Ogłoszenie #103 -Strefa Fabuły
Drodzy edeńczycy!

Z dniem dzisiejszym oddajemy w wasze ręce nowy dział o nazwie Strefa Fabuły. Możecie rozegrać tam luźną sesję RPG lub przetestować w praktyce lore lub mechanikę. Po więcej szczegółów zapraszamy do ogłoszenia.

~Elian
Najważniejszy dział Edenu, gdzie możesz skontaktować się z administracją. Proszę zwróć uwagę na zasady panujące forum!
Sprawy do admina
Dział stworzony z myślą o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach czy dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
4
296
Re: Zamówienia
Mrusia
12 lip 2024, 22:26
Vademecum
Dział, w którym znajdują się najważniejsze informacje związane z funkcjonowaniem forum. Znajdziesz tutaj ogłoszenia, regulamin, przewodnik po Edenie oraz spis odznak.
5
109
Re: Ogłoszenia
Elian
16 sty 2024, 12:47
Nic o nas bez nas. Przedstaw się, kim jesteś oraz zaproponuj swoją pomoc innym, otwierając swój warsztat!
Prezentacje edeńczyków
Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
285
1244
Lost Lullaby
Lost Lullaby
23 maja 2024, 16:11
Serce Edenu. To tutaj odkryjesz bazę forów oraz serwerów discord skupiającą wszystkie linki w jednym temacie: pomysły, reklamy, oceny oraz zapowiedzi.
Pomysły na RPGi
Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
20
368
Zapowiedzi
Jesteś ciekawy/a jakie nowe RPGi pojawiają się na rynku? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
11
195
Re: Mirage
poolux
17 lip 2024, 12:58
Reklamy
Szukasz dla siebie idealnego RPGa? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
36
381
Re: Haraedo
Haraedo
07 lip 2024, 3:49
Oceny
Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś RPGu i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dany RPG posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
6
43
Siedziba osób pomysłowych i poszukujących. Miejsce, w którym dzielimy się pomysłami na rozgrywki, najistotniejszymi elementami związanymi z naszymi postaciami i nie tylko!
Niezbędnik postaci
Poszukujesz idealnego domu? Imienia? A może chcesz dołożyć nieco więcej charakteru w Twój pomysł? Zajrzyj tutaj!
4
10
Poszukiwania postaci
Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
87
182
Poszukiwania osób
Potrzebujesz administratora? Moderatora? A może poszukujesz grafików i koderów? Ogłoś się tutaj!
11
14
Okiem Edenu
Nasze małe centrum wszechświata, oko Saurona. Widzimy wszystko, rozmawiamy o wszystkim, dyskutujemy o tym, co nas najbardziej gryzie!
160
2022
Niebo grafików i nie tylko. W bazie avatarów każdy znajdzie coś dla siebie, a tutoriale uzupełnią Twój warsztat.
Avatary
Znajdziesz tutaj galerie twoich ulubionych celebrytów wypełnione przez naszych grafików, a jeśli nie widzisz takiej galerii, to do ciebie należy stworzenie własnego tematu!
1084
2840
Re: Palvin Barbara
posy
26 lut 2024, 12:34
Gify
Na różne tematy, we wszystkich rozmiarach i kolorach, bez wątpienia coś do swoich profili lub podpisów, więc śmiało, częstuj się!
67
76
Oman Teresa
wesolydzik
28 lut 2018, 1:47
Crackshipy
Och, tak bardzo chciałbym, żeby X i Y zagrali razem w filmie... Zajrzyj tutaj! Photoshop działa cuda, podobnie jak nasi twórcy. Umieść tutaj wszystkie swoje crackshipsy i szukaj idealnego połączenia.
71
82
 • 32716
  Postów
  4033
  Tematów
  1180
  Edeńczyków
  Nowy Edeńczyk
  2
  Edeńczyków online
 • Bing [Bot], sidereus
 • aina, bambik, Bezimienna, blossom, bluebird, BONES, bubek, Crystal Empire, Dellison, dreamcatcher, Echo, Evil Thoughts, fassylover, fennec, fumi, Głuszek, greek tragedy, howl, Ichi, Insanity, Jackalope, Janek Burza, Kerensky, Lil Meow Meow, Lost Lullaby, Luxter, medusa, nata, Noritoshi, Paddington, posy, pralinyzformaliny, She, sidereus, Skyensen, Sunflower, szmer, szumowina, thayiko, Unthinkable, yati, Zulasia