Stój, magimilicja, masz prawo zachować milczenie

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Słucham muzyki, jem i śpię. Poziom cierpliwości jest ograniczony.
Moje fora
Kołysanka. Tam śpię.
Podziękował(a): 11 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#58338 10 lip 2022, 20:07

Twój mąż nie żyje
Obrazek
Jesteś wdową po magimilicjancie i nie zdziwiłbym się, gdybyś mną gardziła czy obwiniała. Sam to robię, przed snem i zaraz po przebudzeniu. Twój mąż był pierwszym czarodziejem, z którym pracowałem zaraz po dostaniu się do służby i przejściu przez przyspieszony staż. Był nieustępliwym skurwielem, do którego inni lgnęli i może dlatego tak mnie drażnił. Drażnił i równocześnie zaciekawił. Nasze początki były ciężkie, pierwsze akcje również, ale w późniejszym czasie, ze sprawy na sprawę, było coraz lepiej. I gdy byłem gotów uznać jego umiejętności i przyznać, że był Anglikiem z jajami potraktowanymi Protego Horribillis, poniósł pieprzoną bohaterską śmierć na większej akcji. Wyskakując dokładnie przede mną, by przyjąć na siebie Avadę posłaną w moją stronę. Jego ostatnie słowa, wypowiedziane z tym bezczelnym uśmiechem, towarzyszą mi do dzisiaj. Masz teraz u mnie dług, Karkarow.
To ja ci przekazałem informację o jego śmierci, gdy wasze dziecko bawiło się na podwórku. I to ja, miesiąc w miesiąc, wpłacam stałą sumę na waszą skrytkę. I to też ja, regularnie obserwuję wasz dom. Bo mam dług. Mam pieprzony dług, którego nigdy nie spłacę.

Akualne

Coś nam nie wyszło
Obrazek
Daleko mi do delikatności. Jestem rozgoryczony, zgryźliwy, marudny, pozbawiony hamulców pod względem wypowiadania swoich osądów. A ty? Ty trafiłeś na mnie w najgorszym możliwym momencie, zaraz po śmierci mojego pierwszego partnera. Chciałeś pracować, zrobić coś dobrego dla siebie, dla społeczności, dla własnej rodziny. Przydzielili cię do mnie, a ja zgasiłem cię szybciej niż Lumos Noxem. Miałeś ze mną ciężko, a żeby tego było mało, rozpieprzyłem twoje małżeństwo, pieprząc twoją żonę, do czego koniec końców się przyznała. Nawet jeśli jesteście nadal razem to nie jest tak sielankowo jak było. No i podczas ostatniej akcji w magimilicji coś przeze mnie straciłeś.
Skarb. Kawałek ciała. Jakiś zmysł. Do wyboru, do koloru.
Może nadal robisz w zawodzie tylko w innym Ministerstwie, a może jesteś w czymś kompletnie innym? To już mnie nie interesuje. Tak łatwiej jest zagłuszyć jakieś nikłe poczucie winy, które lubi się czasem odezwać i nawijać od rzeczy.

Aktualne
Pieprzyć wszystko i naparzać swoją muzę, bo żyje się raz! Punk nie umarł, rock wciąż żyje, metal rządzi, człowiek gnije.

Obrazek

Dołącz do Stowarzyszenia Nieumarłych Tekstówkowiczów i razem z nami promuj tekstówki.

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Kołysanka. Tam śpię.

#58359 18 lip 2022, 10:01

Zapraszam :<3:
Pieprzyć wszystko i naparzać swoją muzę, bo żyje się raz! Punk nie umarł, rock wciąż żyje, metal rządzi, człowiek gnije.

Obrazek

Dołącz do Stowarzyszenia Nieumarłych Tekstówkowiczów i razem z nami promuj tekstówki.

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Kołysanka. Tam śpię.

#58611 24 sie 2022, 11:06

Podbijam wszystko i jeszcze więcej!

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Kołysanka. Tam śpię.

