#51 Szukam gry, Agencie!

Miejsce na tematy w których od ponad roku nikt się nie udzielał.
ODPOWIEDZ ]

#25268 13 lut 2017, 18:51

Heloł <33 <33

Pracując nad nową edycją programu Agent: Gwiazdy, przypomniałam sobie o pozostawionych w oddali forach. Jeszcze przed Waszymi narodzinami świetnie się na nich sprawowałam! Ogólnie to tematy "Kto zagra", "Nie mam z kim pisać", "Popisałbym..." są całkowicie bezużyteczne. Codziennie powstają w nich miliony postów, a i tak nikomu nie przyjdzie do głowy, by do kogoś prywatną wiadomością napisać. W rezultacie zamieszczone przez użytkowników posty po prostu giną w tłumie, wielu ludzi pozostaje bez gry przez własną głupotę... co o tym myślicie?

Poza tym chciałabym zapytać Was co myślicie o nowej edycji programu Agent: Gwiazdy? Lepsza była ta z prostymi ludźmi, a może z gwiazdami Hollywoodu? Sami wiecie; Jula, Tomasz Niecik... Światowe gwiazdy!

<33 <33

<33 <33 <33 <33 <33 <33 <33 <33 <33 <33
Ostatnio zmieniony 13 lut 2017, 19:12 przez KingaRusin, łącznie zmieniany 1 raz.

#25270 13 lut 2017, 18:58

Wincyj serduszkuff.

#25271 13 lut 2017, 19:04

Po prostu kocham moich widzów!

co o tym wszystkim myślsiz?

Awatar użytkownika
O mnie
tell Cersei, I want her to know it was me
Moje RPGi
catch me if you can
Podziękował(a): 13 razy | Pomógł(a) : 30 razy

#25272 13 lut 2017, 19:05

Cześć, Kinia! Miło widzieć taką gwiazdę wielkiego formatu u nas ^^ jak idą prace nad programem?

A co do Twojego pytania, to mam wrażenie, że ludzie trochę zapomnieli o co chodzi w tym temacie i jak go używać; nieważne, czy jest w nim 10 postów, czy tylko jeden jedyny, i tak zawsze ktoś następny dowali swój, zamiast napisać do tych, którzy zrobili to przed nim. Nie mówię o osobach, które mają konkretną fabułę i czekają na kogoś, kto chce zagrać to i to dokładnie, a raczej o takich, którzy po prostu chcą zacząć pierwszą rozgrywkę. Zauważyłam, że już o wiele częściej nieznajome osoby umawiają się na grę w relacjach, kończąc ustalać to, co łączy ich postacie. Ale się porobiło ;P

Ps te serduszka trochę bolą w oczy <smutek>
Obrazek

#25273 13 lut 2017, 19:16

Ograniczyłam się do dwóch na górze,
dwóch na pozdrowienia + dziesięć bonusowych/na pożegnanie! <33

Prace nad programem... jakby to powiedzieć? Zakończone! Obecnie nasze gwiazdy wypoczywają w hotelach, grzeją się na słońcu, i czekają na powrót do domu. Mogę tylko powiedzieć, że na pewno nie wygra Mateusz Maga, ponieważ odpadł już w pierwszym odcinku.
W tym sezonie zadbaliśmy o ty by nic nie wyszło na światło dzienne. Nie nakręciliśmy tylko finałowego odcinka, w którym gwiazdy spojrzą agentowi prosto w oczy! Jak myślicie, kto nim może być?

Co do tematu; sama rozumiesz, ludzie próbują zwrócić na siebie uwagę. Usiłują dać znać o swojej obecności, nie patrzą na posty innych. A może po prostu tych osób nie lubią? Kiedyś spotkałam się z określeniem, że w "Kto zagra?" piszą osoby niepewne siebie, mało znane, i nowe w fora.

Awatar użytkownika
O mnie
tell Cersei, I want her to know it was me
Moje RPGi
catch me if you can
Podziękował(a): 13 razy | Pomógł(a) : 30 razy

#25274 13 lut 2017, 19:20

Kiedyś spotkałam się z określeniem, że w "Kto zagra?" piszą osoby niepewne siebie, mało znane, i nowe w fora.
Nie mogę się z tym zgodzić. Ja zdecydowanie nie należę do osób niepewnych i nowych w fora (czy do znanych to nie wiem, no ale mniejsza), a sama czasem piszę w tym temacie - głównie gdy wbijam na całkiem nowe forum, gdzie nie mam jeszcze żadnych znajomych ani bliższych relacji i chcę ruszyć powoli z fabułami. Co nie znaczy, że ten temat mi to gwarantuje, bo często muszę czekać na odpowiedź dzień, dwa, lub trzy, podczas gdy stale dodawane są nowe posty w tym temacie. A przecież mój nadal tam jest, ma dopisane na zielono aktualne, a ja nie gryzę :lol:
Obrazek

#25275 13 lut 2017, 19:25

Co kieruje ludźmi, którzy ignorują zamieszczane posty? Myślisz, że czytają (przykładowo) Twoją kartę postaci? Może boją porywać się na głęboką wodę?

