Resurectio 2: Necronomicon

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#52866 24 lip 2020, 19:20

...Potrzebna pomoc w Złamanym Kijku, Hades Carrow wyszedł z piekła...
Lato, 1939 rok. Świat czarodziejów doszukuje się prawdy w tajemniczym pojawieniu się człowieka uznanego dotąd za martwego. Tajne ugrupowania walczą o wpływy. Mieszczaństwo karmi się skandalami arystokracji. Rzemieślnicy próbują zarobić na swej sztuce i wynalazkach. Każde użycie magii w nieautoryzowanym miejscu kończy się poważnymi konsekwencjami. Młodzież coraz śmielej odsłania łydki. Bale i festyny z pleceniem wianków umożliwiają tylko na chwilę odpoczynek od trosk codziennych. Odejście byłego Ministra Magii wciąż niewyjaśnione.
...Spróbowała zdjąć obrączkę, ale ona ani drgnęła. Wcisnęła sobie palec w usta, a zębami zagryzła złoto. Szarpnęła z całej siły. Na serdecznym palcu pojawił się czerwony ślad, zgodny z miejscem gdzie zęby prawie rozdarły skórę. Wypluła obrączkę, ciskając ją w dwójkę zakochanych...
♢ Nieskomplikowana mechanika opierająca się o statystyki i kości, ale przede wszystkim to, co zawarte w poście.
♢ Czas gry podzielony na kwartały – w każdym z nich można pisać sesje w dowolnym czasie, byle zmieścił się w danych trzech miesiącach.
♢ Świat możliwy do eksploracji dla każdego naukowca, czy poszukiwacza przygód, a także gotowy do rozbudowywania przez rzemieślników i twórców eliksirów.
♢ Żadne wydarzenie nie pozostaje bez echa dzięki systemowi Plotek oraz wiadomościach w Proroku Kwartalnym.
♢ Motywacja do gry w postaci Osiągnięć w różnych kategoriach, w tym indywidualne osiągnięcia dla każdej postaci co kwartał.
Rozbudowane profile pozwalające na niezwykle wylewną prezentację postaci.
♢ Dbałość o utrzymanie klimatu ubiegłego stulecia... i jeszcze kilku epok wstecz (czarodzieje już tacy są, ehh).
♢ Kanał na Discordzie wraz z powiadomieniami o nowych postach.

...Na brodę Merlina, przepraszam za tę reakcję. Niech tego pani nie bierze do serca, ale przypomina mi pani kogoś, kogo z całego serca nienawidzę...
Ostatnio zmieniony 24 lip 2020, 20:33 przez Markiza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

#52868 24 lip 2020, 20:30

Obrazek

Aktualizacje fabularne:
♢ Aktualnie mamy lato – wydarzenia na fabule odbywają się w czerwcu, lipcu i sierpniu 1939 roku.
♢ Przyjęcie powitalne na cześć Hadesa Carrowa się rozpaliło.
♢ Powoli pojawiają się informacje o spotkaniach organizacji. Zapraszam do śledzenia wątku.

Aktualizacje techniczne:
♢ Nabór na nowe stanowiska techniczne i Prowadzących Rozgrywkę! Zapraszamy tutaj!
♢ Zaktualizowałam regulamin – wyjaśniono dokładniej kilka spraw, w tym te związane z Discordem.
♢ Zaktualizowałam wątek o Czarnej Magii. Przeniosłam tam informacje z Mechaniki oraz dodałam Zaklęcia Niewybaczalne.
♢ Nowa kategoria osiągnięć! Ścieżka Fanatyka Postowania! Uwaga – większość wymaga wyjścia z domu.

Awatar użytkownika

#52880 26 lip 2020, 20:34

Obrazek

Aktualizacje fabularne:
♢ Ruszyły zapisy na podejrzanie niewinny rejs – idealny wstęp szczególnie dla nowych postaci, gdyż do udziału zapraszam czarodziejów, którzy się nie znają.

Aktualizacje techniczne:
♢ Pojawiły się Wydarzenia losowe dodające trochę losowości i emocji w życiu czarodziejów (#rzuty_na_ciążę).
♢ Spisałam Biologię czarodziejów – głównie są to opisy chorób.

ODPOWIEDZ ]