Itarials

Awatar użytkownika
O mnie
Odpowiedzialni za konto: Sheło
Moje fora
Itarials
 Sheo#2728

#58628 29 sie 2022, 16:19

Bezkresne morze i fantastyczne lądy, oto kraina, gdzie każdy może zostać legendą, tą dobrą albo złą.
Obrazek
Po długich i wymęczających najazdach Imperium Itashy na królestwa kontynentu Dharea, wydarzeniach zwanych wojną kontynentalną, która trwała prawie trzy stulecia, nastał pokój nieprzerwany od przeszło 60 lat. Świat wszedł w nową, Czwartą Ere, przynoszącą wielkie zmiany. Nowi władcy, jak też tacy pamiętający najkrwawsze wydarzenia na świecie, świeże urazy oraz sojusze. Pomimo że mocarstwo illithaye - nazywanych morskimi elfami - wciąż pozostaje silne, choć uśpione, to zdaje się nic nie znaczyć dla ludzkich możnowładców, rozwijających własną technologie i gotowych rzucić się do gardła nie tylko sobie, ale też państwu należącemu do korra-paah, zwierzoludzi. Rosnąca siła hybryd jest niemniejsza i równie prowokująca. Ten cały chwiejny spokój jest tylko bardziej kruszony przez nasilające się wpływy bogów, a przede wszystkim, tych mrocznych istot, które cały świat zdaje się ignorować, jakby zagrożenie nie istniało. Lecz właśnie wtedy zło rozwija się jak zgnilizna.
Czy zdecydujesz się walczyć z mrokiem lub kultywować go, wychwalić bogów, wesprzeć swój kraj, a może ruszyć w długi rejs prawdziwego poszukiwacza przygód…?
Co wyróżnia Itarials?
֍ Ogromny, otwarty świat oparty o autorski pomysł i historię. Akcja forum dzieje się w przybliżeniu w czasach XVIII wieku, z wieloma elementami fantasy.
֍ Brak skomplikowanej mechaniki i systemów opartych o cyfry, stopnie czy rzuty kostką. Stawiamy na kreatywność, rozsądek i wzajemne porozumienie.
֍ Pozostawiamy maksymalnie dużą dowolność w tworzeniu postaci, zarówno jej przeszłej historii, jak i dalszych losów.
֍ Nasz system pisania oparty o oddzielne sesje pozwala nie tylko nie blokować lokacji, ale i przeżywać wątki w dowolnym momencie z przeszłości aż do czasów obecnych.

Co oferujemy?
֍ Mnóstwo zabawy w tworzeniu i pisaniu przygód naszych postaci, zawiązywaniu relacji, rozwiązywaniu problemów i dążeniu do własnych celów.
֍ Z czasem będą pojawiać się różnego rodzaju misje i zadania dla chętnych, mniej lub bardziej związane z głównym wątkiem fabularnym przedstawiającym dzieje świata i losy mocarstw.
֍ Aktywny udział MG, który ma do dyspozycji szeroki zakres postaci NPC i wszelaką tematykę wątków, zależnie od upodobań uczestników sesji. Nie oznacza to jednak, że obecność MG jest konieczna, może pisać między sobą, a nawet prowadzić solowe "jednostrzałowce".
֍ Możliwość dokładania cegiełki do forum i zapisania się postaci w historii, czy to przez stworzenie nowego zaklęcia, wynalazku, organizacji, czy może pozbycie się kilku ważnych a niewygodnych person...
- Jak na elfa kiepsko znosisz fale - rzucił kapitan tego okrętu, Francis Atlas, mężczyzna o twardym zaroście, spiętych ciemnych włosach, odzianym w długi płaszcz kapitański. Groźny pirat, postrach oceani, a jednak stał przy kole sterowniczym i wyglądał nie mniej niezwykle, niż wszyscy inni.
- To nie fale źle znoszę, a alkohol… - wymruczał X'inhil, kierując kroki na spiralne schody. Kapitan Atlas zaśmiał się gromko.
- Trzeba było nie pić pożegnalnej salwy w tej spelunie portowej.
Zabujał wąsem, kierując wzrok na bezkresny horyzont przed nimi. Illithaye oparł się o poręcz tuż przy nim, na którą zresztą zeskoczył Linqil. On też chyba żałował wczorajszej popijawy.
- Wiesz jak jest, gdy proponują… zresztą, nie śpieszyło Ci się. Zostawiłeś mnie samego w tawernie, oczekiwałeś zastać mnie trzeźwego?
Krainy gorąca i wiecznego mrozu czekają na wasze odwiedziny. Dołączcie do żądnych wiedzy magów, pobożnych morderców lub rozbuchanych piratów. Cieszcie się spokojnym życiem na obrzeżach wsi lub stwórzcie kolebkę czarnego rynku w stolicy. Morski elf, zwierzoludź czy człowiek? Mieszaniec też brzmi kusząco. Czytajcie, pytajcie i piszcie, ale przede wszystkim dobrze się bawcie!
Administracja gorąco zaprasza!

ODPOWIEDZ ]