New York City

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
New York City. Population: 8.5 mln people
Pomógł(a) : 1 raz

 Caro#3912 jazz#5797 Malinka#3954

#51351 14 sty 2020, 15:23

Obrazek
New York City
A teraz garść informacji o nas:
 • za nami pierwszy event sylwestrowo-noworoczny! Impreza na Times Square zakończyła się...śledztwem w sprawie mordertwa. Na razie niewiele wiadomo o ofierze, a NYPD działa na pełnych obrotach!
 • mamy aktywnego MG! Tak, tak, spełniamy nasze obietnice przedwyborcze i MG był aktywny zarówno na evencie jak i w codziennym życiu postaci.
 • dopisałyśmy nową dzielnicę mieszkalną na Staten Island. Od niedawna twoja postac moze mieszkac w modnym w USA tiny-house na Camp Gateaway! Jest to zdecydowanie tańsza opcja niz tradycyjna nieruchomość.
 • mamy naprawdę wspaniałych i aktywnych użytkowników! Pragniemy im przy okazji podziękować za wspaniałe przyjęcie NYCity! Życzymy wszystkim takich świetnych osóbek <3
 • w administracji znajdują się: monroe, cukierek, mimoza (bigsmallcity) oraz kiki (miss irie). Służymy pomocą każdemu użytkownikowi!
Otwarte 20/12/2019

Forum

Ostatnio zmieniony 14 sty 2021, 18:26 przez New York City, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
New York City. Population: 8.5 mln people
Pomógł(a) : 1 raz

 Caro#3912 jazz#5797 Malinka#3954

#51622 21 lut 2020, 13:20

Obrazek
New York City
20 lutego stuknęły nam dwa miesiące - dziękujemy wszystkim użytkownikom z całego serca za aktywną grę - więc postanowiłyśmy odświeżyć nieco nasza szatę graficzną. Mamy nadzieję, że przypadnie wam do gustu <3
Event walentynkowy dobiega końca, jak również zgłaszanie par do plebiscytu pary miesiąca. Głosowanie rozpocznie się 22 lutego i będzie trwać do 25 lutego 23:59. Powstaną tym samym dwie oddzielne ankiety - na parę miesiąca oraz na wygraną parę w evencie. Już teraz zachęcamy wszysykich do głosowania.
Kilka słów o evencie - postanowiłyśmy zainspirować się, znanym i lubianym, programem The Dating Game - czyli Randka w ciemno. Nasi uzytkownicy - dobrani w pary - do konca nie wiedzieli, z kim będzie dane im zagrać. Dostali wskazówki od naszego MG, jak również narzucono im cel oraz pytania przez sponsorów zabawy - Durex oraz Tinder. Odcinek specjalny emitowany jest na stacji ABC. Wygrane pary czekają nagrody!
Z informacji fabularnych - wciąż trwa śledztwo w sprawie morderstwa jakie nastąpiło kilka dni przed Sylwestrem. Policja ma niewiele informacji, wiadomo natomiast, ze zamordowana nazywała się Masha Chumakova - jeśli ktokolwiek wie cokolwiek na jej temat, prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę - Maverick Pearson oraz Laurel Hayes.

 • nasz Mistrz Gry wciąż jest aktywny! W samym lutym rozesłaliśmy trzynaście zadań (nie licząc tych związanych z eventem)! Ale spokojnie, pomysłów nam nie brakuje i wkrotce pojawi sie ich więcej.
 • wciąż mamy dużo miejsc w rodzinach fabularnych. Gorąco polecamy nasze forumowe rodzinki!
 • polecamy również poszukiwania naszych użytkowników. Możecie poczytać o nich tutaj, a nuż znajdziecie coś dla siebie <3
 • zmienił nam sie nieco sklad. Teraz w administracji mamy Mimozę (bigsmallcity), Kiki (miss irie), Caro (caro) oraz Sumiko (bez konta na edenie) w roli MG.
Otwarte 20/12/2019

Forum

Ostatnio zmieniony 14 sty 2021, 18:37 przez New York City, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
New York City. Population: 8.5 mln people
Pomógł(a) : 1 raz

