Najważniejszy dział Edenu, gdzie możesz skontaktować się z administracją. Proszę zwróć uwagę na zasady panujące forum!
Sprawy do admina
Dział stworzony z myślą o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach czy dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
4
241
Re: Zamówienia
BLEEDING SOUL
19 wrz 2023, 15:31
Vademecum
Dział, w którym znajdują się najważniejsze informacje związane z funkcjonowaniem forum. Znajdziesz tutaj ogłoszenia, regulamin, przewodnik po Edenie oraz spis odznak.
5
103
Re: Ogłoszenia
cuks
06 wrz 2023, 12:33
Nic o nas bez nas. Przedstaw się, kim jesteś oraz zaproponuj swoją pomoc innym, otwierając swój warsztat!
Prezentacje edeńczyków
Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
283
1330
Asta
Asta
07 wrz 2023, 17:38
Serce Edenu. To tutaj odkryjesz bazę forów oraz serwerów discord skupiającą wszystkie linki w jednym temacie: pomysły, reklamy, oceny oraz zapowiedzi.
Pomysły na RPGi
Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
7
271
Zapowiedzi
Jesteś ciekawy/a jakie nowe RPGi pojawiają się na rynku? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
4
32
Reklamy
Szukasz dla siebie idealnego RPGa? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
26
310
Oceny
Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś RPGu i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dany RPG posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
5
37
Re: Haraedo
Unthinkable
07 lis 2022, 19:30
Siedziba osób pomysłowych i poszukujących. Miejsce, w którym dzielimy się pomysłami na rozgrywki, najistotniejszymi elementami związanymi z naszymi postaciami i nie tylko!
Niezbędnik postaci
Poszukujesz idealnego domu? Imienia? A może chcesz dołożyć nieco więcej charakteru w Twój pomysł? Zajrzyj tutaj!
5
46
Poszukiwania postaci
Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
34
94
Poszukiwania osób
Potrzebujesz administratora? Moderatora? A może poszukujesz grafików i koderów? Ogłoś się tutaj!
3
4
Re: Ekipa na Chicago
Chicago
18 wrz 2023, 23:13
Okiem Edenu
Nasze małe centrum wszechświata, oko Saurona. Widzimy wszystko, rozmawiamy o wszystkim, dyskutujemy o tym, co nas najbardziej gryzie!
159
2035
Niebo grafików i nie tylko. W bazie avatarów każdy znajdzie coś dla siebie, a tutoriale uzupełnią Twój warsztat.
Avatary
Znajdziesz tutaj galerie twoich ulubionych celebrytów wypełnione przez naszych grafików, a jeśli nie widzisz takiej galerii, to do ciebie należy stworzenie własnego tematu!
1205
3211
Re: Black-D'Elia Sofia
Faye
24 sie 2023, 23:44
Gify
Na różne tematy, we wszystkich rozmiarach i kolorach, bez wątpienia coś do swoich profili lub podpisów, więc śmiało, częstuj się!
67
76
Oman Teresa
wesolydzik
28 lut 2018, 1:47
Crackshipy
Och, tak bardzo chciałbym, żeby X i Y zagrali razem w filmie... Zajrzyj tutaj! Photoshop działa cuda, podobnie jak nasi twórcy. Umieść tutaj wszystkie swoje crackshipsy i szukaj idealnego połączenia.
71
82
 • 32564
  Postów
  4072
  Tematów
  1075
  Edeńczyków
  Nowy Edeńczyk
  2
  Edeńczyków online
 • Google [Bot], mamabear
 • Aka, Alabama, anko, atlas, Atte, Aurvandil, Bezimienna, Bjorn, blabla, Bombshell, BONES, bubek, cash, Clonazepam, Corgi, couragecutie, crashie, cuks, czasem, Dellison, dureafein, Echo, eerie, evermore, fassylover, fennec, Girlrauhl69, Hiera, Houndour, howl, Jackalope, Kira, kochanie, krwawywojownik, Król Lew, lavender haze, LeChat, lennyface, long beach, Lusia, Luxter, mamabear, Manul, medusa, Meowingtons, Nadia, Nene, Opad, Paddington, Pani Zuo, Phoenix Feather, pralinyzformaliny, przelotnie, Rezz, rita farr, rolka, Secrets of London, Skyensen, STORMBORN, Story of Magic, Sunflower, szmer, szumowina, thayiko, tołstoj, Troku, vntvrxs, Wenus, WHAT COMES AFTER, Zulasia