Erised

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#51809 24 mar 2020, 23:02

Wielki come back Erised!

Erised działało kilka lat temu, było przesuper, ale z pewnych powodów nie byłyśmy w stanie go wtedy dalej prowadzić i padło.

Teraz wraca – i będzie jeszcze fajniejsze niż wcześniej!

Hogwart, 2001 rok. Od wojny minęły trzy lata, wydarzenia tamtego czasu stają się wspomnieniem. Zapanował upragniony spokój. Przynajmniej w Wielkiej Brytanii, bo w innych częściach Europy i świata nie jest tak dobrze. Czy to ma coś wspólnego z brytyjskimi czarodziejami? Czy ma w ogóle jakiś wpływ na szkołę? Wszyscy są absolutnie przekonani, że nie, ALE.

To, co się kryje pod tym „ale” i o co chodzi z lustrami, dowiecie się z biegiem czasu w fabule. Wystarczy założyć postać i grać!
Szkoła, lekcje, dramy – to wszystko znajdziesz na Erised, a do tego trochę magicznej polityki, która niby nigdy nikogo nie dotyczy, chyba że akurat zacznie.
Mamy kanony, ale wyłącznie jako NPC – na razie tylko nauczyciele, bo nie chcemy wszystkiego zdradzać od razu, ale będą też inni.

Chcemy też, żeby Erised było bardzo pluszowym miejscem w sieci, więc jeśli właśnie czegoś takiego szukasz, to zapraszamy bardzo serdecznie. Tworzę to z siostrą, więc rodzinna atmosfera zapewniona z miejsca 😉 A jak chcesz przyjść trollować, to lepiej nie.


Awatar użytkownika
Moje fora
Erised <3
 felixowa#4313
 1453838

#52405 01 cze 2020, 19:01

Na forum nastał maj!
Czas, w którym nasi uczniowie muszą poradzić sobie z dramami, jakie sami sobie zgotowali w Hogsmeade. A poszaleli, nie oszukujmy się.
Co ważniejsze - nadeszła trzecia rocznica bitwy o Hogwart. Jest już nieco łatwiej poradzić sobie z traumatycznymi wspomnieniami, ale niektórzy wciąż walczą ze sobą przez wszystkie niedomknięte sprawy i niewypowiedziane pożegnania. Dzięki współpracy kadry nauczycielskiej z Ministerstwem teraz każdy zyskuje szansę, żeby móc przez chwilę porozmawiać z osobą, którą utracił. Czy to przyniesie spokój ducha, czy jeszcze bardziej skomplikuje?
Niedługo kolejny mecz Quidditcha. Nie wiadomo, jak będzie wyglądał, biorąc pod uwagę intensywne konflikty w drużynie Gruszek. W ogólnym rankingu mają przewagę nad Raverinem, ale nie na tyle dużą, żeby móc odpuścić w walce o tegoroczny Puchar.
Rozpoczęte nie wiadomo przez kogo turnieje gry w kości i w rzutki trwają w najlepsze. Bierzesz w którymś udział? Uwierz, chcesz wygrać.
A to wciąż nie wszystko!

Komnata Wspomnień - tu warto zerknąć

ODPOWIEDZ ]