 Caro#3912 jazz#5797 Malinka#3954

#52247 12 maja 2020, 16:43

Obrazek
New York City
Koniec kwietnia przyniósł naszym postaciom bal charytatywny, organizowany przez znamienitą kancelarię Moretti, Cromwell, Sullivan&Everret LLP. Była to doskonała okazja do świętowania dołączenia najmłodszego z partnerów, Warrena Everett do grona partnerskiego. Goście bawili się przy muzyce na żywo i licytowali najróżniejsze, wartościowe przedmioty, a uzbierane pieniądze zostały przekazane na pomoc rodzinom ofiar sars-cov-2. Piękna sprawa, nie sądzicie?
Nikt jednak nie mówi głośno o tym, co spotkało Blaise Walton w damskiej toalecie, i jaka tragedia rozegrała się za zamkniętymi drzwiami. Cień na wydarzenie rzuciła także nagła śmierć Luki Morettiego, który zmarł na zawał... A przecież cieszył się doskonałym zdrowiem. I nikt, absolutnie nikt nie podważa smutku Lorenzo Morettiego, który szczerze przecież kochał stryja; a to, że wiele zyskał po jego śmierci, jest sprawą drugorzędną. Prawda?
Jedno jest pewne - w powietrzu wisi wojna gangów. Moretti wykonali ruch, a za przeciwników mają rodzinę Carter, która zawarła sojusz z rodem Laozi z Chinatown. Każda decyzja ma teraz znaczenie, a po drodze może ucierpieć wielu niewinnych.
Jane i Julian Hamilton giną w wypadku samochodowym, który, jak się okazuje, nie jest wcale przypadkiem. Rodzina zdaje się być na skraju rozpadu, a przyczyną jest oczywiście olbrzymi spadek. W powietrzu wisi pytanie - czy to ktoś z rodziny wydał wyrok na seniorów rodu?
Wkrocz do Nowego Jorku i dołącz do wybranej familii, by przekonać się o tym na własnej skórze!
 • był to pracowity czas dla naszego Mistrza Gry, który rozdał wiele fascynujących, różnorodnych zadań! Pomysłów na kolejne zdecydowanie nie brakuje.
 • Polecamy nasze rodziny fabularne - wiele miejsc jest nadal wolnych! Dołącz do bogatych Hamiltonów bądź którejś z rodzin mafijnych, i poznaj miasto, które nigdy nie śpi od zupełnie innej strony!
 • nowy system parowania w "kto zagra?" za moment będzie aktywny - nasze adminki będą parować postacie i rozpoczynać im rozgrywki jako Mistrz Gry, dzięki czemu gwarantujemy wiele ciekawych i niespodziewanych wątków między losowo wybranymi postaciami! Nowe romanse, dramaty, zabawne sytuacje? Wszystko jest możliwe!
 • na pokładzie adminów witamy Jeff, która aktywnie prowadzi konto Mistrza Gry i pomaga w porządkowaniu naszego forum.
 • dodałyśmy zakładkę "kontakt z administracją", która ma ułatwić naszym użytkownikom kontaktowanie się z odpowiednią osobą. Rozpisałyśmy też zadania każdej z administratorek, oraz formy kontaktu poza forum (discord, gg)

Ostatnio zmieniony 14 sty 2021, 18:38 przez New York City, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
New York City. Population: 8.5 mln people
Pomógł(a) : 1 raz

 Caro#3912 jazz#5797 Malinka#3954

#52426 05 cze 2020, 18:52

Obrazek
New York City
Kolejny miesiąc w Nowym Jorku za nami. I nadal nie śpimy!
Maj był niezwykle pracowitym miesiącem dla nowojorskiej policji. Śledztwo w sprawie śmierci seniorów Hamilton wciaz trwa, a nowe poszlaki wskazują, że prawdopodobnie ktoś podawał im silne leki na psychozę! Choroba tej dwójki baby zbyt dużym zbiegiem okoliczności.
Jesli komuś się wydaje, że to jedyne zmartwienie NYPD to jest w wielkim błędzie. Nowy Jork został zamrożony przez liczne zniknięcia w krótkim odstępie czasu. Nie wiadomo jeszcze czy sprawcą jest jeden porywacz czy zorganizowana grupa przestępca, ale prosimy wszystkich, którzy wiedzą cokolwiek na temat zaginionych, by skontaktowali się z policją; zniknęła Daisy Westwick-Evans, Simon Westwick oraz Marina Aversa.


