Zombiecalypse

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Zombiecalypse
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 3 razy

#55526 08 mar 2021, 18:53

<div style="background-color: #101010; border: 5px solid #3c3c3c; font-size: 14px; color: #858585; text-align: justify; padding: 10px;">
Obrazek
<br>

<div style="height: 250px; overflow: auto; padding: 5px;">Wiosna 2025 roku. Spokojny dzień jak co dzień... Ale czy na pewno?
Media donoszą, że w Chinach (tak, znowu tam. Czy wszystkie apokalipsy i pandemie muszą zaczynać się w tym kraju? Widocznie taki jego urok) wybuchła epidemia, która rozprzestrzenia się wyjątkowo szybko. Póki co zamknięte i objęte kwarantanną są cztery miasta, wojsko usiłuje nie dopuścić do rozprzestrzenienia się dziwnej, nieznanej dotąd choroby poza granice tych miast. WHO apeluje o spokój i twierdzi, że nie ma się czego bać, sytuacja jest pod kontrolą. Władze Chin oczywiście również twierdzą, że sytuacja jest jak najbardziej stabilna, a epidemia wygasa. Jak do tej pory rzeczywiście nie stwierdzono żadnego przypadku poza tymi czterema miastami, ale media wprost żyją tym, co się tam dzieje i emocjonują się pokazywaniem pustych ulic, kordonów wojska i zamkniętych szpitali.
A więc życie w Stanach nie powinno ulec zmianie, prawda? Wszystko w porządku, wszystko pod kontrolą, a jeśli nawet nie - to gdzież by ten wirus dostał się do USA: tak daleko od Azji? Nie ma nawet opcji. Niektórzy wręcz twierdzą, że żadnej epidemii nie ma, tylko władze Chin straszą swoich obywateli, żeby wymusić na nich posłuszeństwo.

1.04.2025
W mediach gruchnęła informacja, że zaraz wydostała się z czterech zamkniętych chińskich miast. Dziennikarze emocjonują się tym, podając te informacje w głównych wydaniach wiadomości,na paskach informacyjnych i pierwszych stronach gazet. W sieci krążą komentarze dotyczące nieudolności władz chińskich w stosunku do zapobiegania epidemiom - przecież mówili, że wszystko jest w porządku, że sytuacja pod kontrolą, a tu co? Wirus im się wymknął mimo tak niby genialnych obostrzeń?

7.04.2025
Media podają informację, że w USA stwierdzono pierwsze przypadki zachorowania. Jeden jest w Chicago, dwa inne w Waszyngtonie, cztery w Nowym Jorku. Władze apelują jednak o spokój, wszystko jest pod kontrolą, nic złego się nie dzieje. Przypadki zostały natychmiast odizolowane, nie ma powodu do niepokoju, zaraza w Stanach z pewnością się nie rozwinie.

A Ty? Co o tym sądzisz?</div>

Forum otworzyło się 5.03.2021, informacje o przypadkach zakażenia w Stanach stały się dostępne 7.03

Na forum zapowiedziany jest już pierwszy event, który rozpocznie się w piątek 12.03 wieczorem.
Dla graczy dostępna jest również powiększająca się sukcesywnie lista zadań do wykonania, za które można zdobyć punkty.

Sytuacja epidemiologiczna się rozwija - w tym momencie może się wydawać, że w USA nic się nie dzieje, nic krajowi nie grozi, ale czy na pewno...?

Mamy też forumowego Discorda, zapraszamy!</div>

Awatar użytkownika
Moje fora
Zombiecalypse
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 3 razy

#55626 20 mar 2021, 15:06

<div style="background-color: #101010; border: 5px solid #3c3c3c; font-size: 14px; color: #858585; text-align: justify; padding: 10px;">
AKTUALIZACJA FABUŁY
<div style="height: 250px; overflow: auto; padding: 5px;">12.04.2025
Sytuacja w mediach się nie zmienia - dziennikarze nadal podkręcają temperaturę, codziennie podając informacje o nowych przypadkach. Dwunastego kwietnia po południu jest już ponad osiem tysięcy zrażonych w całym kraju - zwłaszcza w dużych miastach. W mniejszych miejscowościach póki co nie odnotowano zbyt wielu przypadków, tam sytuacja jest spokojniejsza ze względu na mniejsze skupiska ludzkie. Wszyscy jednak zaczynają zauważać, że coś jest na rzeczy: wirus (którego nazwy oficjalne media jeszcze nie podają) atakuje coraz bliżej nich. Zarażają się znajomi znajomych, a nawet niektórzy dostrzegają przypadki zachorowań u siebie w rodzinie. Póki co sytuacja nadal jest spokojna, a władze nawołują o nie panikowanie. Nie dzieje się nic złego, kraj jest na to przygotowany.

