South Haven

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
where the skies are so blue
 Nene#4306

#52394 31 maja 2020, 18:46

south haven
feels like home
Wraz z końcem maja wpadamy z krótkim podsumowaniem forumowych aktywności oraz kilkoma informacjami odnośnie tego, co zostało przygotowane na zbliżający się wielkimi krokami czerwiec.

1. Zaktualizowano ranking fabularny oraz przyznano grupę Dixie Star najaktywniejszym użytkownikom maja, do którego grona zaliczają się: Travis Mosley, Caroline Turner, Taylor Mosley i Toby Turner.

2. Zaktualizowano tło fabularne oraz przygotowano zestaw nowych zadań od Mistrza Gry. Podjęto ponadto decyzję o rezygnacji z koła fortuny. W najbliższym czasie pojawi się w jego miejsce nowa forma zabawy z Mistrzem Gry.

3. Pojawiły się zapowiedzi dwóch eventów - pierwszy z nich dotyczy wesołego miasteczka, drugi natomiast biegu z przeszkodami. W najbliższym czasie pojawi się ponadto zapowiedź kolejnego wydarzenia, które będzie trwać na przełomie miesięcy czerwca i lipca.

4. Z okazji pół roku działalności forum, które wypada w czerwcu, administracja South Haven zachęca wszystkich do udziału w plebiscycie South Stars. Nagrodźmy najlepsze postacie, pary, rodziny, grupy graczy.

5. Na najbliższe dni przewidziano zmianę stylu forum oraz kilka innych atrakcji. Mamy nadzieje, że wyczekujecie ich równie niecierpliwie, co my :)


Na forum pojawiło się styczniowe tło fabularne i zadania od Mistrza Gry, zapoznaj się z najnowszym ogłoszeniem od administracji oraz zakręć kołem fortuny. Może skusi Ciebie przejęcie jednego z naszych lokalnych biznesów?

Awatar użytkownika
O mnie
where the skies are so blue
 Nene#4306

#52433 07 cze 2020, 0:18

south haven
feels like home
W dniu dzisiejszym, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przychodzimy do was, aby powitać was na lekko odświeżonym forum (mamy nadzieje, że styl forum wam się podoba) oraz poinformować o kilku zmianach, które wchodzą w życie od dzisiaj Obrazek

Just do it!
Wraz z rezygnacją z koła fortuny, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej formy zabawy, tym razem - wyjątkowo - nie zakładającej udziału Mistrza Gry. Dlaczego? Ponieważ w pewnym stopniu, to właśnie wy będziecie pełnić jego funkcje. Mamy nadzieje, że pomysł z wyzwaniami fabularnymi, o którym więcej przeczytacie w tym temacie, przypadnie wam do gustu. Gorąco zachęcamy do korzystania z tej opcji wpływania na fabułe innych graczy.

The Legends
Od pewnego czasu zastanawialiśmy się nad tym, w jaki sposób wprowadzić na forum postaci, które będą istotne dla fabuły miasteczka oraz oddadzą klimat South Haven. Zdając sobie sprawę z tego, że pewne koncepty nie zawsze cieszą się dużą popularnością, tak samo jak i przedziały wiekowe, zdecydowaliśmy się na to, aby wprowadzić specjalne konta dla prywatnych postaci NPC (przy czym Mistrz Gry będzie miał prawo z nich korzystać w razie zaistnienie takiej potrzeby!), które będą zaliczały się do grupy The Legends. Na czym dokładniej to polega? Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie w naszym regulaminie. W razie wątpliwości oraz pewnych niejasności, nie bójcie się pytać!

Czas na post
Na samym końcu chcielibyśmy poinformować was o tym, że od jutra - tj. 7 czerwca - rezygnujemy z wydłużonego czasu na fabularny post i wracamy do standardowych 10 dni, które figurują w naszym regulaminie.Awatar użytkownika
O mnie
where the skies are so blue
 Nene#4306

#52482 14 cze 2020, 21:31

south haven
feels like home
Obrazek

Mająca miejsce pod koniec czerwca, impreza na plaży, której celem jest przywitanie lata, to jedno z tych wydarzeń, które dość szybko zdołało podbić serca mieszkańców South Haven oraz osób pochodzących z okolicznych miejscowości. Głośna muzyka, ognisko, liczne stoiska ustawione w pobliżu molo oraz prowizoryczna scena, na której w trakcie jednego wieczora mają możliwość zaprezentować się zespoły oraz soliści, starający się o wygranie głównej nagrody w ramach miejscowej bitwy kapel - mowa o kwocie niemałej, bo aż o 1000$. Nic więc dziwnego, że po majowym dniu strażaka, jest to kolejne wyczekiwane przez wszystkich wydarzenie. Takie, o którym w South Haven można usłyszeć już co najmniej na dobrych kilka tygodni wcześniej...
* * *

Hej, hej, kochani! Ci z was, którzy na początku czerwca uważnie zapoznali się z fabularnym tłem, zapewne od pewnego czasu musieli spodziewać się tego, że w najbliższym czasie czekać będzie na nas wszystkich kolejny event. Pozbawiony nadmiernej ingerencji ze strony MG, mamy nadzieje, iż zdoła zapewnić wam odrobinę dobrej zabawy.

Start zabawy: 19.06.2020
Czas trwania: do 05.07.2020
Ingerencja MG: tylko w oznaczonych tematach
Przewidziane atrakcje: bitwa kapel i solistów (więcej informacji tutaj) oraz kilka niespodzianek od Mistrza GryAwatar użytkownika
O mnie
where the skies are so blue
 Nene#4306

#52673 30 cze 2020, 19:50

south haven
feels like home
Wraz z końcem czerwca wpadamy z krótkim podsumowaniem forumowych aktywności oraz kilkoma informacjami odnośnie tego, co zostało przygotowane na lipiec.

1. Zaktualizowano ranking fabularny oraz przyznano grupę Dixie Star najaktywniejszym użytkownikom czerwca, do których zaliczają się: Travis Mosley, Florence Rosenfield, Scott Coleman i Taylor Mosley.

2. Zaktualizowano tło fabularne oraz przygotowano zestaw nowych zadań od Mistrza Gry.

3. Pojawiły się zapowiedzi dwóch eventów - pierwszy z nich dotyczy Pokazu Talentów natomiast drugi związany jest z Dniem Hot Doga. Sprawdzisz, jak wiele tych kanapek jesteś w stanie zjeść w ciągu 5 minut?

4. Z okazji Dnia Czekolady na forum pojawiła się specjalna, fabularna lokacja. Może zabierzecie swoją drugą połówkę na randkę do Sweet Caroline's i spróbujecie kilku pozycji z czekoladowego menu? Na pewno tego nie pożałujecie!