Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Seul
Podziękował(a): 1 raz
 Error404#0989

#57717 13 mar 2022, 11:07

Od kilku miesięcy mam ogromną ochotę zagrać na forum osadzonym w Korei lub Japonii :loff:
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem złośliwy... czasami.
Moje RPGi
Może.

#57718 13 mar 2022, 12:02

A za mną od jakiegoś dłuższego czasu chodzi Nowy Orlean, albo ogólnie Luizjana; w zasadzie średniej wielkości miasteczko w tym stanie byłoby w porządku opcją. Okolicami Memphis czy innego Detroit z naciskiem na wyższe wskaźniki przestępczości też bym nie pogardził. :bzz:

Jeśli coś takiego istnieje, a nie zanotowałem, to znaczy, że moje pbf-owe rozeznanie jest jeszcze gorsze, niż sądziłem.
3 Obrazek

Awatar użytkownika

#57785 07 kwie 2022, 13:39

blackout_ pisze:
13 mar 2022, 12:02
A za mną od jakiegoś dłuższego czasu chodzi Nowy Orlean, albo ogólnie Luizjana; w zasadzie średniej wielkości miasteczko w tym stanie byłoby w porządku opcją. Okolicami Memphis czy innego Detroit z naciskiem na wyższe wskaźniki przestępczości też bym nie pogardził. :bzz:

Jeśli coś takiego istnieje, a nie zanotowałem, to znaczy, że moje pbf-owe rozeznanie jest jeszcze gorsze, niż sądziłem.
Podbijam Nowy Orlean ale też podtrzymuje dalej jakieś małe, klimatyczne miasteczko
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
trying to do my bestpacito here
Moje RPGi
idą do wora
Pomógł(a) : 1 raz

#57799 10 kwie 2022, 10:33

cookiemonster pisze:
13 mar 2022, 11:07
Od kilku miesięcy mam ogromną ochotę zagrać na forum osadzonym w Korei lub Japonii :loff:
o podbijam Koreę, dramy na netflixie sprawiły, że zdecydowanie zagrałabym na czymś osadzonym w Seulu :smok:
2 Obrazek
  • Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
szukam miejsca by znów dużo grać ale na razie tylko dużo pracuję i tylko Netflix mnie odstresowuje
Moje RPGi
czekam na coś fajnego!
chwilowo niedostępna
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#57802 12 kwie 2022, 12:43

Chętnie bym zobaczyła małe i klimatyczne miasteczko, w którym nie ma tłumów turystów, każdy zna swojego sąsiada, ma swoje szare życie i zwyczajną pracę w miejscowym spożywczaku. Fajnie jakby miejscówki poza zdjęciami miały jakieś opisy żeby to wszystko było jakieś takie bliższe, z jakimś charakterem. I wcale nie musi to być nic w PL, równie dobrze może to być Irlandia, Anglia, może Norwegia?
Z drugiej strony też chętnie bym zagrała na Warszawie <3
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#57803 12 kwie 2022, 14:21

cuks pisze:
12 kwie 2022, 12:43
Chętnie bym zobaczyła małe i klimatyczne miasteczko, w którym nie ma tłumów turystów, każdy zna swojego sąsiada, ma swoje szare życie i zwyczajną pracę w miejscowym spożywczaku. Fajnie jakby miejscówki poza zdjęciami miały jakieś opisy żeby to wszystko było jakieś takie bliższe, z jakimś charakterem. I wcale nie musi to być nic w PL, równie dobrze może to być Irlandia, Anglia, może Norwegia?
Z drugiej strony też chętnie bym zagrała na Warszawie <3
Podbijam Warszawę, byle nie na forumpolish :lol:
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Zawodowo leniuchuję i zabijam smoki w Rumuni.
Podziękował(a): 21 razy

#57815 17 kwie 2022, 2:20

Wampiry :w8:
7 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
too short for this shit
 ask me nicely

#57824 19 kwie 2022, 13:12

Alaska, marzy się.
6 Obrazek

Awatar użytkownika

#57855 25 kwie 2022, 19:26

Janek Burza pisze:
19 kwie 2022, 13:12
Alaska, marzy się.
Obrazek
3 Obrazek

Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 1 raz

#57856 25 kwie 2022, 21:54

Raczej się tutaj nie udzielam, ale pomyślałam, że Alaska byłaby świetnym miejscem do fabuły w stylu sąsiedzkim. Trochę jak Wisteria Lane z Desperate Housewives. Ograniczenie ilości ulic mieszkalnych - przypisanie domów rodzinom, fabularne eventy w ramach sąsiedzkich schadzek, imprez - odgórnie rozpisane tradycje ulic: gry w pokera, wybory najlepiej przystrojonego domu z okazji Bożego Narodzenia, czy miasteczkowy konkurs na złowienie największej ryby?

