London Eye

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Foxy, Mamabear, mimoza_ona, mss irie, Tucha, vayner
Moje fora
Londyn

#56100 31 maja 2021, 18:05

Londyn to jedno z ulubionych miast na całym świecie, do którego ludzie uwielbiają wracać. Pomimo tego, że miasto kojarzy się ze specyficznym humorem Anglików oraz deszczową pogodą - w dalszym ciągu jednak jest jednym z tych miejsc, które bardzo wielu podróżników zaznacza na swojej mapie. W końcu kto nie chciałby chociażby na własne oczy zobaczyć Big Bena, czy też cieszyć się pięknym widokiem z London Eye. Kto z odwiedzających nie chciałby przejechać się piętrowym autobusem, czy czarną taxi?
Londyn jest tak uroczy, że większość przybyszy prędzej czy później przyjeżdża i osiedla się tu na stale - znajdując wymarzoną pracę, zakładając rodzinę. Jeśli zauroczymy się Londynem, on rozkocha nas w sobie w stu procentach. W wielu pięknych miejscach jak chociażby Notting Hill czy Westminster - gdzie toczy się niekończąca historia, co roku coraz bogatsza. Londyn to przecież nie tylko miejsce tonące w strugach deszczu. To nie tylko miejsce związane z rodziną królewską. Londyn to również miasto w którym wiosną kwitną drzewa i kwiaty - pełne różu i magnolii. To miasto pasteli. To miejsce, w którym możemy poczuć się jak w bajce - w szczególności przed Bożym Narodzeniem. Czego chcieć więcej? Trzeba po prostu tutaj przyjechać. Bo kto raz postawi stopę w Londynie, na pewno tutaj wróci.

informacje techniczne:
✓ Posiadamy na forum cztery rodziny fabularne: Betterton, Arslan, Campbell oraz Kamińscy.
✓ Mamy 8 dzielnic mieszkalnych, każda z nich znajdująca się w innym sektorze Londynu - mająca zarówno swoje plusy, jak i minusy.
✓ Zaczynamy funkcjonowanie portalu randkowego, a także w fazie powstawania jest portal informacyjny dla mieszkańców.
✓ Zamiast kilkunastu subforów z rzeczami naszych postaci, jak telefon, kalendarz Instagram - każdy użytkownik po otrzymaniu akceptu otrzymuje własne subforum tzw. organizer, w którym gromadzi wszystkie potrzebne tematy.
✓ Mamy kilka opcji aktywności postaci:
- automatyczne zbieranie punktów za każdego napisanego posta fabularnego
- dodatkowe punkty za wykonanie jednego ze scenariuszy lub rozgrywkę z Mistrzem Gry!
- strefa gracza połączona ze statystykami.
"- Jak możesz być zmęczona Londynem?! Samuel Johnson powiedział, że ktoś, kto jest zmęczony Londynem jest zmęczony życiem.
- Noah - odpowiadam - Zaczynasz załapywać."

Elizabeth Wurtzel, Kraina prozaca

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Londyn

#56166 18 cze 2021, 17:53

1. Pierwszy event na London Eye już niedługo! Zapraszamy wszystkich do spędzenia z nami tych upalnych dni w Hyde Parku na charytatywnym festynie rodzinnym, którego organizatorami jest rodzina fabularna- Betterton. Już teraz wszyscy możecie się zapisać na wydarzenie, a 21 czerwca będziemy mogli zobaczyć się także fabularnie!

2. Na forum pojawił się już pierwszy konkurs na postacie miesiąca, w tym okresie jednak wyjątkowo wygrywają dwie osoby z największą ilością postów, przy czym administracja nie bierze udziału w zabawie. Konkursy na następne miesiące będą tematyczne i administracja oraz moderacja także będzie brała udział!

3. Już w ten weekend ruszy nasz portal informacyjny! Będą się tam znajdować informacje dotyczące forumowych wydarzeń, czy poszczególnych dzielnic, czyli np. brak prądu, przerwy w dostawie wody lub informacje o remontach pewnych ulic!
"Londyn jest pełen mgły i poważnych ludzi. Czy mgła wytwarza poważnych ludzi, czy też oni mgłę, nie wiem, ale wszystko to razem działa mi na nerwy."

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Londyn

#56227 01 lip 2021, 15:52

Czerwcowe postacie miesiąca dobiegły końca, event powolutku się rozkręca, a my serdecznie chcemy podziękować wszystkim użytkownikom za serce, które wkładają w Londyn i za to, że razem przeszliśmy przez ostatni miesiąc, który był także pierwszym miesiącem forum! ♥

Już dzisiaj startują kolejne postacie miesiąca, ale tym razem skupiamy się na wakacjach! Tylko, że uciekamy od teraźniejszości, pakujemy walizki pełne wspomnień i udajemy się w krainę retrospekcji, gdzie każdy z naszych użytkowników będzie miał szansę przedstawić nam trochę dzieciństwa, czy też życia nastoletniego swojej postaci!

Ruszył także nasz portal informacyjny - LondonEye News i to właśnie tam możecie usłyszeć najnowsze wiadomości z życia naszych mieszkańców!
"KTO JEST ZMĘCZONY LONDYNEM, JEST ZMĘCZONY ŻYCIEM: W LONDYNIE JEST BOWIEM WSZYSTKO, CO ŻYCIE MOŻE ZAOFEROWAĆ"

~SAMUEL JOHNSON

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Londyn

#56340 06 sie 2021, 11:51

Na Londynie w ostatnim czasie (bądźmy szczerzy w ciągu wczorajszego wieczora) pojawiło się kilka zmian, które jak mamy nadzieję ułatwią funkcjonowanie naszym użytkownikom!

