Deep Lakes

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
tworzę Kanadę i robię avki, heh.
Moje fora
Deep Lakes
 nutmeg#3913

#52233 09 maja 2020, 23:34

Obrazek
» Deep Lakes to nasze autorskie miasteczko, które znajduje się w Brytyjskiej Kolumbii, w Kanadzie. Położone jest w malowniczej okolicy, otoczone pięcioma dużymi jeziorami, szerokimi pasmami górskimi i gęstymi lasami. Jego historia sięga XVI wieku, a z powstaniem samej mieściny łączą się legendy miejskie dotyczące czarownic i topienia ich w okolicznych jeziorach.

» Trzy miesiące temu z jednego z jezior wyłowiono zwłoki burmistrza Dohemy. Jak do tego doszło - nikt nie wie. Wiele poszlak, jeszcze więcej sugestii, a mieszkańcy miasteczka potrafią sami prowokować sytuacje, w których stają się podejrzanymi.

» Na forum istnieją trzy rodziny fabularne: Wilson, Dohemy oraz Kahan. Każda z nich w jakiś sposób była powiązana z burmistrzem, niekoniecznie bezpośrednio. Część mieszkańców na pewno jest z nimi związana poprzez więzy krwi (kuzynostwo), związki partnerskie lub czysto przyjacielsko.

Awatar użytkownika
O mnie
tworzę Kanadę i robię avki, heh.
Moje fora
Deep Lakes
 nutmeg#3913

#52556 22 cze 2020, 22:41

Obrazek
» Za nami Five Lakes Festival! Mieszkańcy Deep Lakes mieli okazję nie tylko zobaczyć tradycyjnie rozpalane przez szkolną drużynę hokejową ognisko i topioną w wodach jeziora kukłę, czy pobawić się przy muzyce lokalnego zespołu – przede wszystkim wysłuchali przemów kandydatów na stanowisko burmistrza miasteczka.

» Przemowy kandydatów kilka dni temu powróciły do naszej pamięci – w dniu wyborów nowego włodarza! Wybory na burmistrza wygrała Hannah Dohemy, wdowa po tragicznie zmarłym Liamie Dohemy – zdobyła 56% poparcia i już rozpoczyna realizację swojego programu wyborczego.

» Na forum wystartował wątek kryminalny! Nasi policjanci już szukają mordercy byłego burmistrza. Rozpoczęły się pierwsze przesłuchania świadków, nad którymi czuwa komendant miejscowego posterunku policji – Harry Jordan. Nie brakuje także podejrzanych. Wciąż jednak daleko nam do rozwiązania zagadki – sprawa wydaje się trudniejsza, niż wszystkim się wydawało.

» 7 czerwca Deep Lakes skończyło miesiąc! Z tej okazji na forum powstała loża zasłużonych, w której co miesiąc zapisywani będą wytypowani przez użytkowników Drama Queen, Drama King i najlepszy wątek, a także osoby nagrodzone w tematycznych rankingach. Za maj specjalnym kolorem wyróżnieni zostali ci, którzy napisali ponad 150 postów fabularnych! Kto dołączy do grupy Our Pride za miesiąc? To wciąż niespodzianka!

» Na forum trwają doroczny bal ostatnich klas szkoły średniej i trzydzieste urodziny dwóch użytkowniczek - i ci młodsi, i ci starsi mogą więc wybrać się na wyjątkową imprezę!

» Dziękujemy naszym użytkownikom za ich dotychczasowy wkład w Deep Lakes – a tych, którzy jeszcze nie spróbowali zabawy z nami, serdecznie zapraszamy

ODPOWIEDZ ]