Ogłoszenie #88
Drodzy Edeńczycy,
Przychodzimy z najnowszymi wieściami!
Jak część z Was mogła zauważyć od jakiegoś już czasu wprowadzamy zmiany i pracujemy nad ulepszeniem Edenu.
Jest dostępna również ankieta w sprawie Zapowiedzi i Reklam.

Zobacz całe ogłoszenie
Najważniejszy dział Edenu, gdzie możesz skontaktować się z administracją. Proszę zwróć uwagę na zasady panujące forum!
Sprawy do admina
Dział stworzony z myślą o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach czy dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
4
117
Serce Edenu. To tutaj odkryjesz bazę forów skupiającą wszystkie linki w jednym temacie: pomysły, reklamy, oceny oraz zapowiedzi.
Pomysły na forum
Masz pomysł na forum, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
3
225
Zapowiedzi
Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
1
53
Reklamy
Szukasz dla siebie idealnego forum? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
21
238
Oceny
Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś forum i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dane forum posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
5
37
Re: Haraedo
Unthinkable
07 lis 2022, 19:30
Siedziba osób pomysłowych i poszukujących. Miejsce, w którym dzielimy się pomysłami na rozgrywki, najistotniejszymi elementami związanymi z naszymi postaciami i nie tylko!
Niezbędnik postaci
Poszukujesz idealnego domu? Imienia? A może chcesz dołożyć nieco więcej charakteru w Twój pomysł? Zajrzyj tutaj!
5
46
Poszukiwania postaci
Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
17
34
Poszukiwania osób
Potrzebujesz administratora? Moderatora? A może poszukujesz grafików i koderów? Ogłoś się tutaj!
4
6
Okiem Edenu
Nasze małe centrum wszechświata, oko Saurona. Widzimy wszystko, rozmawiamy o wszystkim, dyskutujemy o tym, co nas najbardziej gryzie!
158
2027
Niebo grafików i nie tylko. W bazie avatarów każdy znajdzie coś dla siebie, a tutoriale uzupełnią Twój warsztat.
Gify
Na różne tematy, we wszystkich rozmiarach i kolorach, bez wątpienia coś do swoich profili lub podpisów, więc śmiało, częstuj się!
3
8
Dope D.O.D.
zgrozo
27 maja 2015, 21:33
Wsparcie graficzne
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z obsługą programu graficznego, szukasz pomocy, materiałów czy rad... to skarbnica wiedzy znajduje się w tym dziale!
22
65
Szukasz nowego „gotowca” na podpis, zastanawiasz się, na jakim hostingu postawić swoje forum lub nie działa Ci jakiś kod? Zajrzyj do tej strefy.
Uniwersalne gotowce
Szukasz jakiegoś ładnego podpisu lub wzoru na relacje? Tutaj znajdziesz różne gotowe kody tworzone przez użytkowników Edenu do wykorzystania na dowolnym forum!
228
3356
Re: Ogłoszenie #6
Zoja
wczoraj, 21:46
Na konkretne hostingi
W tym dziale swoje miejsce znalazły kody, modyfikacje, pluginy i style, które działają tylko i wyłącznie na określonych hostingach czy silnikach. Znajdujące się tutaj rzeczy nie mają gwarancji działania w innych miejscach.
21
171
Re: Styl #6
Drunk Unicorn
12 lis 2022, 19:42
Wsparcie techniczne
Potrzebujesz pomocy ze stylem, kartą, stworzeniem podpisu, a może coś w profilu nie działa i nie wiesz dlaczego? Chcesz nauczyć się wgrywać forum na hosting? Chcesz nauczyć się pisać kody, ale nawet nie wiesz od czego zacząć? Witamy we wsparciu technicznym.
229
957
Po szalonych sesjach czas na mały odpoczynek w offtopie. Porozmawiaj, podziel się ulubioną piosenką i umów się z innymi Edeńczykami do kina.
Offtop
A gdy znudzisz się głównymi tematami, zapraszamy do offtopu!
35
3391
Re: Liczymy do...
crystaleth
18 sty 2023, 14:19
 • 36579
  Postów
  5871
  Tematów
  1041
  Edeńczyków
  Nowy Edeńczyk
  1
  Edeńczyk online
 • Google [Bot]
 • Akkumen, avocado, bella ćwir, Bezimienna, Bjorn, Black Cat, bluebird, BONES, bubek, Cassie, Cattitude, chubby, ciro, Clonazepam, Corgi, crashia, crashie, czerwcowa, Czesiek, Daisy, Dellison, Eastbourne, Echo, eerie, Elian, Esme, estrellita, Evenori, fassylover, fennec, Fragola, fuckit, fumi, Głuszek, howl, Iseth, jelonek1, kawa z mlekiem, kitku, Kurczak, Leida, Leire, lennyface, Lex, mamabear, may day, medusa, mickey, Morsmordre, Nadia, nata, North Star, Nurisia, oh no, Phoenix Feather, ratatuj, Rosemary, sandman, She, Skyensen, stokrotka_, STORMBORN, Sunflower, sylwiel, TIS0N, trench, Unthinkable, vntvrxs, Wampirokotołak, Wenus, Wietrzyca, Wilczek, Yasmine, yin, Zoja, Zulasia