ToxicBerry

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Cynamonowa rolka z tendencją do niekontrolowanej przemiany w mistrza szydery.
Moje RPGi
Szukam swojego miejsca w sieci.
Monitor mi umiera i fiksuje z kolorami, chwilowa przerwa w dostawach avatarów.

 ToxicBerry#1704
 8735232

#36762 09 sty 2018, 15:34

  • TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: ToxicBerry, Agnieszką, Agą. Dawniej ludzie mówili do mnie Sako.
O SOBIE: Rocznik '91, z wykształcenia technik informatyk, z zamiłowania artystyczna dusza z uszkodzonym systemem motywacji i wiecznym artblockiem. Wredny karzeł, mól książkowy, miłośnik gier typu mmo rpg i fan niszczenia życia każdej postaci, jaka się tylko nawinie. Nie wierzę w guilty pleasures.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Ubóstwiam trylogię Millennium, kocham poczucie humoru Ćwieka, wypłakuję oczy przy „Na końcu tęczy”, wzrusza mnie „Charlie”. Dam się pokroić za dobrą fantastykę i smoki, nie pogardzę konkretną historią miłosną. Ostatnio zauroczył mnie „Dwór cierni i róż” oraz „Marsjanin”.
ULUBIONY SERIAL: Łatwiej byłoby wymienić czego aktualnie nie oglądam... Kiedyś kochałam Supernatural i Teen Wolfa. Supernatural nadrabiam z sentymentu, Teen Wolfa porzuciłam i nie zamierzam wracać. Nałogowo oglądam Blindspot, iZombie, How To Get Away With Murder, Lucyfera, Elementary, Agentów TARCZY, Jessicę Jones, Punishera, Wikingów i Van Helsing. Z sentymentem spoglądam na zakończonego już House'a, na 2 Broke Girls, Intelligence, Almost Human, Marco Polo, Black Sails, Constantine'a (nigdy im nie wybaczę skasowania tej serii), Da Vinci's Demons, Don't Trust the B---- in Apt 23, Finding Carter, Forever, Orphan Black, Red Band Society, Penny Dreadful i Reign. Mówiłam, że trochę tego będzie...
ULUBIONY FILM: Uwielbiam praktycznie wszystko, co wyszło ze stajni Marvela. Bawi mnie humor Deadpoola. Kocham bajki pokroju The Book of Life, Rise of the Guardians i wszelkie dzieła Burtona. Tak, jak w przypadku książek: fantastyka, sci-fi, dobry romans, dramat, czasem komedia, o ile nie będzie porażająco głupia.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Lord, have mercy... szeroki łukiem omijam chyba tylko disco polo. :hearts: Linkin Park, MSI, Marilyn Manson, 30STM, Panic! At The Disco, Ed Sheeran, Good Charlotte, Placebo, Billy Talent, Hollywood Undead, AFI, Papa Roach, QOTSA, The Neighbourhood, 21 Pilots, Imagine Dragons, TFK, Arctic Monkeys, Hoobastank.
  • UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: Photoshopie, trochę mieszam w css'ie
POMOGĘ Z: pomysłami, avatarami, dopasowaniem podpisu
  • TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Najszybciej odnajduję się na potterowych, ale szukam czegoś nowego.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Zaczynałam 100 lat temu na naruciakowych, potem był bleachHeart, Purgatory, NewHogwart, X-Men RPG, RpNation. Przez ponad rok uprzykrzałam życie graczy na Finite Incantatem.
AKTUALNIE GRAM NA: Drażnię ludzi na NY.
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: Sophie Turner, Natalie Dormer, Willa Holland, Eva Green, Katie McGrath, Jaimie Alexander, Charlize Theron, Ashley Greene, Lily Collins, Jodelle Ferland, Tamsin Egerton, Elizabeth Olsen, Krysten Ritter, Chloe Bennet, Katheryn Winnick, Alycia Debnam-Carey, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Tessa Thompson, Kiersey Clemons, Clara Paget, Kathryn Prescott, Meghan Ory
    - męskie: Tom Hiddleston, Robert Sheehan, Matthew Daddario, Taika Waititi, Godfrey Gao, Ezra Miller, Matt Ryan, Tom Ellis, Sebastian Stan, Aidan Turner, Josh Holloway, Ben Barnes, Sam Claflin, Sebastian Roche, Jeffrey Dean Morgan, Andrew Garfield, Diego Luna, Karl Urban, Ian Anthony Dale, Jensen Ackles, Zach McGowan, Alexander Siddig,
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2018, 18:09 przez ToxicBerry, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
just vibing
Moje RPGi
czekam na forum o pbfach z ogarniętą administracją
czasem żyję, a czasem nie
Podziękował(a): 1 raz

 knox#6854

#36763 09 sty 2018, 15:36

cześć, łajzo :alko:

ODPOWIEDZ ]