14.04.2025
Do sieci wyciekł dość drastyczny amatorski filmik kręcony telefonem komórkowym. Obraz przedstawiał jedno z zamkniętych chińskich miast, czy raczej - jego granicę i... coś, co wyglądało jak regularna wojna. Wojsko usiłowało utrzymać pozycje, strzelając do cywili, atakujących żołnierzy całą chmarą. Ludzie rzucali się na wojskowych, dosłownie ich gryząc, a to, że wielu poległo rozstrzelanych karabinami maszynowymi, nie powstrzymywało innych, nadbiegających z tyłu.
Liczba chorych w Stanach wzrosła do osiemnastu tysięcy.

16.04.2025
W sieci i telewizji nareszcie pojawiły się komentarze władz chińskich oraz prezydenta USA. Oba rządy apelują o zachowanie spokoju, twierdzą też, że nie ma powodu do paniki, a to, co zostało pokazane na filmie, to była jednorazowa sytuacja i szał, jaki ogarnął mieszkańców ledwie jednej dzielnicy tamtego miasta. Mieszkańcy już wcześniej się burzyli i buntowali, wybuchła tam panika i ludzie rzucili się na barykady chroniące miasto, jednak to była jednorazowa sytuacja i nic podobnego nie dzieje się nigdzie indziej. Nic takiego tez nie zdarzy się w USA, bo nie ma powodu.
Liczba zakażeń w Stanach to obecnie niemal trzydzieści jeden tysięcy.

Choroba rozwija się również w Europie i innych częściach świata. Azja jest praktycznie już cała zainfekowana, ponieważ jak tylko zaraza wydostała się poza te cztery miasta, opanowała również inne kraje azjatyckie, w tempie znacznie wyższym, niż Europę czy Ameryki - ze względu na znacznie gęstsze zaludnienie i (w niektórych krajach) niższy poziom higieny. Tam w każdym kraju liczba zachorowań sięga trzydziestu pięciu - pięćdziesięciu tysięcy.
W Europie odnotowuje się w tym momencie od około sześciu - ośmiu tysięcy w krajach skandynawskich i słowiańskich, do siedemnastu - dziewiętnastu tysięcy w innych krajach.</div>
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Za nami pierwszy event, który trwał tydzień w czasie rzeczywistym i... pozostawił niewielki ślad na psychice uczestniczących w nim postaci.
Zaplanowanych mamy póki co na przyszłość jeszcze 9 eventów i wciąż przychodzą nam do głowy nowe, więc nie martw się, jeśli teraz Cię zabrakło.

Lista z zadaniami jest sukcesywnie rozwijana, fabuła - jak widać wyżej - również.

Mamy coraz więcej graczy, ale nadal chcielibyśmy, by było nas więcej - w końcu jak inaczej stawić czoła hordzie zombie? Jeśli nie wiesz, kogo stworzyć albo nawet masz pomysł, ale boisz się, że będziesz samx - zajrzyj do Poszukiwań!
Boisz się, że to za dawno, że już nieaktualne, że nie ma sensu? Kanał z poszukiwaniami mamy również na Discordzie (i tam z jakiegoś powodu posypało się więcej propozycji).

Mamy forumowego Discorda, zapraszamy!</div>

Awatar użytkownika
 zombie#6021

#55679 28 mar 2021, 20:46

Uwaga, uwaga!
Poszukujemy chętnych na stanowiska Mistrza Gry i/lub administratora forum! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, które znajdziecie pod linkiem https://zombiecalypse.jcink.net/index.p ... #entry1293


Zachęcamy również do rejestracji, za sobą mamy pierwsze eventy i zadania dla graczy, dwa eventy aktualnie są w trakcie. Mamy fajnych, aktywnych graczy i przefajną atmosferę na discordzie, także nie zastawiajcie się, tylko chodźcie <3

Awatar użytkownika
Moje fora
Zombiecalypse
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 3 razy

