Na jakim forum byście zagrali?

Masz pomysł na forum, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Jestem duszkiem krążącym bez celu.
Moje fora
Monterey | Czekam na Australie
Pomógł(a) : 1 raz

sunflower#9779

#55784 20 kwie 2021, 17:34

Wampiry, wiedźmy tego dawno nie było ;c
2 Obrazek
Obrazek

#55811 24 kwie 2021, 12:43

Chętnie zagrałabym na forum na podstawie książki/serialu netflix Cień i kości / Shadow and bone . Jeśli ktoś by był zainteresowany chętnie pomogę przy tworzeniu i organizacji. Byłoby super : )
3 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje fora
story of magic
uśpiony, ale obecny
Podziękował(a): 5 razy | Pomógł(a) : 2 razy

Unthinkable#0079

#55816 24 kwie 2021, 23:35

TinTincia pisze:
20 kwie 2021, 17:34
Plis.

Awatar użytkownika
O mnie
autres temps, autres mœurs

#55819 25 kwie 2021, 10:05

blu3bloody pisze:
24 kwie 2021, 12:43
Chętnie zagrałabym na forum na podstawie książki/serialu netflix Cień i kości / Shadow and bone . Jeśli ktoś by był zainteresowany chętnie pomogę przy tworzeniu i organizacji. Byłoby super : )
Wiem, że jakiś czas temu powstawało coś w Ketterdamie, ale nie mam pojęcia czy prace wciąż trwają. W każdym razie, gdyby ktoś podjął się sensownego opracowania tematu, również chętnie pomogę. Książki są świetną podstawą do mechaniki, a serial na pewno zachęci grupę graczy, którzy wcześniej mogli z tematyką nie mieć zbyt wielkiej styczności :loff:
4 Obrazek

Awatar użytkownika

#55825 26 kwie 2021, 9:27

TinTincia pisze:
Tak! Ukochałabym za to. Byle nie w szkole i macie moją miłość.

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 2 razy | Pomógł(a) : 1 raz
 Ricky’s girl#0926

#55827 26 kwie 2021, 13:07

Jaga pisze:
26 mar 2021, 13:55
Polska wieś lub małe miasteczko późnych lat 90 lub wczesnych 00.
Poproszę takie forum. Dam papierek po lodach Ekipa

Awatar użytkownika

#55829 26 kwie 2021, 21:12

marzy mi się alaska, albo nie wiem może ameryka, ale coś takiego dzikiego, gdzie więcej lokacji pokroju "chata w lesie", niż makdonald
może coś w klimacie twin peaks, waszyngton?
albo jakaś dziura w luizianie?
jeszcze jakby była jakaś fajna, tajemniczo-kryminalna fabuła to by było miodzio

Awatar użytkownika
O mnie
Mother of dragons, queen of the pirates, graduated Hogwarts, shadow hunter in training
Moje fora
Ketterdam

#55851 28 kwie 2021, 17:53

Widzę, że było wyżej i też podbijam, bardzo chętnie bym zagrała na czymś w Grishaverse, czary plus monarchowie plus złodzieje, miód na serce po prostu >< Jeśli ktoś byłby zainteresowany tworzeniem, chętnie pomogę!

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem mała
Moje fora
Czekam na New Angeles

#55889 03 maja 2021, 13:24

Post-apo, niekoniecznie zombie, może bardziej coś jak serial Revolution — fabuła kilkanaście lat po wydarzeniu, które spowodowało wyłączenie wszystkich urządzeń. Zero prądu, działających samochodów, latarek i czego tam jeszcze. Za to powrót do świec, koni, powozów, życie w mieście raczej nie istnieje, jakieś wioski, obozy, każdy sobie radzi jak może, rewolucjoniści, milicja, etc. No i walka o przetrwanie. O tutaj jeden zwiastun dla przykładu. Grałabymmm.
4 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
Szukam swojego zakątka, może coś stworzę

#55898 05 maja 2021, 14:05

Viedzma pisze:
26 kwie 2021, 9:27
TinTincia pisze:
Tak! Ukochałabym za to. Byle nie w szkole i macie moją miłość.
Był nawet koncept stworzenia czegoś w tym klimacie, niestety nie było zbyt wielu chętnych do pomocy przy pracy, a samodzielnie nie byłam w stanie czegoś takiego stworzyć :(

Awatar użytkownika
O mnie
Ludzie narzekają, że trzeba długo czekać na mój odpis. Ale ja mam pierdolca na punkcie perfekcjonizmu. Może dlatego na razie nigdzie nie gram.
Moje fora
Czekam na New Angeles '87

#55924 dzisiaj, 14:46

Truth to be told, zdycham za czymkolwiek w klimatach Sci-Fi.