 • W maju ruszył nasz oficjalny, forumowy discord, na który zapraszamy każdego chętnego gracza! Został on podłączony do naszej strony i działa na zasadzie shoutboxa.
 • W nocy, z 31. maja na 1. czerwca został zmieniony layout NYCity. Z tego miejsca pragniemy podziękować Melanie Wiliburn (Banshee) za pomoc w dostosowaniu nowego wyglądu do naszych oraz Waszych potrzeb.
 • 20. czerwca minie nam pół roku! Z tej okazji szykujemy kilka niespodzianek, ale szczegóły poznacie wkrótce <3
 • W składzie administracyjnym nastąpiły zmiany. Opuściła nas Sumiko (Isaiah Carter), której pragniemy podziękować za masę pomysłów i pomocy; witamy również Jazz (Jeffrey Dahmer) na naszym pokładzie jako administratora <3

Ostatnio zmieniony 14 sty 2021, 18:40 przez New York City, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
New York City. Population: 8.5 mln people
Pomógł(a) : 1 raz

 Caro#3912 jazz#5797 Malinka#3954

#52803 17 lip 2020, 11:18

Obrazek
New York City
Kolejna porcja nowości z NYCity!

Za nami wycieczka na Hawaje, która była główną wygraną w loterii charytatywnej! Niestety uczestnikom konkursu nie dane było dolecieć do celu, bowiem samolot musiał lądować awaryjnie gdzieś w Idaho, na pustkowiu, nieopodal lasu. Większość pasażerów zginęła, obsługa również - poza naszym kapitanem, Damonem Longtongue - przeżyli tylko uczestnicy konkursu. Nasi gracze musieli stawić czoła różnym trudnościom, jak na przykład atak niedźwiedzia, czy przetrzymywanie przez kanibala w jego drewnianej chacie w środku lasu. Na szczęście w końcu nadeszła pomoc, a nasi uczestnicy po 10 dniach wrócili cali i zdrowi (fizycznie) do domów!

Skończył się również mini-event, festiwal z okazji Pride Month, który był dodatkowym tłem fabularnym bez ingerencji MG. Było to pierwsze takie wydarzenie na naszym forum i na pewno nie ostatnim! Wybraliśmy również wątek miesiąca, którego hasłem przewodnim była wolność, a zwycięzcami zostali Theo Rhee oraz Marshall Byun. Gratulujemy 💕 Jednocześnie pragniemy poinformować, że nowym tematem lipcowego wątku to spotkania przy procentach. Zgłoszenia przyjmujemy do 28. lipca.

Trwają również zapisy do nowego eventu, Waterfront Brooklyn 2020. Kilka ulic na południowym Brooklynie zostało przekształconych na ogólnodostępny mini park wodny, a miasto zapewnia nieskończoną ilość wody oraz dobrej zabawy.


Organizacyjnie:
 • Rozbudowałyśmy opisy rodzin fabularnych, by łatwiej było utrzymać ciągłość fabularną. Wciąż mamy mnóstwo wolnych miejsc!
 • Powstała nowa kategoria poszukiwań let me work, która skupia się na relacjach profesjonalnych 💼
 • By usprawnić działanie forum, stworzyłyśmy temat feedback, ktory ma na celu lepszy kontakt z Wami 🖤
 • Zrobiłyśmy aktualizację oraz rozbudowałyśmy opisy organizacji przestępczych na NYCity.
 • Zaktualizowałyśmy również opis działania Mistrza Gry oraz wprowadziłyśmy kilka niezbędnych poprawek w regulaminie forum.
 • W naszym gronie, w roli MG, od ponad miesiąca działa również Howard Van Der Veen (Wiśnia), która ma głowę pełną pomysłów!

Ostatnio zmieniony 14 sty 2021, 18:41 przez New York City, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
New York City. Population: 8.5 mln people
Pomógł(a) : 1 raz

 Caro#3912 jazz#5797 Malinka#3954

#53376 16 wrz 2020, 21:06

Obrazek
New York City
Kolejna porcja nowości z NYCity!

W Nowym Jorku nadal jest głośno na temat testamentu zmarłych Hamiltonów. Na jego mocy Alexander Winchester został wydziedziczony z rodziny. Zwołano zgromadzenie udziałowców, którego głównym tematem jest odsunięcie czarnej owcy od rodzinnego biznesu. Co zrobią jego krewni? Wstawią się za nim? Wesprą swoją krew w tak trudnej sytuacji? A może zrobią wszystko, by zająć jego miejsce?

Zamknęliśmy Waterfront Brooklyn 2020, na którym ochotnicy mogli wziąć udział w konkursie na miss mokrego podkoszulka, a także stoczyć zaciętą bitwę na balony z wodą!