#55700 02 kwie 2021, 20:55

<div style="background-color: #101010; border: 5px solid #3c3c3c; font-size: 14px; color: #858585; text-align: justify; padding: 10px;">
AKTUALIZACJA FABUŁY
<div style="height: 250px; overflow: auto; padding: 5px;">19.04.2025
Liczba zakażeń wzrasta lawinowo, ale - jak wiemy choćby z pandemii koronawirusa w 2020 i 2021 roku - ludzie w większości mają to gdzieś. Teorie spiskowe narastają, śmiechy, że to tylko mocniejsza grypa, nie ma się czym przejmować - również. Oczywiście jest sporo głosów mówiących, że "nagle ludzie przestali chorować na cokolwiek innego" i że ten nowy wirus to kolejna ściema.
Ale są i tacy, którzy się boją i zaczynają w Azjatach widzieć problem. Tak, jak wcześniej agresja wobec nich ograniczała się raczej do plotek i głupich, rzadkich wyzwisk, tak teraz zdarzają się coraz częstsze pobicia, domy i biznesy ludzi o azjatyckiej urodzie są atakowane, wybijane są okna, na ścianach pojawiają się pogróżki.
A liczba zakażeń osiągnęła właśnie w Stanach 67 tysięcy. WHO waha się nad ogłoszeniem pandemii, natomiast w USA ogłoszono właśnie epidemię (ale stanu wyjątkowego nie wprowadzono).

A Ty? Co o tym sądzisz?</div>
-------------------------------------------------------------------------------------------------
CO NA FORUM?
Skończył się drugi event, w którym doszło do strzelaniny na tle rasistowskim w centrum Grand Sancor. Jedna osoba nie żyje, kilka jest w szpitalu z ranami postrzałowymi i wstrząśnieniami mózgu. Trwają przesłuchania w tej sprawie.
Wciąż trwa event w Oswing Hills - impreza z okazji Dni Oswing, na którą zaproszono wschodzącą gwiazdkę muzyki pop. Gwiazdka jednak zdaje się mieć nieźle w czubie i podziela poglądy tych, którzy obwiniają Azjatów za narastającą w świecie epidemię.

5.04.2021 forum będzie miało już miesiąc i wciąż się rozrasta, co oznacza, że chyba udało nam się przełamać klątwę for o zombie. Tak? TAK?!
Przekonaj się. Dołącz i dowiedz się, jaka niespodzianka czeka graczy z okazji miesięcznicy (he he ;P) oraz Wielkanocy. Informacja na ten temat pojawi się na forum 3.04 wieczorem.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
POSZUKUJEMY
28.03.2021 pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniu nowych członków administracji w związku z tym, że forum się rozrasta. Do istniejącej wcześniej ekipy dołączyły dwie osoby, ogłoszenie na ten temat przeczytacie na forum.

Wciąż również poszukujemy Mistrzów Gry!
Nie bój się i dołącz do nas. Zarabiaj punkty dla swojej postaci, prowadząc gry dla innych graczy. Nie musisz prowadzić eventów, jeśli nie czujesz się na siłach, ale najważniejsze, to zapewnić wszystkim graczom rozrywkę!
-------------------------------------------------------------------------------------------------
DOŁĄCZ DO NAS!
Mamy coraz więcej graczy, ale nadal chcielibyśmy, by było nas więcej - w końcu jak inaczej stawić czoła hordzie zombie? Jeśli nie wiesz, kogo stworzyć albo nawet masz pomysł, ale boisz się, że będziesz samx - zajrzyj do Poszukiwań!
Boisz się, że to za dawno, że już nieaktualne, że nie ma sensu? Kanał z poszukiwaniami mamy również na Discordzie (i tam z jakiegoś powodu posypało się więcej propozycji).

Mamy forumowego Discorda, zapraszamy!</div>
W związku z rozrostem forum i dynamicznym rozwojem fabuły szukamy Mistrzów Gry! Zbliża się też nieubłaganie rozdział 2, w którym sytuacja epidemiczna się zaostrzy.

Awatar użytkownika
 zombie#6021

#55788 21 kwie 2021, 11:48

<div style="background-color: #101010; border: 5px solid #3c3c3c; font-size: 14px; color: #858585; text-align: justify; padding: 10px;">
AKTUALIZACJA FABUŁY
<div style="height: 250px; overflow: auto; padding: 5px;">

Lato 2025 roku zapowiadało się mało ciekawie: kolejna pandemia, kolejne ofiary, kolejny strach i niepewność. Po tym, co zaczęło się pod koniec 2019 roku i w 2020 rozniosło się na cały świat, powodując panikę, masowe upadłości, utraty pracy, śmierć, kłopoty zdrowotne (również psychiczne); perspektywy na rok 2025 były takie sobie. Świat jeszcze nie całkiem podniósł się z tego, co wydarzyło się wcześniej, a tu kolejny chiński wirus zakłócił spokój i normalność.
Jedni mało sobie z tego robili, przyzwyczajeni do sytuacji s z poprzednich lat, inni panikowali coraz bardziej. Zaczęły się samobójstwa z powodu chociażby stresu - niewykluczone jednak, że kolejne nadejdą przez izolację, upadki firm, utratę środków do życia, śmierć bliskich, brak nadziei na lepsze życie.

