Ogłoszenie
Czasem nadchodzi taki okres, kiedy nic nie jest jak przedtem i nawet nie wiemy, kiedy to zaczęło iść w tę niefajną stronę. Nas, jako zespół administracyjny, spotkała ta przykrość i zostawiliśmy Eden samopas, za co bardzo chcielibyśmy Was przeprosić. Zależy nam na tym, aby projekt nie zawalił się, a żył dalej i z powodzeniem zrzeszał społeczność PBFów, dlatego podjęliśmy decyzję o rezygnacji ze stanowiska administratorów i moderatorów oraz przekazaniu Edenu nowemu zespołowi administracyjnemu.

Więcej informacji w samym ogłoszeniu (link). Zapraszamy też do dyskusji w temacie Przyszłosć Edenu (link).
Miejsce dyskusyjne Edeńczyków. Tu zapoznasz się z zupełnie innym punktem widzenia na sprawy, które nurtują świat PBFów.
Okiem Edenu
Nasze małe centrum wszechświata, oko Saurona. Widzimy wszystko, rozmawiamy o wszystkim, dyskutujemy o tym, co nas najbardziej gryzie!
144
1947
Najważniejszy dział Edenu, gdzie możesz skontaktować się z administracją. Proszę zwróć uwagę na zasady panujące forum!
Strefa użytkownika
Dział stworzony z myślą o użytkownikach Edenu oraz o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach i dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
21
693
Serce Edenu. To tutaj odkryjesz bazę forów skupiającą wszystkie linki w jednym temacie, reklamy, oceny oraz zapowiedzi.
Zapowiedzi
Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
13
334
Demon Slayer
DemonSlayer
12 paź 2021, 18:57
Reklamy
Szukasz dla siebie idealnego forum? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
65
417
Re: Shinobi no Mono
Persona
09 paź 2021, 22:47
Oceny
Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś forum i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dane forum posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
16
176
Niebo grafików i nie tylko. W bazie avatarów realnych i rysunkowych każdy znajdzie coś dla siebie, a tutoriale uzupełnią Twój warsztat.
Wsparcie graficzne
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z obsługą programu graficznego, szukasz pomocy, materiałów czy rad... to skarbnica wiedzy znajduje się w tym dziale!
32
113
Tworzenie crackshipów
shilon
08 kwie 2021, 20:27
Szukasz nowego „gotowca” na podpis, zastanawiasz się, na jakim hostingu postawić swoje forum lub nie działa Ci jakiś kod? Zajrzyj do tej strefy.
Uniwersalne gotowce
Szukasz jakiegoś ładnego podpisu lub wzoru na relacje? Tutaj znajdziesz różne gotowe kody tworzone przez użytkowników Edenu do wykorzystania na dowolnym forum!
209
4280
Re: podpis #140
Serniczek
16 paź 2021, 22:40
Na konkretne hostingi
W tym dziale swoje miejsce znalazły kody, modyfikacje, pluginy i style, które działają tylko i wyłącznie na określonych hostingach czy silnikach. Znajdujące się tutaj rzeczy nie mają gwarancji działania w innych miejscach.
19
221
Re: Styl #6
Bindweed
19 wrz 2021, 10:07
Wsparcie techniczne
Potrzebujesz pomocy ze stylem, kartą, stworzeniem podpisu, a może coś w profilu nie działa i nie wiesz dlaczego? Chcesz nauczyć się wgrywać forum na hosting? Chcesz nauczyć się pisać kody, ale nawet nie wiesz od czego zacząć? Witamy we wsparciu technicznym.
214
905
Siedziba osób pomysłowych i poszukujących. Miejsce, w którym dzielimy się pomysłami na fora, eventy oraz na rozgrywki.
Pomysły na forum
Masz pomysł na forum, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
28
2008
Wsparcie kreatywne
Samo wybranie wizerunku przy tworzeniu postaci, to nie wszystko! Gdzie są jej personalia, dom? Gdzie znaleźć osoby, które kogoś ci odegrają. A ekipę do tworzenia nowego forum lub podbijania najświeższego Second Life'a? Wszystko to znajdziesz we wsparciu kreatywnym.
136
360
Po szalonych sesjach czas na mały odpoczynek w offtopie. Porozmawiaj, podziel się ulubioną piosenką i umów się z innymi Edeńczykami do kina.
Offtop
Tutaj możesz pochwalić się ile znaczków liczy twoja kolekcja znaczków pocztowych, ile nóg ma twój pies, pograć w forumowe wyliczanki, czy nawrzucać na najnowszy odcinek twojego ulubionego serialu. Tak zwany offtop forumowy.
99
3917
 • 49460
  Postów
  8628
  Tematów
  2938
  Edeńczyków
  Nowy Edeńczyk
  5
  Edeńczyków online
 • Academy Umbrella, Aishokan, Akkumen, Ameba, anko, avocado, bandito, bellona, Bezimienna, Bjorn, Black Creek, BONES, buka, Chienne, Chlor, Cirilla, Clonazepam, Cole, crashie, Cynamon, Del, DemonSlayer, Done with Mirrors, Duszek Ezezelek, eerie, Elisaveta, Faravahar, fassylover, felixowa, fennec, Ferdydurke, fumi, Glorien, Gomez, greer, Grosia, Grybka, Houndour, Idunn, Iseth, Iskra, Izanami, Jaga, Kaczka, kawa z mlekiem, Kaśka, kdhn, kelly, KIITTY, Kira, Lama, lennyface, licho, Lil Meow Meow, Liszka, long beach, lotka, Luxter, Manul, may day, Meridion, mickey, miss irie, Moonstar, MuchywNosie, Myre, Nadia, nata, Nene, Newland, Nezumi, NibiNibi, Nightingale, Noritoshi, Okamgnienie, Oothvall, Pani Zuo, Pearl, Persona, Peter Covell, poczwara, r deluxe, ratatuj, Rebel, Rosemary, Saiko, Sasuke, SHAGGY, She, Skyensen, stoned, Story of Magic, szmer, szumowina, TinTincia, Tournesol, tuopazzo, Unthinkable, VAYNER, Vazquez, viviet, wanderingaround, Warren, Wilczek, yati, Yukirin, Zell, zombie, Zulasia