Wonderful World

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Pracuję nad: Wonderful-World
 Sn0w#2014

#51653 06 mar 2020, 2:11

Obrazek
START FORUM: 06.03.2020 15:00


1. FABUŁA
„Wonderful World” to forum osadzone w klimacie isekai, wzorowane na serii Sword Art Online. Gracze zostają uwięzieni w grze, z której można uwolnić się tylko w jeden sposób. Ich rodziny, przyjaciele, a nawet władze są bezsilne. Odłączenie od NerveGear (urządzenie za pomocą, którego użytkownicy połączyli się z „Wonderful World”) skutkuje natychmiastową śmiercią. Nie ma ratunku, nie ma też drogi na skróty. Czy tego chcą, czy nie, muszą dostać się na pięćdziesiąte piętro Aincardu. Droga do wolności będzie pełna niebezpieczeństwa, tragedii i walki. Bardziej niż pewne, że wielu straci swoje życie w bitwie o powrót do normalnego świata.
2. MECHANIKA
Pokaż
3. KLASY
Stanowią filar dla każdego, kto pragnie rozwijać się w boju.
Pokaż
4. UMIEJĘTNOŚCI PASYWNE
Pokaż
5. ROZWÓJ BOHATERA
Pokaż
To tyle z ważniejszych informacji. Gorąco zachęcamy do gry lub chociażby sprawdzenia forum zwłaszcza, że to pierwsze tego typu. ♥

Awatar użytkownika
Moje fora
Administator Ogólny: Wonderful World
 Kordian#5258

#52640 28 cze 2020, 20:20

Witam wszystkich zainteresowanych oraz potencjalnie zainteresowanych!
Forum niedawno przeszło spory rework mechaniczny, który miał za zadanie dostosować forum do wymagań graczy! Od teraz rozgrywka wciąż jest przyjemna, ale daje również uczucie znalezienia się wewnątrz świat VRMMORPG, który mogliśmy poczuć w SAO. Do tego administracja dalej pracuje i będzie pracować nad usprawnieniami systemu. Staramy się słuchać graczy, a także im pomagać. Zapraszam wszystkich do sprawdzenia naszego systemu w nowym wydaniu!

ODPOWIEDZ ]