#58670 14 wrz 2022, 17:20

Tamte poszukiwania usunięte, bo Pani się znalazła <3, ale mam jeszcze inne szukajki! W tym dla Igora Karkarowa. Oprócz tych w pierwszym poście, niżej daję resztę:

Siostry Yany
Obrazek
Jesteś moją siostrą i dla ciebie zrobiłbym wszystko. Jestem wymagający, ale muszę, bo odkąd nie ma ojca, a matka ma narastające problemy ze zdrowiem, pozostaliśmy tylko my. Nadal siedzisz w Rosji, a może postanowiłaś udać się do Wielkiej Brytanii? Wiesz, że twoje wizyty lub ewentualna przeprowadzka nie przypadnie mi do gustu. Zrobię wszystko, żeby wybić ci to z głowy lub z powrotem odesłać, nawet jeśli miałbym użyć do tego siły. Nie jesteś bezpieczna. Ucz się, póki możesz. Jakkolwiek. Po tamtym napadnięciu gorzej śpię, a blizna na twoim policzku po użyciu broni, to swoiste przypomnienie, do czego są zdolne plugawe niemagiczne śmiecie.
aktualne
Proponowany wygląd: Steffy Argelich

Syrena
Obrazek
Syreny to przekleństwo. Pułapki wypełnione samymi nieszczęściami, a każda ich wizja doprowadza mnie do licznych ciarek - nie wiem, czy bardziej obrzydzenia czy strachu. Wciąż przed oczyma mam tamte wydarzenia, które zakończyły się tragicznie. Nadal mi się wydaje, że jeszcze trochę i sam skończyłbym na dnie oceanu, zeżarty nie tylko przez morskie stworzenia, ale i własne lęki. Może ty tam byłeś/aś, a może tylko znasz treść mojej głowy, słyszałeś/aś coś więcej i teraz wykorzystujesz przeciwko mnie.
Po co? Nie wiem. Mam trochę na swoim koncie przewinięć, ale równie dobrze może to być niczym więcej niż zabawą. Przeprowadzanym eksperymentem.
Z syrenami możesz mieć równie dobrze tyle wspólnego, co nic.
aktualne

Łowca brata z innej matki
Obrazek
Uwziąłeś się na Antonina. Dobrze wiem, co kombinujesz. Nie wiem czy ty wiesz, ale też jesteś na celowniku. Dobrze widoczny. Nie myśl, że wszystko przejdzie gładko wedle twojej wizji i że na to pozwolę. Wiedz, że wszelkimi możliwymi sposobami załatwię, żebyś zamilkł, jeśli zaczniesz sprawiać większe kłopoty. Tak ostatecznie.
Sięgnę po wszystko. Po każdą metodę, która może nie przyjść ci do głowy. Splugawię czarną magią wszystko, co kochasz i na czym ci zależy. Pozostawię po sobie zgliszcza. Niczego nie zdołasz już uratować.

Ostrzeżenie o braku zahamowań - oznacza to sięgnięcie po wszystkie chwyty
aktualne

Coś wzywa - pytanie co
Obrazek
Połączyła nas Rosja lub Durmstrang? Była tolerancja lub silna niechęć? Wspólna kompania? Uczyłeś/aś mnie tajników czarnej magii i sztuki przetrwania? Przeżyliśmy trochę w ramach działań magmilicji lub podczas wspólnych morskich podróży? Wspomnień jest sporo, nie wszystkie są na swoim miejscu, ale gdzieś w głowie się znajdują. Jeszcze istnieje szansa, że razem, ramię w ramię działamy w Stowarzyszeniu Entuzjastów Magii Zakazanej. Swoich ofiar, a już zwłaszcza ich rodzin, nie chcę pamiętać, ale nie jest powiedziane, że oni nie pamiętają mnie. Rozpoznanie może i nie jest łatwe, ale kto wie, może a nóż widelec się komuś uda.
aktualne

Przyjmę też hinduskie koleżanki lub rywalki (Bollywood style) dla Amayi Patil.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Kołysanka. Tam śpię.

#58738 26 wrz 2022, 15:56

Podbijam! Nadal wszystko aktualne, a więcej czeka na forum :melt:

Obrazek

ODPOWIEDZ ]