Może ogólne opisy rodzin - gotowce, dla osób które chętnie wczują się w klimat? W poszczególnym domu mieszka perfekcyjna pani domu, która zmaga się z tuszowaniem romansu męża lub orientacją seksualną córki, bowiem należy do lokalnego kościoła prezbiteriańskiego? Inna kobieta to typowa femme fatale, odkąd mąż zostawił ją dla młodej kelnerki z lokalnego baru. ^^
6 Obrazek

Awatar użytkownika

 clonazepam#2047

#57929 09 maja 2022, 22:40

to może jeszcze jedna szansa dla Kanady? :roll:
4 Obrazek

Obrazek


Awatar użytkownika
 brother.morphine#0331

#57951 14 maja 2022, 21:46

Podpinając się pod temat, ostatnio zacząłem się zastanawiać, dlaczego europejskie miasta/państwa (z wyłączeniem Wielkiej Brytanii) nie zyskują aprobaty i pojawiają się fora tylko i wyłącznie w obszarach kultury anglosaskiej. Jestem ciekaw, z czego wynika brak zainteresowania. Zwłaszcza, jeśli chodzi o duże miasta.

Pierwszy z brzegu Paryż przebija się tu i ówdzie w propozycjach. Rozumiem, że jest on oklepany i dawno dawno był, ale bez sukcesów, lecz Nowy Jork zdążył już powstać chyba z 3 razy (żeby nie było, uwielbiam Nowy Jork i całe Stany Zjednoczone). Jako tako, Francja mogłaby się sprawdzić jako docelowe miejsce do grania. Jest nawet Monako, gdzie można by stworzyć nieco bardziej kameralne miejsce dla tych, którzy lubią luksusowy lifestyle i tworzą takie postacie.

Cały czas myślę o Włochach, Rzym, Mediolan, Neapol, jako o uniwersalnym miejscu z Europy. Na każdym forum znajdą się postacie, gdzie można przeczytać, iż mają włoskie pochodzenie. Jestem zdania, że mogłoby się to udać. Są też Niemcy, choć rozumiem, że nie wszystkich mogą pociągać ich miasta. Zapewne mniejsze miasto w Alpach, gdzieś w Bawarii zyskałoby większy poklask. Skoro mowa o Alpach, jest też Szwajcaria, która jest zbiorem dużej liczby nacji i stwarzałaby szerokie możliwości.

Rozumiem, że są takie kraje jak Hiszpania czy państwa skandynawskie, gdzie występuje specyficzny klimat albo ludność ma specyficzny typ urody, co byłoby problematyczne przy szukaniu wizerunków, w czym upatruję jeden z głównych problemów braku przekonania do forum w Europie, jako że w głównej mierze ludzie korzystają z wizerunków osób pochodzenia anglosaskiego. Zastanawiam się jednak, czy istnieją również jakieś inne przeciwwskazania?
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
tell Cersei, I want her to know it was me.
Podziękował(a): 13 razy | Pomógł(a) : 30 razy

#57952 15 maja 2022, 17:36

Przyszłam być nudna, ale marzy mi się jakieś zimne miejsce - tylko serio zimne, Alaska, Kanada, a nawet jakieś chłodniejsze zakątki Europy.
6 Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem na bezrobociu i gram na ps4 XD
Moje RPGi
Gram na SwS troszku,

#57963 18 maja 2022, 13:33

Zagrałabym coś ala supermoce. Takie klimaty podobne do herosów. Najlepiej amerykańskie klimaty żeby nie musieć wymyślać jakichś niemieckich imion czy nazwisk lub reszty dziwnych. Mechanika żeby była interesująca. Lubie np X menow ale już mieszania tego z avengerami czy kosmitami i niewiadomo czym podziękuję. Z chęcią widzę się na forum w stylu dzieciaki/młodzi z supermocami lub klimaty Percy Jackson półbogowie. Niestety takich forum prawie nie ma w sumie nie istnieją. Zresztą potrzeba dobrej ekipy i otwarcia na nowych graczy. Jeśli to jest zaniedbane żadne forko nie ruszy. Niestety obecnie zawodzę się bardzo na pbfy a i tak nie ma ich zbut wiele... wszystko kaput.

Awatar użytkownika

#58023 28 maja 2022, 16:00

Faravahar pisze:
17 kwie 2022, 2:20
Wampiry :w8:
O tak, tez poproszę wampirzątka.