szerokość bodyline'a

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#34616 07 lis 2017, 13:49

Cześć. Wie ktoś gdzie mogę zmienić szerokość bodyline, sądzę..że to jest tym kodem opisane.
Z góry dzięki.
Obrazek

Awatar użytkownika

#34623 07 lis 2017, 18:35

Chodzi mi o manewrowanie szerokością bodyline, dodałam wycinek tegoz edena na zdjęciu. Konkretnie o ten jasny kolor morskim tle. Wybaczcie nie znam fachowej terminologii, jestem tylko marnym laikiem xdd :alko:

#34625 07 lis 2017, 19:22

w <style></style> wrzucasz:
.bodyline
{width: 123px} i w sumie tyle. Tak też dodajesz wszelkie ramki, kolor tła, cień i tak dalej.

Awatar użytkownika

#34626 07 lis 2017, 19:34

Właśnie to mi nie zadziałało, dlatego uderzyłam z tym problelem tu :)

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Moje fora
San Jose, Shadow York, Caledonia i tworzę M.A.R.S!

Noritoshi#2699
 6016244

#34634 07 lis 2017, 23:11

Szerokość forum prawdopodobnie jest zależna od szerokości obrazka tego służącego jako logo. Plus ustala się ją też w PA tak jak na SB ci podano.

Klasa .bodyline odpowiada za szerokość całego forum. Z kolei klasa .forumline odpowiada za pewne pojedyncze bloczki ze strony (na Edenie są to wszystkie elementy z białym tłem). Może jak ustawisz dla .forumline szerokość, to zamierzony efekt osiągniesz?

Ogółem nie bardzo wiem co dokładnie chcesz osiągnąć. Bo.. szerokość strony sama ci się powinna dopasować do zawartości :D
x x x x

ODPOWIEDZ ]