Ogłoszenie #101
Dzień dobry!
Dawno nie udzielałem się na Edenie, zniknąłem też na długo z PBFów, więc chciałbym się z Wami wszystkimi przywitać i wyjaśnić pewne sprawy. Ogłoszenie będzie trochę przydługie, więc lekkiego słowa życzę. Zachęcam do przeczyania cąości ogłoszenia tutaj: viewtopic.php?f=236&t=151&p=61662#p61662
~Noritoshi
Najważniejszy dział Edenu, gdzie możesz skontaktować się z administracją. Proszę zwróć uwagę na zasady panujące forum!
Sprawy do admina
Dział stworzony z myślą o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach czy dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
4
276
Re: Zamówienia
Lex
02 gru 2023, 15:12
Vademecum
Dział, w którym znajdują się najważniejsze informacje związane z funkcjonowaniem forum. Znajdziesz tutaj ogłoszenia, regulamin, przewodnik po Edenie oraz spis odznak.
5
107
Re: Ogłoszenia
Noritoshi
25 lis 2023, 23:05
Nic o nas bez nas. Przedstaw się, kim jesteś oraz zaproponuj swoją pomoc innym, otwierając swój warsztat!
Prezentacje edeńczyków
Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
283
1261
chinchilla
chinchilla
20 paź 2023, 21:23
Serce Edenu. To tutaj odkryjesz bazę forów oraz serwerów discord skupiającą wszystkie linki w jednym temacie: pomysły, reklamy, oceny oraz zapowiedzi.
Pomysły na RPGi
Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
9
290
Zapowiedzi
Jesteś ciekawy/a jakie nowe RPGi pojawiają się na rynku? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
9
92
Reklamy
Szukasz dla siebie idealnego RPGa? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
31
342
Oceny
Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś RPGu i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dany RPG posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
5
36
Re: Haraedo
Unthinkable
07 lis 2022, 19:30
Siedziba osób pomysłowych i poszukujących. Miejsce, w którym dzielimy się pomysłami na rozgrywki, najistotniejszymi elementami związanymi z naszymi postaciami i nie tylko!
Niezbędnik postaci
Poszukujesz idealnego domu? Imienia? A może chcesz dołożyć nieco więcej charakteru w Twój pomysł? Zajrzyj tutaj!
4
10
Poszukiwania postaci
Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
48
115
Poszukiwania osób
Potrzebujesz administratora? Moderatora? A może poszukujesz grafików i koderów? Ogłoś się tutaj!
6
7
Yvette Baudelaire
ultramaryna
28 lis 2023, 15:39
Okiem Edenu
Nasze małe centrum wszechświata, oko Saurona. Widzimy wszystko, rozmawiamy o wszystkim, dyskutujemy o tym, co nas najbardziej gryzie!
159
2017
Niebo grafików i nie tylko. W bazie avatarów każdy znajdzie coś dla siebie, a tutoriale uzupełnią Twój warsztat.
Avatary
Znajdziesz tutaj galerie twoich ulubionych celebrytów wypełnione przez naszych grafików, a jeśli nie widzisz takiej galerii, to do ciebie należy stworzenie własnego tematu!
1057
2787
Re: Swift Taylor
fassylover
28 paź 2023, 2:11
Gify
Na różne tematy, we wszystkich rozmiarach i kolorach, bez wątpienia coś do swoich profili lub podpisów, więc śmiało, częstuj się!
67
76
Oman Teresa
wesolydzik
28 lut 2018, 1:47
Crackshipy
Och, tak bardzo chciałbym, żeby X i Y zagrali razem w filmie... Zajrzyj tutaj! Photoshop działa cuda, podobnie jak nasi twórcy. Umieść tutaj wszystkie swoje crackshipsy i szukaj idealnego połączenia.
71
82
 • 32211
  Postów
  3935
  Tematów
  1106
  Edeńczyków
  Nowy Edeńczyk
  1
  Edeńczyk online
 • Andruszka, anko, ataraxia, Aurvandil, Bezimienna, Bjorn, BONES, Caro, crashie, Crystal Empire, cuks, Dellison, Eastbourne, Echo, Elian, Estrella, Esuna, Eter, evermore, fennec, frajda, Głuszek, Houndour, howl, Ichi, Idunn, Kerensky, Król Lew, Lama, Leida, Leire, lennyface, Lil Meow Meow, Myre, nata, Nrilliree, Opad, Paddington, Pani Zuo, Pax, Pelican City, Ratt, She, Sheo-san, sidereus, Skyensen, Sunflower, szmer, TIS0N, trench, Villain, Wilczek, Yasmine, zombie, Zulasia