Na jakim forum byście zagrali?

Masz pomysł na forum, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 1 raz
 Ricky’s girl#0926

#54796 12 sty 2021, 12:39

Saiko pisze:
11 sty 2021, 21:45
Coś bez realnych wizerunków, ale nie w Japonii i bez żadnej magii, zombiaków i scifi ;w;
Mi się coś takiego marzy w Los Angeles albo jeszcze lepiej - Los Santos

Awatar użytkownika
O mnie
Kocham skandynawię i kryminały, a najbardziej skandynawskie kryminały. Postawić Ci tarota?
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#54798 12 sty 2021, 20:04

evilpaca pisze:
12 sty 2021, 12:39
Saiko pisze:
Coś bez realnych wizerunków, ale nie w Japonii i bez żadnej magii, zombiaków i scifi ;w;
Ameryka Północna wydaje mi się strasznie oklepana. Pamiętam ze swoich animowo-pbfowych doświadczeń, że spora część postaci i tak pochodziła z Europy (albo była Europejczykami w iluś procentach), więc uderzałabym właśnie w Europę :> Tylko ja bardziej w Wyspy, albo Skandynawię :'D

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 1 raz
 Ricky’s girl#0926

#54800 12 sty 2021, 23:13

Saiko pisze:
12 sty 2021, 20:04
evilpaca pisze:
12 sty 2021, 12:39
Saiko pisze:
Ameryka Północna wydaje mi się strasznie oklepana. Pamiętam ze swoich animowo-pbfowych doświadczeń, że spora część postaci i tak pochodziła z Europy (albo była Europejczykami w iluś procentach), więc uderzałabym właśnie w Europę :> Tylko ja bardziej w Wyspy, albo Skandynawię :'D
Jedno i drugie byłoby super, tylko Skandynawia jest ciężka żeby się odnaleźć dla wielu osób - patrząc na fora osadzone w Skandynawii.
Tak, czy siak - byłoby super <3

Awatar użytkownika
O mnie
24-letnia studentka wizażu. Zapalony RPGowiec z ponad 12 letnim stażem w temacie, twórca larpowy na największych konwentach w Polsce, wychowawczyni na obozach fabularnych dla młodzieży.
Moje fora
*beep*
Need a break
Podziękował(a): 8 razy | Pomógł(a) : 3 razy
 Kira#6571

#54811 13 sty 2021, 19:47

Saiko pisze:

A ja bym zagrała w Japonii albo Korei i w sumie jebłabym jeszcze azjatycką mitologię. Zagrałabym sobie gumiho.

Awatar użytkownika
O mnie
Jak potrzebujecie polecenia serialu na Netflixie to bijcie drzwiami i oknami.
Moje fora
Riverdale, Amaimon, Dreamy Seattle.

#54812 13 sty 2021, 21:23

Kira pisze:
13 sty 2021, 19:47
A ja bym zagrała w Japonii albo Korei i w sumie jebłabym jeszcze azjatycką mitologię. Zagrałabym sobie gumiho.
O rany tak, szczególnie Korea. Japonia czasem się jeszcze pojawia, ale brakuje mi forum w Korei. I właśnie z możliwością grania jakimiś mitologicznymi postaciami, a nie tylko zwykłymi ludźmi.