarowania. Wykorzystując amulety oraz zaklęcie "Oni-wa soto, fuku-wa uchi!" ród prawie natychmiast otrzymał oczekiwaną reakcję. Demon zamienił się w popiół i zniknął na stole rytualnym. Moc klątwy, która ciążyła na każdym z mieszkańców przeniosła się do rozdanych im amuletów, sprawiając, że tym samym prezenty od Banmasa straciły swoją moc. Tym razem bez cykad, ale z cichym pomrukiem duchów, które błąkały się po ulicach Oguni klątwa została zniesiona.

Klątwa oficjalnie przestaje działać 14 października o godzinie 16.00, więc każdy następny wątek jest już bez udziału klątwy.

Rozdane przez ród amulety należy spalić fabularnie.

Peace out!

Koniec pierwszego eventu!

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

r deluxe#0116

#53859 27 paź 2020, 17:32

TRICK OR TREAT: HALLOWEEN W OGUNI
Do naszego małego miasteczka zbliża się wielkimi krokami przez wielu wyczekiwany dzień. Ulice ozdobione w dynie ze szkaradnymi uśmiechami czekają, więc teraz przychodzi wasza kolej. Wygrzebcie swój najstraszniejszy kostium, uszyjcie nowy, lub zakupcie! Zostajecie zaproszeni na Halloweenową maskaradę!

Nasz event będzie rozgrywać się w trzech miejscach zapewniając każdemu po jednej szczególnej rozrywce, która jest tradycją tego specjalnego święta. Poza tymi przyjemnościami mamy też dla was zaplanowaną niespodziankę, która ukarze się w sam dzień Halloween. Do tego czasu macie możliwość bawienia się w tematach do woli!
SCARY FARM: KLUB GORĄCE CYKADY
Przyozdobiony i zaaranżowany klub na sceny z filmu "Dracula" zaprasza każdego wampira "łaknącego" odrobiny "krwi". Bawcie się hucznie przy muzyce mrożącej krew w żyłach, nie strońcie od alkoholu ani od straszenia siebie nawzajem. Czeka was tam konkurs na najlepszego mistrza Drakulę! Zasady są proste: przy wejściu do klubu każdy wampir otrzymuje innego koloru kwiat róży, należy "zdobyć" jak najwięcej ofiar poprzez rozdanie im płatków kwiatu. Ten, który rozdał najwięcej, wygrywa, otrzymując specjalne berło godne mistrza Drakuli.
APPLE BOBBING: RAMEN SHOP
Za zgodą właściciela Ramen Shop'u każdy chętny do zabawy w łowienie jabłek może przyjść i spróbować swoich sił w tej miłej zabawie. Do wygrania pluszowe nietoperze, wilki oraz duszki! Czy trzeba coś zapłacić by wziąć udział w tej zabawie? Otóż nie! Nagrodą pocieszenia, dla każdego śmiałka jest jabłko, które będzie próbował złapać.
CANDLES AND NUTS: WZGÓRZE
Dla tych, którzy chcą spędzić ten dzień oglądając wspaniałe światła miasta z oddali oraz wybrać się na romantyczny spacer zapraszamy na wzgórza Oguni. Wzniecone ognisko zapewnia drobną zabawę, w której należy wrzucić orzech do ognia. Jeżeli orzech pęknie z trzaskiem, oznacza to odwzajemnioną miłość. Zaraz obok znajdziecie krąg rozstawionych świeczek. Ta zabawa jest równie prosta, co poprzednia. Należy przeskoczyć nad świeczkami do środka okręgu. Świeczki, które nie zgasną, to szczęśliwe miesiące w przyszłym roku.

ZASADY EVENTU
W evencie może wziąć udział każda osoba z minimum jedną zaakceptowaną kartą postaci. Nie są wymagane żadne wcześniejsze zapisy, do zabawy można dołączyć w dowolnym momencie do 31 października włącznie.

Do dyspozycji macie sesję eventową, która nie wlicza się do dostępnych sesji fabularnych.

Można być w jednym miejscu na raz; jeśli posiadacie multi i chcecie nim zagrać na evencie, nie może ono pojawić się w granym już przez was temacie.

Peace out!

Trick or Treat: Halloween w Oguni

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

r deluxe#0116

#54076 08 lis 2020, 16:50

Mieszkańcy Oguni hucznie w tym roku świętowali Halloween. Lokacje eventowe są nadal otwarte, dopóki ostatni gracz stamtąd nie wyjdzie. Korzystajcie z dostępnych zabaw przez kolejne dni, bo przed wami...