Zwycięzcy sierpniowego plebiscytu pod hasłem Wakacje w pełni zostali wyłonieni. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim wygranym TJ Navarro i Ashton van Dyne za prawdziwie wakacyjny wątek! :heart: Tym samym zapraszamy do udziału w kolejnym plebiscycie związanym z jesienną chandrą. Lubicie się kłócić, a wasze drugie imię to drama? Zgłoście swój wątek w tym temacie!

Ruszył nowy też nowy event — reality show Kingdom of Courage, gdzie żądni zwycięstwa uczestnicy będą mogli zmierzyć się ze swoimi największymi lękami, a także ze sobą nawzajem, by zdobyć tytuł królowej lub króla i wygrać 500 tys. $! Z programu odpadł na razie pierwszy uczestnik Alessandro Toscano, a w tej chwili odbywają się rozmowy w pokojach zwierzeń, które mają na celu wyłonić kolejną osobę, która odejdzie z programu. Sprawdźcie sami tutaj!

W tym miesiącu odbędą się też forumowe kalambury, a dla biorących udział przewidziane zostały nagrody! Aby wziąć udział w zabawie, wejdź tutaj!

Organizacyjnie:
 • Zmieniłyśmy regulamin! W związku z niejasnościami, postanowiliśmy napisać go dla Was od nowa. Zapoznać możecie się z nim pod tym linkiem!
 • Stworzyłyśmy dla Was spis lokacji z podziałem na dzielnice i kategorie, by szukanie miejsca do rozgrywki fabularnej było czystą przyjemnością. Sprawdźcie tutaj jak on wygląda!
 • Zmieniony został temat z miejscami pracy, o czym przeczytacie w tym miejscu, a w związku z tym ruszył pierwszy pracowniczy mini-event.
 • Nastąpiły zmiany kadrowe, a my z przykrością musiałyśmy pożegnać się z Jain i Gio, które musiały zrezygnować z działania na rzecz forum ze względów osobistych. Tym samym do grona administracji dołączyła Ellie, której życzymy zapału do pracy i na której wsparcie możecie liczyć także Wy!


Awatar użytkownika
O mnie
New York City. Population: 8.5 mln people
Pomógł(a) : 1 raz

 Caro#3912 jazz#5797 Malinka#3954

#54824 15 sty 2021, 0:04

Obrazek
New York City
🇺🇸 NYCity powraca i to w wielkim stylu! 🇺🇸
Co się dzieje w NYCity?
Specjalnie dla Was przygotowałyśmy skrót ostatnich wydarzeń!
Nastoletnia Vanessa Hamilton, spadkobierczyni ogromnej fortuny po raz kolejny widziana w barze sącząc alkohol. Najpierw w towarzystwie brata, później dilera narkotyków. Co dzieje się w rodzinie Hamiltonów? Czyżby sprawa testamentu dobiła ich tak mocno, że uciekają w używki?
2020 rok był rokiem debiutów. Na scenie pojawiła się modelka Kaylee Ha, a Ignatius Andersen (do tej pory znany dzięki swojemu psiemu pupilkowi Calineczkowi) wystąpił w musicalu. Aiden Lee, właściciel butików z ubraniami zorganizował pokaz mody, a krytycy mówią, że wyszedł doskonale! Zespół Kissing Dolls ma się tak samo dobrze jak zwykle, choć podobno imprezuje o wiele mocniej.
Zdziwi Was pewnie informacja, że znana w całym Nowym Jorku para Kaiden Jones i Daisy Evans rozstała się z niewiadomych powodów. Czy to definitywny koniec #kaisy? A może szykuje się ich wielki come back? Na szczęście nie tylko rozstania są domeną NYCity. Ashton van Dyne i TJ Navaroo rozmawiają o przyszłości, Marshall Byun i Theo Rhee powiedzieli sobie tak i oficjalnie zostali małżeństwem, a Elliot Kwon redaktor magazynu Vogue i Prescott Laozi jego młodszy partner zniknęli gdzieś i nikt nie wie gdzie. Może urządzili sobie prywatny miesiąc miodowy?
Zastanawiacie się, jak trzyma się ta ciemniejsza strona NYCity? Dimitri Ivanow, rosyjski boss, któremu po piętach depczą federalni, zapadł się pod ziemię i zniknął z NYCity, a pod jego nieobecność ochroniarz jego córki Aleksej Mrozov postanowił skraść serce Mirabelle Moretti. Czyżby szykowała się kolejna wojna gangów? Czy porachunki z Rosjanami wykończą Włochów? Do tego Vladimir Ivanow chce raz na zawsze załatwić problem z Westwickiem, który mógł nawet sfingować własną śmierć. Dziedziczka wielkiej fortuny Blaise Walton została mamą, dzięki czemu szef chińskiej mafii Noah Laozi doczekał się swojego pierwszego dziedzica. Czy to znak, że u Smoków zakończyła się burza?


