Cursebreaker

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
 Annałke#6468 piama#7007 Elisavetha#5174

#54712 06 sty 2021, 20:04


Tuż po wojnie z Królem Hybernii zapanował upragniony spokój okupiony krwią poległych. Książęta po ustaleniu szczegółów dotyczących dalszej współpracy powracali do swych Dworów, a Prythian pierwszy raz od blisko stulecia odetchnął z ulgą. Wszyscy, nawet Beron, po podliczeniu strat nie myśleli o niczym innym niż o powolnej odbudowie do czasów sprzed panowania Amaranthy. Pierwsze wyraźne prace rozpoczęły się około półtora roku po pierwszym wystrzale magii w obronie przed jarzmem Hybernii. Dzień za dniem zniszczeń było coraz mniej, ale każdy zdawał sobie sprawę z tego, jak wiele czasu upłynie zanim będą mogli z czystym sumieniem spojrzeć swojemu ludowi w oczy.
Cień czynów Przechery kładł się zwłaszcza na Dworze Zimy, gdzie rodzice wciąż opłakiwali utracone dzieci. Jednak to właśnie ich niezłomna siła stała się napędem dla lepszej przyszłości. Dwór Jesieni przez niestabilną pozycję ówczesnego Księcia nie miał się najlepiej. Arystokracja była wciąż niezadowolona, a kapryśni i zirytowani niskim poziomem życia fae mieli dość i nie omieszkali nie wyrażać swojej opinii. Z pomocą przyszedł im Eris, syn Berona, który podstępem ciągnięty jeszcze od czasu niewoli pod Górą pozbawił go życia w trakcie polowania. Oficjalna wieść rozpuszczona na pozostałe Dwory głosiła o nagłej chorobie, która miała zmóc go w przeciągu tygodnia. Dwór Wiosny nie miał się najgorzej, ale Tamlin z trudem radził sobie z ponownym przystosowaniem do normalności. Przez działanie Feyry czekało na niego o wiele więcej pracy niż pozostałych Książąt . Dwór Świtu, Dnia i Nocy jako jedne z pierwszych mogły ogłosić się wolnymi od znamion wojny.
Nieco ponad dwadzieścia trzy lata po wojnie fae już tylko na krańcach umysłu chowają ból po stracie bliskich. Zdaje się, że większość odetchnęła pełną piersią odsuwając od siebie wspomnienia ochlapane szkarłatnymi plamami. Częściej niż na początku odnowy można usłyszeć szczery śmiech na ulicach, przyjrzeć się kolorowym tkaninom pyszniącym się w sklepowych gablotach czy zobaczyć fae tłoczących się przy wejściach do lokali. Ostatnio na uliczkach Dworu Nocy, niezależnie od gdzie, można wyczuć jarzące się delikatne podenerwowanie oraz ożywione rozmowy. Wszyscy nie mogą doczekać się nadchodzącego święta Spadających Gwiazd, a przygotowania weszły w końcową fazę.


Awatar użytkownika
 Annałke#6468 piama#7007 Elisavetha#5174

#55481 05 mar 2021, 3:26

MARCOWY UPDATE

Święto Spadających Gwiazd, które miało miejsce w Velaris na pewno nie było tym na co wszyscy liczyli. Oczekiwano dobrej zabawy, pięknych widoków oraz mnóstwa dobrych trunków, ale to nie te cechy będą w przyszłości opisywać to konkretne wydarzenie z tego roku. Tymczasem ponad wszystko inne wybiły się kłótnie i spory, które doprowadziły niektórych z zabawiających w Nocy gości do więziennej celi. Nie powinno to jednak dziwić, fae nigdy nie należeli do rasy, która lubuje się w spokojnych czasach i bezproblemowych spotkaniach.

Za nami pierwszy ogólnoforumowy event – Święto Spadających Gwiazd! Wraz z końcem lutego oficjalnie zakończyliśmy event oraz rozpoczęliśmy nowy rozdział fabularny – II kwartał 23 roku.
Tym samym pojawiła się aktualizacja relacji między poszczególnymi Dworami, a to wszystko za sprawą działań graczy podczas święta.
Na forum nieustannie pojawiają się ekscytujące nowości! Został dodany temat z plotkami, z którymi może się zaznajomić każda postać, jesteśmy w trakcie tworzenia autorskich chorób, a także udostępniamy listę kamieni milowych z punktowymi nagrodami za osiągnięcia postaci.

Wraz z nowym kwartałem pojawiły się również liczne misje prowadzone pod okiem Mistrzów Gry, na które wciąż można się zapisywać. Są to zarówno misje jednorazowe, jak i eventy cykliczne, które pojawiać się będą z każdym nowym rozdziałem fabularnym.

Powolnymi krokami wprowadzamy również wątek polityczny, a jego rozwój będzie uzależniony od fabularnych decyzji podejmowanych przez Wasze postacie! Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś!


Awatar użytkownika
 Annałke#6468 piama#7007 Elisavetha#5174

#55751 12 kwie 2021, 19:42

KWIETNIOWY UPDATE

Na forum praca wre! Gorące dyskusje dotyczące więzi godowych skłoniły nas do poszerzenia i uzupełnienia tego tematu o nowe i ekscytujące informacje związane z tym zagadnieniem oraz odpowiedzi na nurtujące Was pytania! Ponadto w zasobach naszego kompendium fabularnego pojawiła się kolejna nowość, którą tym razem jest temat dotyczący woni i zapachów fae. Każdy gracz jest zobowiązany uzupełnić odpowiednie pole w profilu, aby ułatwić rozgrywkę sobie i innym użytkownikom.

Chcieliśmy przypomnieć, że wraz z rozpoczęciem maja rozpoczniemy nowy kwartał. Już teraz możecie obserwować misje fabularne prowadzone przez Mistrzów Gry, jednak jest to tylko część atrakcji - najwięcej z nich tworzą nasi aktywni użytkownicy, do których w każdej chwili warto dołączyć i powiększyć grono!

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś!


ODPOWIEDZ ]