RP w świecie Punishera

Masz pomysł na forum, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
O mnie
Kapitan Bomba, to najlepszy serial wszech czasów
Moje fora
Gram na: TheAvengers, DC-Universe (jestem MG) i różne projekty na discordzie też robię.
 Haris#1555

#49969 12 lis 2019, 9:36

Dobra, jako że nie jestem dobry w pisaniu długich postów, to zacznę do razu.

Ciekawi mnie jak oceniacie pomysł oraz ile byłoby potencjalnych osób do gry w RP marvela osadzone w świecie Punishera. Pomysł mój polega na osadzeniu świata gry w świecie bez - mutantów (X-Men, Avengers i temu podobnych), magików i innych nadprzyrodzonych zdarzeń. Realia osadzone w Nowym Jorku, gdzie rośnie przestępczość, wojny gangów i polityczne intrygi (jeżeli będzie duży odzew, to może na całą Amerykę rozszerzyć świat). Głównie planowałbym oprzeć fabułę o komiksy Punisher MAX, filmy Punishera z 2004, Strefa Wojny 2008, Dirty Laudry 2012 i Netflixowym serialu (z wyłączeniem obecności kilku postaci, szczególnie Billy'ego Russo) oraz na serialach Daredevila, Luke Cage i Jessica Jones.
Ciekawi mnie odzew, ocenienie szans powodzenia tego projektu i ewentualnie kto chciałby mi przy tym pomóc. RP stawiałbym na discordzie.

ODPOWIEDZ ]