Ravenhill

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
We're all dead in devil town
That's fine, cause nothing's gonna scare us now
Moje fora
Ravenhill

#52536 21 cze 2020, 17:09Obrazek
  Ravenhill
   Ciemność nie jest zła... tylko szczera.
   Obrazek
   Czarne chmury spowiły niebo nad Ravenhill. Zabójstwo nastolatki, zaginięcia mieszkańców w niewyjaśnionych okolicznościach, tylko po to, by wiosną odnaleźć ich gnijące ciała w górach. Bezsilność policji oraz wewnętrzne konflikty pomiędzy władzami miasta, a nadnaturalnymi istotami trzymających je w garści nie sprzyjają znalezieniu mordercy, który zachowuje się coraz śmielej.

   Ci, którzy nie zdają sobie sprawy z istnienia wampirów drżą ze strachu przed nieznanym. Ci, którzy wiedzą o istnieniu krwiopijców, patrzą na nich podejrzliwie, a niektórzy z nawet wyruszają na własną krucjatę przeciwko nieumarłym. Budowany od blisko pięciu dekad pokój wisi teraz na włosku.

   Wampirze Przymierze z niepokojem przygląda się sytuacji w mieście, obawiając się wydania ich pilnie strzeżonego sekretu. Czy to rzeczywiście oni odpowiedzialni są za to, co dzieje się w Ravenhill?

   Po której stronie staniesz, gdy niebezpieczeństwo zaczepi Cię w ciemnym zaułku?
   Obrazek Obrazek
   Aktualne wydarzenia:
   △ Celebracja letniego przesilenia stała się tradycją Ravenhill od momentu, w którym do miasta przybyli pierwsi Obrońcy. Według nich najkrótsza noc w roku symbolizuje zwycięstwo ludzkości nad wampirami. Z tej okazji zorganizowaliśmy losowanie, w którym można otrzymać magiczne przedmioty, punkty nagród, a także rozwinąć swoje umiejętności.
   △ Grupa niezależnych dziennikarzy z bloga Raven's Nest zmęczona bezczynnością policji postanowiła rozpocząć własne śledztwo w sprawie niewyjaśnionych zabójstw oraz zaginięć w mieście. Czy dołączysz do nich i pomożesz złapać zabójcę Madeline Carter?

   Awatar użytkownika
   O mnie
   We're all dead in devil town
   That's fine, cause nothing's gonna scare us now
   Moje fora
   Ravenhill

   #52811 18 lip 2020, 22:59   Obrazek
    Time to say goodbye...
     ...but not farewell.
     Obrazek
     Mimo usilnych chęci nie jesteśmy w stanie dłużej zajmować się forum, przynajmniej nie w tym momencie. Nie oznacza to jednak, że Ravenhill upadło; potraktujcie to chwilowe zamknięcie jako wakacje, podczas których zbieramy siły, by powrócić jesienią z nową dawką zagadek, zaktualizowaną szatą graficzną oraz dopracowaną mechaniką i opisami uniwersum.
      Dziękujemy za 3 miesiące zabawy i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie wkrótce!
       △ Wszystkie osoby, którym zależy na odzyskaniu Kart Postaci, proszone są o kontakt poprzez Discord (@Saiko#7428). Serdecznie zapraszam również wszystkich, którzy chcieliby pomóc przy tworzeniu nowej wersji Ravenhill.
        ~Solveig

        ODPOWIEDZ ]