niedziałające podpisy w profilu

ODPOWIEDZ ]

#30439 02 sie 2017, 22:03

Cześć!
Czy ktoś mógłby mi pomóc z niedziałającymi podpisami w profilach? Gdy wejdzie się na profil użytkownika, podpis wygląda tak:
Obrazek
Jest to wielka sterta nieaktywnego kodu. Tylko osobie z funkcją administratora kod działa poprawnie w profilu i widać od razu efekt. Kody oczywiście na forach działają.
Na kilku forach na hostingu wxv widziałam już, że podpisy htmlowe działały w profilach i tak się zastanawiam, co to za magia? Jaki kod należy wklepać, żeby zadziały się takie cuda?
[align=right]What is a jaeger? A jaeger is the pinnacle of human invention. When the monsters came, we did not wait for heroes to fall from the sky and save us. We saved ourselves. Innovation is our superpower. What is a jaeger? It’s you, times a thousand, tall as a mountain, with a beating heart that burns as bright as the sun! Enabling us all to become the most heroic version of ourselves.[/align]

Awatar użytkownika

#30462 03 sie 2017, 16:47

Polecam przejrzeć dokładnie dostawienia forum i grup bo wydaję mi się że gdzieś tam kryje się rozwiązanie ale dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć bo nie tworze tu forum od kilku ładnych lat ;c

#30466 03 sie 2017, 17:54

Urok wxv i z tego co wiem to normalne, że w podglądzie pola profilu kod html z podpisu się wysypuje i po prostu nie działa.

Tylko administracja, moderacja i bodajże junior admini maja działające tam kody. Jeśli widziałeś na innych forach to to prawdopodobnie wszyscy tam mają moda w dziale z kartami postaci bo tam też są kodowane KP, które bez takich uprawnień nie będą działać.

Podobno jest sposób na ominięcie tego, ale testowałam go i mi nie działa więc nie będę go podawać bo nie ma sensu.

#30505 04 sie 2017, 12:41

Potestowałam i faktycznie kod się nie wysypuje, jeśli ktoś ma moda. Tylko to sypie kilka innych rzeczy, więc ten sposób wcale mi się nie podoba.

Próbowaliśmy jeszcze wrzucać style podpisów w heada, ale też nie działa w żaden sposób.

Jeśli ktoś zna jakąś inną magię niż mod, to byłoby super, gdyby się podzielił. Jak nie, to tygodniu można to wrzucić do archiwum jako połowicznie rozwiązane :P.
[align=right]What is a jaeger? A jaeger is the pinnacle of human invention. When the monsters came, we did not wait for heroes to fall from the sky and save us. We saved ourselves. Innovation is our superpower. What is a jaeger? It’s you, times a thousand, tall as a mountain, with a beating heart that burns as bright as the sun! Enabling us all to become the most heroic version of ourselves.[/align]

ODPOWIEDZ ]