Brak niezbędników - chociaż na forach nie SL wydaje się to dobrym rozwiązaniem, to jednak gracze przyzwyczajeni są do prowadzenia aktywnych telefonów, czy IG, niezbędniki trochę to utrudniały, więc od dnia wczorajszego wszystko co się w nich znajdowało zostało rozbite na poszczególne działy!

Żegnamy rodzinę fabularną Arslan oraz Campbell, a zamiast nich witamy - Aldridge! Już teraz wpadnij na forum aby się z nimi zapoznać albo do naszych poszukiwań zamieszczonych na Edenie!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Remigiusz oraz Paddy oficjalnie zostają administratorami forum!

Zmienił się system punktowy, który był do dnia dzisiejszego stosowany na forum, ale więcej o tym możecie przeczytać w odpowiedniej zakładce na Londynie

"MIĘDZY LONDYNEM A PARYŻEM JEST TAKA RÓŻNICA, ŻE PARYŻ JEST DLA CUDZOZIEMCÓW, A LONDYN DLA ANGLIKÓW. ANGLIA ZBUDOWAŁA LONDYN NA SWÓJ WŁASNY UŻYTEK, A FRANCJA ZBUDOWAŁA PARYŻ DLA CAŁEGO ŚWIATA."

RALPH WALDO EMERSON

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Londyn

#56409 17 sie 2021, 13:26

Londyn rusza z akcją #zaopiekujsięzwierzakiem i już teraz zapraszamy wszystkich do zapoznania się z informacją na ten temat tutaj.

Nastąpiła także korzystna dla większości z was zmiana w regulaminie i od pewnego czasu użytkownicy mają 10 dni na napisanie posta fabularnego!

Przypominamy, że w dalszym ciągu szukamy członków rodzin fabularnych, aby móc wprowadzić w życie niektóre scenariusze.

"Jest w tym coś pięknego, prawda? - wymruczał Nick. - Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Londyn, zapragnąłem być jego częścią. Wszystkie te warstwy historii, śmierci i majestatyczności... Tu masz poczucie, że możesz być każdym, dokonać wszystkiego."

Samantha Shannon, Zakon Mimów

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Londyn

#56486 16 wrz 2021, 10:08

Co nowego? Co nowego? Otóż od dnia dzisiejszego nasi użytkownicy mają możliwość aktualizowania swoich Kart Postaci o wszystko co miało miejsce na fabule! Oczywiście przechodzi to proces weryfikacji i nic nie jest wrzucane od tak sobie, ale mamy nadzieję, że pomoże to nowym graczom poznać bardziej postacie, które znajdują się na forum trochę dłużej!

Cały czas zachęcamy wszystkich użytkowników do zgłaszania swoich rozgrywek do postaci miesiąca - chociaż już wiemy, że większość z nich robi to na ostatni moment :lol:

"-[...] Czasami mam ochotę go udusić.
-Jak, u licha, się powstrzymujesz?
-Idę do mojego ulubionego miejsca w Londynie, stoję, patrzę na wodę, rozmyślam o ciągłości życia, o tym, jak toczy się rzeka, niepomna na nasze małe troski."

Cassandra Clare, Mechaniczny anioł

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Londyn

#56524 01 paź 2021, 13:29

Październik to czas kiedy na dworze powoli robi się kolorowo w ciągu dnia, ale ciemność zastaje nas bardzo szybko i niestety przez większość czasu jest deszczowo, ale to nie powstrzymuje nas przed podrzuceniem wam kolejnych atrakcji!

Halloweenowy event już dziesiątego października rusza pełną parą i mamy nadzieję, że jak najwięcej osób będzie chciało wziąć w nim udział ♥

Pojawił się także konkurs dotyczący tematycznego profilu, a także już możemy zdradzić, że kolejny zagości na forum w grudniu!

I oczywiście na sam koniec nie mogłoby zabraknąć nowego wydania postaci miesiąca, które w październiku stawiają przede wszystkim na Halloween.

"Dla mnie Halloween może być codziennie. Wszyscy nosilibyśmy cały czas maski. Chodzilibyśmy po mieście i zawierali znajomości, zanim byśmy się dowiedzieli, jak wyglądamy pod przebraniem."

R. J. Palacio, Cud chłopak

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Londyn

#56650 02 lis 2021, 17:32

Listopad to okres kiedy większość myślami jest już przy świętach albo też Nowym Roku. To moment kiedy według niektórych należy dobrze przemyśleć swoje dotychczasowe decyzje i skupić się na doskonaleniu samego siebie i spędzaniu czasu z bliskimi.

W Londynie jest to także początek Hyde Park winter wonderland, którego tym razem dotyczą także nasze listopadowe postacie miesiąca, o których oczywiście więcej możecie przeczytać w tym temacie!

Oprócz tego jedna z wartych odwiedzin kawiarni zaprasza mieszkańców Londynu na speed date! Wszystkie potrzebne informacje z tym związane znajdziecie - tutaj.

Przy okazji już niedługo mija pół roku od momentu funkcjonowania Londynu! Wszystkim użytkownikom bardzo dziękujemy za wszystkie fabuły, czas spędzany na forum oraz zaangażowanie jakim wykazujecie się w przypadku postaci miesiąca oraz pozostałych konkursów, które trafiają na forum, a możemy obiecać, że będzie ich coraz więcej!
"Sprzedałbym nawet Londyn, gdybym tylko znalazł kupca."

Ryszard I Lwie Serce

ODPOWIEDZ ]