3.05.2025
WHO ogłosiła pandemię. Rząd USA ogłosił lockdown: mogą działać wyłącznie drogerie, apteki i sklepy spożywcze. Gastronomia wyłącznie na wynos, sklepy mogą sprzedawać wyłącznie przez internet lub telefon (z odbiorem przy wejściu), przy ograniczonej liczbie pracowników (połowa z tych, którzy byli w normalnym składzie na zmianie). Pracownicy wszystkich innych firm mogą pracować zdalnie lub firmy mają być zamknięte. Hotelarstwo bezwzględnie zamknięte, nawet dla podróży służbowych.
W USA jest już 35 tysięcy zarejestrowanych oficjalnie zachorowań dziennie (w innych krajach podobnie), większość z tych ludzi (zabierana do szpitali zwykłych i polowych) nie wraca do domu, a ci, którzy wracają, czasem opowiadają dziwne rzeczy o "żywych trupach". Nikt im jednak nie chce wierzyć. Te opowieści jednak mogą się pokrywać z tym, co opowiadają niektórzy ludzie o tym, co wiedzieli u swoich sąsiadów, którzy nie zgłosili się na leczenie i nie zostali złapani na ulicy przy rutynowej kontroli oczu i temperatury.

A Ty? Co o tym sądzisz?

</div>
-------------------------------------------------------------------------------------------------
CO NA FORUM?
W piątek rozpoczynamy kolejny forumowy event, już czwarty! Event nosi piękną nazwę "Szał zakupowy", gdzie postacie będą mogły zdobyć najpotrzebniejsze rzeczy podczas zakupów w centrum handlowym - tuż przed zapowiadanym lockdownem. Dodatkowo każda postać może zgłosić się na wolontariusza i pomóc służbie zdrowia pracującej na oddziale zakaźnym. Ponadto niektóre postacie rozchorowały się na wirusa.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
POSZUKUJEMY
Znaleźliśmy nowego Mistrza Gry, więc rąk do pracy mamy nieco więcej.

Wciąż również poszukujemy Mistrzów Gry!
Nie bój się i dołącz do nas. Zarabiaj punkty dla swojej postaci, prowadząc gry dla innych graczy. Nie musisz prowadzić eventów, jeśli nie czujesz się na siłach, ale najważniejsze, to zapewnić wszystkim graczom rozrywkę!
-------------------------------------------------------------------------------------------------
DOŁĄCZ DO NAS!
Mamy coraz więcej graczy, ale nadal chcielibyśmy, by było nas więcej - w końcu jak inaczej stawić czoła hordzie zombie? Jeśli nie wiesz, kogo stworzyć albo nawet masz pomysł, ale boisz się, że będziesz samx - zajrzyj do Poszukiwań!
Boisz się, że to za dawno, że już nieaktualne, że nie ma sensu? Kanał z poszukiwaniami mamy również na Discordzie (i tam z jakiegoś powodu posypało się więcej propozycji).

Mamy forumowego Discorda, zapraszamy!</div>
Zapraszamy wszystkich do rozdziału drugiego, który właśnie ruszył na forum! Ponadto niedługo ruszamy z czwartym już forumowym eventem, a także mamy pierwszych zarażanych wśród postaci. Przyjmiemy też z otwartymi ramionami osoby chętne pomóc nam w prowadzeniu sesji i/lub eventów jako Mistrzowie Gry.

Awatar użytkownika
Moje fora
Zombiecalypse
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 3 razy

#55818 25 kwie 2021, 0:35

<div style="background-color: #101010; border: 5px solid #3c3c3c; font-size: 14px; color: #858585; text-align: justify; padding: 10px;">
CO NA FORUM?
Rozpoczął się czwarty event od początku istnienia forum (niecałe dwa miesiące). Gracze, których postacie nie są właśnie atakowane przez zombie, nie zapadły na chorobę spowodowaną wirusem HADV-1 bądź nie są porwane (niestety w jednym przypadku to się zdarzyło), maja być może ostatnią (bądź jedną z ostatnich) szans na zaopatrzenie swoich postaci w jedzenie lub inne niezbędne do przetrwania przedmioty.