Nadchodzą ciężkie dni dla rodów. Odkryte informacje mogą zaważyć nad losem wielu osób, zwłaszcza tych, którzy od wielu lat sprawowali władzę w miasteczku. Ogłoszono zebranie, podczas którego zostaną podjęte bardzo poważne decyzje. Wielu z was pewnie zastanawia się kiedy do tego dojdzie i co będzie tematem przewodnim. Otóż zapraszamy do jego śledzenia; zostanie zwołane w połowie miesiąca.

Przed nami również rytuał, do którego zostali wybrani następujący gracze:

W roli kapłana : @Goro
W roli ofiary : @Tomoshi

Postacie wybrane na podstawie aktywności, grupy oraz ostatnich wydarzeń. Data rytuału zostanie ustalona na PW.

Również dziękujemy ślicznie za zaangażowanie podczas eventów oraz sesji z Mistrzem Gry. Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji, jak i tego, że jesteście zainteresowani zdobywaniem nowych odznak. Poza tym przypominamy, że możecie poprosić MG o sesje specjalnie dla was.
Informujemy również, że do grona Mistrzów Gry na stałe zapraszamy @Saiyuri!

Trzymamy za was kciuki w tym miesiącu!

Peace out!

Koniec Halloween, początek zmian w rodach Oguni i kolejny rytuał!

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

r deluxe#0116

#54247 20 lis 2020, 21:34

Zaraz po Halloween nadszedł czas wyciszenia i odpoczynku. Zmęczeni i czekający na odrobinę spokoju mieszkańcy miasteczka Oguni pochłonięci swoją codziennością pewnie jak zwykle nie dostrzegli pewnych zmian.

W rodzinie Yama zaraz po nocy Halloweenowej odnaleziono ciało głowy rodu, która została zabita przez opętaną lalkę. Dowodów zbrodni było więcej niż można by się spodziewać, zwłaszcza że gliniana postać kilka godzin wcześniej została zgładzona przez mieszkańców i turystów, gdy próbowała wykonać przydzielone jej zadanie. Śmierć kobiety, która na pewno wstrząsnęła jej bliskimi pozostawiła swój tytuł osobie, która była następna w kolejce. Mimo iż oficjalnie jeszcze go nie przyjęła, tak na pewno będzie próbować zmienić niejedno i pomścić zmarłą siostrę.
Nową głową rodu Yama zostaje: @Saiyuri.

Kolejne dni miesiąca przyniosły ze sobą rytuał, który odprawiony przez ród Koyasuryo został pozytywnie odebrany ze strony yokai. Naznaczony mężczyzna mógł skorzystać z pozwolenia, jakim było przejście przez granice miasteczka w celu zaopatrzenia siebie jak i mieszkańców Oguni. Gratulujemy przebiegu rytuału i czekamy na kolejnych chętnych, jak i kolejne krwawe przedstawienia.

Jak pewnie zauważyliście administracja w ciągu ostatnich kilku dni prężnie działała, żeby polepszyć wygląd forum. Lokacje zostały zaktualizowane o nowe obrazki, kilka nawet nowych przybyło, a te niepotrzebne i zbędne zostały usunięte. Wszystkie wpisy w Organizacji forum, Vademecum jak i Gazetce forumowej zostały urozmaicone o nowy wygląd. Poza tymi nowościami mamy dla was jeszcze kilka smaczków:

- Nowy wygląd postów. W polach profilowych zachęcamy do wrzucenia swojego własnego obrazka jak i cytatu, który będzie widoczny podczas pisania postów.
- Każda ranga otrzymała swój własny obrazek, który jest widoczny w waszych postach. W przypadku rang, które się zdobywa, należy wbić odpowiednią ilość napisanych postów, aby obrazek się zmienił!
- Przycisk z profilem. Wcześniej mało intuicyjny, teraz podpisany! Księżyc z napisem "Profil" pokaże wam wasze profile na avatarach, w których znajdziecie: aktualny ubiór, ekwipunek, stan zdrowia oraz linki kontaktowe. Prosilibyśmy o niepozostawianie tych pól pustych!
- Spis użytkowników. Zmieniony wygląd spisu, który prezentuje wasze avatary oraz ujawnia wasze krótkie informacje.

Wszystko to zostało wprowadzone i każda z tych zmian działa na przeglądarkach takich jak: Firefox, Opera, Chrome, Microsoft Edge.

Dziękujemy wam za to, że jesteście! Forum nabiera kolorów, jak i klimatu, mając tak wspaniałych i kreatywnych graczy!

Liczymy na kolejne wspólne miesiące rozgrywek!

Peace out!

Przeprowadziliśmy drugi fabularny rytuał, a teraz kolej na rozwikłanie zagadki śmierci głowy rodu!

Obrazek

ODPOWIEDZ ]