Niedziałający shoutbox

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#15163 22 gru 2015, 13:58

Ze względu na to, że co raz więcej osób do mnie pisało w tej sprawie czy może znam rozwiązanie, to postanowiłam umieścić tę informację tutaj w nadziei, że dotrze do większego grona osób!

Po ostatniej aktualizacji wxv czy też przeniesieniu wxv i czo na jeden serwer, okazuje się, że w naszych nickach na forach nie powinny znajdować się żadne "tajemnicze znaczki". Tzn. np. kreseczka ukośna nad literką "a" czy coś podobnego. Gdy delikwent z takim nickiem napisze choćby 1 wiadomość na shoutboxie natychmiast się on blokuje. Nie wiem dlaczego tak jest, wcześniej po prostu nick zamieniał się w "null" czy coś takiego, ale teraz się po prostu blokuje.

Aby odblokować shoutbox można go albo wyczyścić, albo (co jest lepszym rozwiązaniem) usunąć z nicku danej osoby te dodatkowe znaczki zamieniając je na zwykłe literki. Czasem dzieje się tak, że po wejściu w panel taka edycja od razu nie działa, więc proponuje zamienić nic na testowy np. "test", a dopiero potem wkleić ten bez znaczków, wtedy wszystko znów zacznie działać.

Mam nadzieję, że pomogłam i wyjaśniłam to w miarę zrozumiale. <3

Awatar użytkownika
Moje fora
Magic Lullaby
life is brutal & full of zasadzkas

Mrusia#8627

#24536 26 gru 2016, 0:36

Może to niepotrzebny spam, ale czuję usilną potrzebę podziękowania Ci, Yenna, za tę pomoc napisaną już ponad rok temu! Właśnie pomogła mi uratować shouta! I to w święta! Dzięki <3

ODPOWIEDZ ]