Niektóre postacie lądują na jeszcze bardziej zamkniętej części oddziału zakaźnego, do której trafiają tylko najcięższe przypadki i gdzie dzieją się sceny rodem z horrorów klasy B. Niektóre zakażone postacie wybierają leczenie poza szpitalem i służbą zdrowia, inni - liczą, że uda im się przetrwać silne gorączki, jadłowstręt i krwawienie.

Zdarzają się już również pojedyncze bliskie spotkania z nieumarłymi. Kilka postaci miało okazję obserwować, jak wyglądają żywe trupy.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
DOŁĄCZ DO NAS!
Mamy coraz więcej graczy, ale nadal chcielibyśmy, by było nas więcej - w końcu jak inaczej stawić czoła hordzie zombie? Jeśli nie wiesz, kogo stworzyć albo nawet masz pomysł, ale boisz się, że będziesz samx - zajrzyj do Poszukiwań!
Boisz się, że to za dawno, że już nieaktualne, że nie ma sensu? Kanał z poszukiwaniami mamy również na Discordzie (i tam z jakiegoś powodu posypało się więcej propozycji).

Mamy forumowego Discorda, zapraszamy!</div>
Bliskie spotkania pierwszego stopnia z zombie, zamknięcie na oddziale zakaźnym, ogołacanie sklepów. Nadal poszukujemy Mistrzów Gry, nie pogardzimy Adminami.

Awatar użytkownika
Moje fora
Zombiecalypse
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 3 razy

#55892 04 maja 2021, 0:11

<div style="background-color: #101010; border: 5px solid #3c3c3c; font-size: 14px; color: #858585; text-align: justify; padding: 10px;">
AKTUALIZACJA FABUŁY
<div style="height: 250px; overflow: auto; padding: 5px;">7.05.2025
W sklepach zaczynają dziać się dantejskie sceny. Tego dnia w Centrum Handlowym w Grand Sancor wybuchła panika - najpierw ludzie zaczęli masowo wybiegać ze sklepu, nie płacąc, a później policja zatrzymała mężczyznę wyglądającego, jakby był poważnie chory. Miał całą zakrwawioną twarz i poruszał się w dziwny sposób.
Wiadomości z całego świata donoszą o podobnych wydarzeniach w wielu innych marketach. W Azji pozamykano wszelkie sklepy i inne miejsca pracy, wojsko dowozi ludziom żywność i dostarcza do domu raz na tydzień wydzielone racje.

12.05.2025
Na całym świecie pozamykano granice krajów. Wszyscy przygotowują się do ograniczenia rozprzestrzeniania epidemii, która zajęła już cały świat w takim stopniu, że praktycznie wszystkie kontynenty są jednym wielkim ogniskiem.
Ludzie zaczynają przebąkiwać o zamknięciu miast, władze nie dementują tych plotek. Póki co jednak można się przemieszczać, jednak nadal władze apelują o pozostanie w domach. Trwa stan wyjątkowy.
W wiadomościach zaczynają się też pojawiać informacje o pojedynczych bądź masowych ucieczkach z zamkniętych oddziałów zakaźnych.

A Ty? Co o tym sądzisz?</div>
-------------------------------------------------------------------------------------------------
CO NA FORUM?
Zakończyliśmy czwarty event - szał zakupowy - w którym można było zdobyć istotne produkty do ekwipunku. Ponadto wciąż można wykonywać zadania z zakupami bądź po prostu chodzić po sklepach i zaopatrywać się w rzeczy, które mogą się okazać bardzo istotne w dalszej grze.

W Szale Zakupów niektórzy klienci wybiegli ze sklepu bez płacenia, inni zostali zatrzymani przez policję, wezwaną tam do dziwnie zachowującego się człowieka, wyglądającego, jakby był niekoniecznie... żywy.

Nadchodzą dwa kolejne eventy! Daleko od noszy, w którym wojskowi, policja, medycy i wolontariusze będą mieli okazję podszkolić sie z chwytania zbiegów z Oddziału Zakaźnego; oraz Pociąg (jeszcze większego) strachu, gdzie można przejechać się koleją z Grand Sancor w stronę Oswing Hills i... niekoniecznie dojechać na miejsce.

Forum ma już dwa miesiące, więc z tej okazji - kolejna loteria, w której może wziąć udział każdy, kto ma lub zamierza stworzyć postać na forum.