🗽 W grudniu NYCity przeżywał swoje pierwsze urodziny i jednocześnie narodził się na nowo! Z tej okazji (a także z okazji świąt) postaci otrzymały prezenty mikołajkowe wprost do swoich skrzynek. Można było znaleźć w nich wyjazd do Włoch, domek na drzewie, a nawet bon na wizytę u psychoterapeuty!
🗽Zwycięzcy grudniowej zabawy w poszukiwanie ikonek do kalendarza grudniowego zostali już wyłonieni! Geronimo Martin! Serdecznie gratulujemy Ci zdobycia nagrody głównej, czyli multikinta, specjalnego miejsca na stronie głównej, punktów i zadania od Mistrza Gry Geronimo Martin. Pragniemy pogratulować również pozostałym: Benvolio Huang, Barnabas van Dyne i Vincent Harrison!
A już teraz zapraszamy wszystkich do forumowej wykreślanki, za którą zdobędziecie specjalną odznakę! Ale o nich później <3
🗽 Wraz z wznowieniem NYCity, działalność wznowiła również forumowa plotkara Nancy Clout, która mocno uwzięła się na rapera i celebrytę Kaidena Jonesa. Podobno świeżo upieczony tata zabawia się na słonecznych plażach Kalifornii z młodymi panienkami podczas gdy mama małej Melody zajmuje się dzieckiem. Sprawdźcie totutaj!
🗽 O nowościach w NYCity przeczytacie także w najnowszym wydaniu gazety New York Post, a w niej sprawa nadużywania alkoholu przez nieletnich, anons dotyczący cukierkowej miłości, a także Nowojorski Tydzień Restauracji. Całe wydanie przeczytacie tutaj!
🗽 Ruszył najnowszy plebiscyt, a w jego odsłonie konkurs na ulubioną postać. Zastanówcie się, która urzeka was najbardziej i spieszcie się zgłaszać je w tym temacie! Uwaga! Można też zgłaszać siebie!
🗽 Mówiłyśmy, że o odznakach będzie później, prawda? Pragniemy z przyjemnością poinformować, że w Nowym Jorku oprócz standardowego systemu punktowego, zaczął działać również system odznak. Odznaki ubarwiają profil i wyróżniają najaktywniejszych. Otrzymać je można za napisanie określonej ilości postów, rozegranie specjalnego wątku, swój znak zodiaku lub zawód, a nawet za samo stworzenie karty postaci!
🗽 Zimno za oknami? Zimno zrobiło się też w Nowym Jorku! Spieszcie się wchodzić na NYCity, żeby sprawdzić nowy, zimowy layout! Mamy nadzieję, że przywitacie go z radością i tak samo jak my zakochacie się w nowym wyglądzie. Jednocześnie gorąco dziękujemy za pomoc przy nowym wyglądzie Jinsun Park (Roksa), Demetria Reeve (Noritoshi) i Charlotte Westwield (Intruz).
🗽W NYCity każdy może poczuć się dobrze. Nie wprowadzamy limitów dotyczących postaci o różnych narodowościach, kolorach skóry czy orientacjach. Nie ganimy graczy za odważne pomysły, a pełną decyzyjność co do rozgrywek zostawiamy właśnie Wam. NYCity jest miejscem, które tworzymy wszyscy razem, więc możecie być pewni, że u nas będziecie mogli bez obaw rozegrać swoją wymarzoną fabułę!

Organizacyjnie:
 • Zmieniłyśmy regulamin! Widzimy z jaką przyjemnością tworzycie multikonta, więc mamy nadzieję, że nowe zasady Wam się podobają.
 • Zmiany kadrowe, a wraz z nimi musiałyśmy z przykrością pożegnać się Howard van der Veen (Wiśnia), która zrezygnowała z powodów osobistych.
 • NYCity jest miejscem dla wszystkich! Możecie oddać się tu w ręce nieprzewidywalnego Mistrza Gry albo zupełnie zrezygnować z jego aktywności. W związku z tym poza poziomami 1, 2 i 3 wprowadzony został poziom 0, który pozwala na spokojne rozgrywanie fabuł bez czyjejkolwiek ingerencji!
Otwarte 20/12/2019

Forum


ODPOWIEDZ ]