Ogłoszenie #86
Drodzy użytkownicy i użytkowniczki,
W tym miesiącu doszło do pewnych zmian w Ekipie Edenu. Do zespołu dołączyła jeszcze jedna osoba, [mention]Adirael[/mention] i odeszły dwie - [mention]Rebel[/mention] oraz [mention]Moonstar[/mention]. Serdecznie im dziękujemy za poświęcony czas Edenowi, a naszej nowej członkini gratulujemy.

Nadal jesteśmy w trakcie porządków, ale już powoli myślimy nad zmianami układów tematów i działów. W razie gdyby coś nam umknęło, były jakieś pytania lub prośby, bardzo prosimy kierować się do przeznaczonego do tego tematu - kontakt z administracją.
Miejsce dyskusyjne Edeńczyków. Tu zapoznasz się z zupełnie innym punktem widzenia na sprawy, które nurtują świat PBFów.
Okiem Edenu
Nasze małe centrum wszechświata, oko Saurona. Widzimy wszystko, rozmawiamy o wszystkim, dyskutujemy o tym, co nas najbardziej gryzie!
155
2049
Najważniejszy dział Edenu, gdzie możesz skontaktować się z administracją. Proszę zwróć uwagę na zasady panujące forum!
Strefa użytkownika
Dział stworzony z myślą o użytkownikach Edenu oraz o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach i dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
25
312
Re: Ogłoszenia
crashie
16 sie 2022, 14:41
Serce Edenu. To tutaj odkryjesz bazę forów skupiającą wszystkie linki w jednym temacie, reklamy, oceny oraz zapowiedzi.
Zapowiedzi
Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
5
123
Reklamy
Szukasz dla siebie idealnego forum? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
36
287
Re: Cytadela
Cytadela
17 wrz 2022, 0:28
Oceny
Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś forum i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dane forum posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
8
116
Re: Pokemon Crystal
Zanate
30 maja 2022, 17:52
Niebo grafików i nie tylko. W bazie avatarów realnych i rysunkowych każdy znajdzie coś dla siebie, a tutoriale uzupełnią Twój warsztat.
Wsparcie graficzne
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z obsługą programu graficznego, szukasz pomocy, materiałów czy rad... to skarbnica wiedzy znajduje się w tym dziale!
32
113
Tworzenie crackshipów
shilon
08 kwie 2021, 20:27
Szukasz nowego „gotowca” na podpis, zastanawiasz się, na jakim hostingu postawić swoje forum lub nie działa Ci jakiś kod? Zajrzyj do tej strefy.
Uniwersalne gotowce
Szukasz jakiegoś ładnego podpisu lub wzoru na relacje? Tutaj znajdziesz różne gotowe kody tworzone przez użytkowników Edenu do wykorzystania na dowolnym forum!
219
4388
Re: Podpis #168
zoombee
21 wrz 2022, 13:31
Na konkretne hostingi
W tym dziale swoje miejsce znalazły kody, modyfikacje, pluginy i style, które działają tylko i wyłącznie na określonych hostingach czy silnikach. Znajdujące się tutaj rzeczy nie mają gwarancji działania w innych miejscach.
22
226
Wsparcie techniczne
Potrzebujesz pomocy ze stylem, kartą, stworzeniem podpisu, a może coś w profilu nie działa i nie wiesz dlaczego? Chcesz nauczyć się wgrywać forum na hosting? Chcesz nauczyć się pisać kody, ale nawet nie wiesz od czego zacząć? Witamy we wsparciu technicznym.
221
940
Siedziba osób pomysłowych i poszukujących. Miejsce, w którym dzielimy się pomysłami na fora, eventy oraz na rozgrywki.
Pomysły na forum
Masz pomysł na forum, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
5
182
Wsparcie kreatywne
Samo wybranie wizerunku przy tworzeniu postaci, to nie wszystko! Gdzie są jej personalia, dom? Gdzie znaleźć osoby, które kogoś ci odegrają. A ekipę do tworzenia nowego forum lub podbijania najświeższego Second Life'a? Wszystko to znajdziesz we wsparciu kreatywnym.
29
103
Po szalonych sesjach czas na mały odpoczynek w offtopie. Porozmawiaj, podziel się ulubioną piosenką i umów się z innymi Edeńczykami do kina.
Offtop
Tutaj możesz pochwalić się ile znaczków liczy twoja kolekcja znaczków pocztowych, ile nóg ma twój pies, pograć w forumowe wyliczanki, czy nawrzucać na najnowszy odcinek twojego ulubionego serialu. Tak zwany offtop forumowy.
101
4157
 • 50794
  Postów
  8848
  Tematów
  3045
  Edeńczyków
  6
  Edeńczyków online
 • Adirael, Allicam, anko, Atte, avocado, bandito, Bezimienna, Bjorn, bluemoon, BONES, bubek, Captain Bucky, Cattitude, Chanel Oberlin, Cicha, ciro, cookiemonster, cuks, Daisy, diazepamum, dreamcatcher, Eastbourne, Echo, enchanted, Enzo, estrellita, Faravahar, fassylover, fennec, fuckit, fumi, Głuszek, gold tears, goldblooded, gusto, Houndour, howl, Iseth, jolka, King Arthur, Kira, klops, Leire, lennyface, leosia, Lil Meow Meow, long beach, Los Angeles, Lu, Luxter, mamacita, mickey, miss irie, MuchywNosie, Myre, Nadia, Nastka, Nellie, Nene, Nezumi, Nightingale, Nix, Nurisia, Okamgnienie, Only Dream, otrack, ratatuj, Rosemary, Różal, Saiko, Scarlett, Shadows of York, Skyensen, stoned, STORMBORN, Strigoica, Sumi, Szkocja, szmer, thayiko, TinTincia, trench, Unthinkable, vandzia, VAYNER, viviet, Wenus, Wilczek, Xaira, Xayenne, Zell, zombie