Coraz więcej osób również zaczyna przypadkowo stykać się z nieumarłymi, którzy pojawiają się na ich drodze. Mistrz Gry czuwa i wkrada się do gier, urozmaicając je o pikantne szczegóły.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
POSZUKUJEMY
Nadal z otwartymi ramionami powitamy nowych Mistrzów Gry - fabuła nam się rozwija, jest coraz więcej zadań i innych rzeczy do wykonania z MG. Jeśli nam pomożesz, dostaniesz ciasteczka!
-------------------------------------------------------------------------------------------------
DOŁĄCZ DO NAS!
Ostatnio na Discordzie pojawił się kanał "Od czego zacząć grę na forum", gdzie łatwo zajdziesz najbardziej przydatne linki na początek. Ponadto też ostatnio powstał temat skrót fabuły, gdzie możesz się pokrótce dowiedzieć, co zawrzeć w karcie, bez czytania rozwlekłej aktualnej fabuły rozdziałów.

Mamy coraz więcej graczy, ale nadal chcielibyśmy, by było nas więcej - w końcu jak inaczej stawić czoła hordzie zombie? Jeśli nie wiesz, kogo stworzyć albo nawet masz pomysł, ale boisz się, że będziesz samx - zajrzyj do Poszukiwań!
Boisz się, że to za dawno, że już nieaktualne, że nie ma sensu? Kanał z poszukiwaniami mamy również na Discordzie (i tam z jakiegoś powodu posypało się więcej propozycji, ostatnio tez były aktualizowane).

Mamy forumowego Discorda, zapraszamy!</div>
Dwa nowe eventy, loteria, drugi rozdział, zombiaki stają się coraz bardziej widoczne

Awatar użytkownika
Moje fora
Zombiecalypse
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 3 razy

#55920 09 maja 2021, 3:14

<div style="background-color: #101010; border: 5px solid #3c3c3c; font-size: 14px; color: #858585; text-align: justify; padding: 10px;">
AKTUALIZACJA FABUŁY
<div style="height: 250px; overflow: auto; padding: 5px;">18.05.2025
Szpitale zostały całkowicie zamknięte. Wojsko zostało oddelegowane do chronienia ich i nie wpuszczania absolutnie nikogo, kto nie potrzebował pomocy lekarskiej. Nie ma możliwości wejścia nawet dla opiekunów osób niepełnosprawnych - takie osoby potrzebujące pomocy zostają wpuszczone, ale ktoś się nimi zajmuje w środku. Z wszelkimi chorymi na cokolwiek kontakt ginie.
Pojawiły się pogłoski o uciekinierach ze szpitala w Grand Sancor, ale na zewnątrz nikt tego nie potwierdza. Podobno ktoś został wcielony do ekipy poszukiwawczej, ale nie wiadomo nic na pewno.
Liczba chorych już dawno przestała być dokładnie liczona i podawana do wiadomości.

A Ty? Co o tym sądzisz?</div>
-------------------------------------------------------------------------------------------------
CO NA FORUM?
Rozpoczęliśmy dwa nowe eventy, zakończyła się loteria miesięcznicowa.

Polecamy zajrzenie do nowych zadań: https://zombiecalypse.jcink.net/index.php?showtopic=458 Pojawiło się nowe dla personelu medycznego oraz dla żołnierzy. Poza tym z każdym etapem każdego rozdziału pojawiają się kolejne, rozwijane w miarę, jak administracja nabiera nowych pomysłów do wcielenia do istniejącej już fabuły.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
POSZUKUJEMY
Zostań żołnierzem, naukowcem, lekarzem, pacjentem! Możesz należeć do specjalnej jednostki mającej dostęp do części forum niedostępnej jeszcze dla innych. Jeśli masz ochotę stworzyć kogoś takiego i mieć dostęp do fajnych rzeczy - zgłoś się do Drew Caldwell (Kocur#2305) na Discordzie, by omówić szczegóły.

Nadal z otwartymi ramionami powitamy nowych Mistrzów Gry - fabuła nam się rozwija, jest coraz więcej zadań i innych rzeczy do wykonania z MG. Jeśli nam pomożesz, dostaniesz ciasteczka!
-------------------------------------------------------------------------------------------------
DOŁĄCZ DO NAS!
Mamy forumowego Discorda, zapraszamy!</div>
Dwa nowe eventy, drugi rozdział, zombiaki stają się coraz bardziej widoczne, szukamy żołnierzy

ODPOWIEDZ ]