Okamgnienie

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Wełniany rękodzielnik ٩(✿∂‿∂✿)۶
Podziękował(a): 1 raz

 Okamgnienie#0081

#39030 15 mar 2018, 20:04

  • TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: Starym prykiem z trzecim na karku krzyżykiem ;)
O SOBIE: Bardzo mocno ENFP
ULUBIONA KSIĄŻKA: "Błękitny zamek" Montgomery, "Cień wiatru" Zafona, "Przeminęło z wiatrem" Mitchell, "Złodziejka książek" Zusaka, "Pozdrawiam i przepraszam" Backmana i wciąż nowe pojawiają się na tej liście, bo nie próżnuję w czytaniu ^^ #taktrudnosięzdecydować
ULUBIONY SERIAL: ‎"Latający cyrk Monty Pythona", "Poirot" z Davidem Suchetem, "Sherlock", "Panie z Cranford", "Downton Abbey", "Domek na prerii", "Glee", "Suits", "Shameless"... i jeszcze gro innych! #taktrudnosięzdecydować2
ULUBIONY FILM: "Dźwięki muzyki", "Robin Hood. Faceci w rajtuzach", "Prestiż", "Paperman", "Mary i Max", "Mamma mia!", "Fisher King", Star Wars'y, filmy Marvela i wszelkie bajki i animacje (szczególny sentyment do "Pięknej i Bestii" z 1991 roku) #taktrudnosięzdecydować3
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: słucham różnoROCKiej muzyki ^.^

  • UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: Przenoszeniu wątków do kosza i ogólnym odkurzaniu forum ;) Dzięki forum San Jose nie jest mi całkiem obcy panel admina jcinka :)
POMOGĘ Z: wspieraniem i podsuwaniem pomysłów, kopaniem na szczęście, a także z porządkowaniem, uaktualnianiem spisów i ogólną żmudną moderacją już istniejącego forum. Chętnie też odegram postać UPa!

  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Second Life - w których działa Mistrz Gry i wykorzystywany jest potencjał miasta, a nie głównie jego sypialni...
FORA NA KTÓRYCH GRAŁAM:
Southwestern (Jay Gray),
White Oak (Dylan, Beatrix),
San Jose (Alvin, Zane, Rosanne, Fumi)
Angeltown (Rufus, Hyacinth)
Dreamy Seattle (Tottie, Huck)
Lorne Bay (Chandra)
Eastbourne (krótki epizod 5-letnim Jeremy'm Jonathan'em)
FORA NA KTÓRYCH POMAGAŁAM: San Jose (admin)
AKTUALNIE GRAM NA: ...loading...
ULUBIONE WYGLĄDY: zdecydowanie nietypowe i nieoklepane, przez co cierpię na brak gifów i avatarów (ale nie tracę nerwów w tych śmiesznych walkach o wizy!) ;)
Ostatnio zmieniony 02 lip 2022, 19:18 przez Okamgnienie, łącznie zmieniany 12 razy.

Awatar użytkownika

#39033 15 mar 2018, 20:27

''Złodziejka książek'' <33 Daję okejkę!

ODPOWIEDZ ]