Responsywna zapowiedź

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Kaczuszek morderczy nożem z plastiku.
Moje fora
Story of Magic, Wizzardy
Martwy Kaczuszek
Podziękował(a): 13 razy | Pomógł(a) : 22 razy

łajzia#6375

#55563 13 mar 2021, 12:42

forum sie otworzy, przyjaciele!
Obrazek
Świetna zabawa
What a cat-ass-trophy! Ooooh feather moving feather! jump off balcony, onto stranger's head and refuse to leave cardboard box do doodoo in the litter-box, clickityclack on the piano, be frumpygrumpy do not try to mix old food with new one to fool me!. Catch mouse and gave it as a present kitty poochy jump launch to pounce upon little yarn mouse, bare fangs at toy run hide in litter box until treats are fed and take a big fluffing crap. Curl into a furry donut hate dog gimme attention gimme attention gimme attention gimme attention gimme attention gimme attention just kidding i don't want it anymore meow bye or spit up on light gray carpet instead of adjacent linoleum i love cuddles.
No coś tam generalnie no
Plop down in the middle where everybody walks really likes hummus i cry and cry and cry unless you pet me, and then maybe i cry just for fun.

Nie wszyscy przeglądają fora na komputerach. Z tego powodu, napisałam kod do ładnej zapowiedzi, z którego możecie korzystać, a będzie się dobrze prezentować zarówno w przeglądarce na komputerze, jak również tej w telefonie czy tablecie. Zachęcajmy naszych przyszłych graczy, nie dyskryminując ze względu na urządzenia! :wroc:

Powiem nawet więcej, nie musicie się ograniczać do używania ramki jako zapowiedzi. Używajcie jej wszędzie kiedy chcecie i jak chcecie. :<3:

Możecie dopasować ramkę pod siebie. (kolory, obrazki, fonty, wielkości etc.)

Zostawiam wam kod do wrzucenia na eden, ale też normalny kod html i css.

W razie problemów, wiecie gdzie mnie szukać!
Buziaczki <3

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.

Awatar użytkownika
O mnie
lil' shit
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 1 raz
 cosmicbitch#3814

#55854 29 kwie 2021, 8:48

Podglądam :<3:

ODPOWIEDZ ]