Najważniejszy dział Edenu, gdzie możesz skontaktować się z administracją. Proszę zwróć uwagę na zasady panujące forum!
Sprawy do admina
Dział stworzony z myślą o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach czy dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
4
241
Re: Zamówienia
BLEEDING SOUL
19 wrz 2023, 15:31
Vademecum
Dział, w którym znajdują się najważniejsze informacje związane z funkcjonowaniem forum. Znajdziesz tutaj ogłoszenia, regulamin, przewodnik po Edenie oraz spis odznak.
5
103
Re: Ogłoszenia
cuks
06 wrz 2023, 12:33
Nic o nas bez nas. Przedstaw się, kim jesteś oraz zaproponuj swoją pomoc innym, otwierając swój warsztat!
Prezentacje edeńczyków
Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
283
1330
Asta
Asta
07 wrz 2023, 17:38
Serce Edenu. To tutaj odkryjesz bazę forów oraz serwerów discord skupiającą wszystkie linki w jednym temacie: pomysły, reklamy, oceny oraz zapowiedzi.
Pomysły na RPGi
Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
7
271
Zapowiedzi
Jesteś ciekawy/a jakie nowe RPGi pojawiają się na rynku? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
4
32
Reklamy
Szukasz dla siebie idealnego RPGa? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
26
310
Oceny
Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś RPGu i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dany RPG posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
5
37
Re: Haraedo
Unthinkable
07 lis 2022, 19:30
Siedziba osób pomysłowych i poszukujących. Miejsce, w którym dzielimy się pomysłami na rozgrywki, najistotniejszymi elementami związanymi z naszymi postaciami i nie tylko!
Niezbędnik postaci
Poszukujesz idealnego domu? Imienia? A może chcesz dołożyć nieco więcej charakteru w Twój pomysł? Zajrzyj tutaj!
5
46
Poszukiwania postaci
Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
34
94
Poszukiwania osób
Potrzebujesz administratora? Moderatora? A może poszukujesz grafików i koderów? Ogłoś się tutaj!
3
4
Re: Ekipa na Chicago
Chicago
18 wrz 2023, 23:13
Okiem Edenu
Nasze małe centrum wszechświata, oko Saurona. Widzimy wszystko, rozmawiamy o wszystkim, dyskutujemy o tym, co nas najbardziej gryzie!
159
2035
Niebo grafików i nie tylko. W bazie avatarów każdy znajdzie coś dla siebie, a tutoriale uzupełnią Twój warsztat.
Avatary
Znajdziesz tutaj galerie twoich ulubionych celebrytów wypełnione przez naszych grafików, a jeśli nie widzisz takiej galerii, to do ciebie należy stworzenie własnego tematu!
1205
3211
Re: Black-D'Elia Sofia
Faye
24 sie 2023, 23:44
Gify
Na różne tematy, we wszystkich rozmiarach i kolorach, bez wątpienia coś do swoich profili lub podpisów, więc śmiało, częstuj się!
67
76
Oman Teresa
wesolydzik
28 lut 2018, 1:47
Crackshipy
Och, tak bardzo chciałbym, żeby X i Y zagrali razem w filmie... Zajrzyj tutaj! Photoshop działa cuda, podobnie jak nasi twórcy. Umieść tutaj wszystkie swoje crackshipsy i szukaj idealnego połączenia.
71
82
 • 32564
  Postów
  4072
  Tematów
  1075
  Edeńczyków
  Nowy Edeńczyk
  1
  Edeńczyk online
 • Bing [Bot]
 • Aethervale, Aka, Alabama, anko, atlas, Atte, Aurvandil, Bezimienna, Bjorn, blabla, Bombshell, BONES, bubek, cash, Clonazepam, Corgi, couragecutie, crashie, cuks, czasem, Dellison, dureafein, Echo, eerie, evermore, fassylover, fely, fennec, Girlrauhl69, Hiera, Houndour, howl, Jackalope, Kira, kochanie, krwawywojownik, Król Lew, lavender haze, LeChat, lennyface, long beach, Lusia, Luxter, Manul, medusa, Meowingtons, Nene, Opad, Paddington, Pani Zuo, pralinyzformaliny, przelotnie, Rezz, rolka, Secrets of London, Sheo-san, Skyensen, STORMBORN, Story of Magic, Sunflower, szmer, szumowina, thayiko, tołstoj, Troku, vntvrxs, Wenus, WHAT COMES AFTER, Zulasia