Awatar użytkownika
O mnie
tell Cersei, I want her to know it was me
Moje RPGi
catch me if you can
Podziękował(a): 13 razy | Pomógł(a) : 30 razy

#25276 13 lut 2017, 19:39

Może czytają i nie odpowiada im postać. Albo właśnie odwrotnie, nie chce im się sprawdzać ludzi, którzy już tam napisali i czekają, aż ktoś ich wybierze? <bezradny>
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje RPGi
running around.
uśpiony, ale obecny
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 jinikka

#25277 13 lut 2017, 19:54

Ja w ogóle nie używam takich tematów i dobrze mi z tym. Wolę bezpośrednio walnąć PW do osoby, z którą chciałbym popisać. Ma możliwość pisania - świetnie; nie ma możliwości pisania - forum jest pełne innych użytkowników.

Awatar użytkownika
O mnie
to ja jestem tą dziwną ciocią, przed którą ostrzegała cię rodzina
Podziękował(a): 18 razy | Pomógł(a) : 24 razy

 bezimienna

#25279 13 lut 2017, 22:25

Ja zauważyłam, że z tego tematu korzystają u mnie głównie nowi użytkownicy po akcepcie, którzy są zbyt nieśmiali, aby wysyłać PMki. To dobra opcja. Dzięki temu mają wysyp propozycji od oldfagów.

Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 17 razy

#25281 14 lut 2017, 0:38

Bo ludzie się wstydzą. Łatwiej napisać w temacie, nie kierując do nikogo konkretnego pytania niż wysłać prywatną wiadomość. I przez to jest kilka pod rząd poszukiwań na wspólną sesję. Dopiero jak się dobitnie komuś pokaże: "No popatrz, X szuka też towarzysza do gry, może do niej napiszesz?" ... następuje etap wewnętrznej walki ze sobą i własnym skrępowaniem tym, że trzeba się do kogoś odezwać prywatnie, często zakończony przełamaniem... i mamy sukces!

Awatar użytkownika

#25287 14 lut 2017, 12:50

Cześć, cześć.

Uważam, że temat "kto zagra?" jest bardzo fajny! Często z niego korzystam i zazwyczaj staram się dopaść osoby, z którymi mam już ustaloną jakąś fajną relację, aby móc ją rozegrać/pogłębić lub do kogoś z kim moja postać będzie miała jakiś punkt zaczepienia. Oboje lubią filmy? Super - poznajmy się w kinie podczas seansu.
Sama piszę w tym wątku, kiedy nie mam pewności, czy wiszące posty są zaktualizowane. Wchodzę w temat, widzę ogłoszenie, wbijam na profil i orientuję się, że X trzaska cztery rozgrywki. To samo Y i Z. Zazwyczaj nie chce mi się wtedy pisać trzech wiadomości z pytaniem "hejka, dalej szukasz gierki?" tylko wrzucam swoją ofertę. *leń*
W temacie udzielam się też wtedy, kiedy wydaje mi się, że nie ma nikogo odpowiedniego do gry. Po prostu nie lubię przypadkowych poznań w parku dwóch kompletnie różnych postaci w różnym przedziale wiekowym. Rozgrywki, w których dwie postacie łączy tylko ta sama ilość palców w stopach mnie nie cieszą :/

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#25290 14 lut 2017, 13:42

Z dwa razy w życiu napisałam w kto zagra. Jestem trochę drama queen i przy procesie tworzenia postaci zwykle mam flow do wymyślania dziwacznych relacji, albo skomplikowanych relacji, albo relacji, które trzeba rozegrać i zwykle się tak nimi zajaram, że zwyczajnie nie mam czasu na szukanie rozgrywki, bo swoich mam już dużo.
Czasem jednak wrócę z nieobecności i ktoś tam się wykruszył, ktoś tam coś; wtedy piszę na sb, albo wpadam nowym ludziom do relacji, albo cokolwiek, ale kto zagra mnie odrzuca, bo jak napisałam te dwa razy posta i zniknęłam z forum na kilka godzin, po powrocie miałam propozycje od kilku użytkowników (co na starcie dla mnie oznacza za dużo), do tego byli też tacy, którzy mi średnio odpowiadali, a ja mam zawsze duży problem z odmawianiem, a zrobić to trzeba było :/

#25300 14 lut 2017, 16:12

po powrocie miałam propozycje od kilku użytkowników (co na starcie dla mnie oznacza za dużo), do tego byli też tacy, którzy mi średnio odpowiadali, a ja mam zawsze duży problem z odmawianiem, a zrobić to trzeba było :/
O tak, zgadzam się jak najbardziej. Ja i moja licha asertywność zawsze obawiamy się, że na ogłoszenie w "kto zagra" odpowie osoba, z którą nic nie wymyślę. Taka, że nie ma siły, z dwóch różnych planet, absolutnie zero wizji na temat tego, gdzie, jak i po co mogłyby się na siebie natknąć. Bo ciężko jest odmówić strasznie, przecież nie napiszę "sorasy, ale nie chcę pisać z tą postacią", jeszcze się ktoś obrazi :lol: .

Natomiast całkiem często sama piszę na PW osób, które tam się wpisały i pod tym kątem uwielbiam ten temat, bo jak szukam kogoś do gry, spoza moich relek, to lepiej przejrzeć KP postaci z "kto zagra" i którąś wybrać, niż zdawać się na uśmiech losu.

Z moich doświadczeń wygląda to tak, że jeśli szukam kogoś do gry, ale w sumie nie chce mi się za bardzo siedzieć na forum i czatować na jakąś konkretną osobę - z grona moich relacji, czy w ogóle, na teraz już, to wtedy właśnie piszę w kto zagra. Walę posta i sobie idę, licząc że gra się sama ogarnie - wtedy absolutnie mnie nie obchodzi ile i jakie osoby wpisały się już wcześniej do tego tematu.

ODPOWIEDZ ]